ZTK Play-Off | Beşiktaş 3-0 Mersin İdman Yurdu | 28 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK Play-Off | Beşiktaş 3-0 Mersin İdman Yurdu | 28 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: ZTK Play-Off | Beşiktaş 0-0 Mersin İdman Yurdu | 28 Ekim | İkinci Yarı | Kanal

Mac uzatmalara giderse iyi olur. Böylece Bjk lig macina daha yorgun cikar.

Cevap: ZTK Play-Off | Beşiktaş 0-0 Mersin İdman Yurdu | 28 Ekim | İkinci Yarı | Kanal

Kartal gol gol, Türkiye kupası gidiyor.

Maç Mersin'in ceza alanında geçiyor ama gol yok :)

Bosu bosuna maci uzatmalara götürdüler.

Cevap: ZTK Play-Off | Beşiktaş 0-0 Mersin İdman Yurdu | 28 Ekim | Uzatmalar | Kanaltü

Bu Beşiktaş'ın bu ezikliğiyle n'apacağız böyle..

Cevap: ZTK Play-Off | Beşiktaş 0-0 Mersin İdman Yurdu | 28 Ekim | Uzatmalar | Kanaltü

Bjk seyircisine takımını ıslıklattık, Schuster'e 10 kişiyle tırnak yedirdik ya o da yeter Mersinim.

Beşiktaşın gol atması için artık rakiplerin 8 9 kişi kalması gerekiyor galiba. :D Boşu boşuna kırmızı gördü o eleman.

ben hayatımda böyle sinir maç görmedim kaç tane net pozisyon vardı ben sayamadım ne diyeyim ben daha schusterdede suç yok guiza hat-trick yapardı desem anlaşılırdı heralde..!

Noluyo bu uzay takimi Sekiz-tas'a yahu :)

Ahh medya ah...

Üst Alt