Zvjezdan Misimovic: "Hagi benimle konuşmuyor" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Zvjezdan Misimovic: "Hagi benimle konuşmuyor"

Cevap: Zvjezdan Misimovic: "Hagi benimle konuşmuyor"

Bciflivivayama mıdır nedir adamların peşinden koşuyoruz kadroda Misimovic var oynatmıyoruz. Neden? Sakız çiğniyor, takım mağlupken kenarda gülüyor. Ya Sabri sahada gülüyordu Manisa maçında hakemle rakiple enseye şaplak modunda. Ama olsun menejeri Becali olaydı... Neyse...

Lanet olsun böyle zihniyete!Çıkıp söyleyin kardeşim biz bu yüzden kadro dışı bıraktık deyin ! Dingonun ahırı mı lan burası?

Bu adam da elanodan farklı değil o kadar maç oynadı bir tane adam akıllı hareketini görmedik ayrıca haginin sisteminde bu adamın yeri yok fenerde alexin yerinde oynar sadece 10 numarayla oynayan takım yokken gidip bunu getirenlerde kabahat.

Nerelenle izledin maçları da Elano'dan farklı değil diyebiliyorsun?

Hagi teknik direktör falan değil. Bulunduğu konumun farkında da değil. Galatasaray'ı Romanya'nın kasaba takımlarından biri ile karıştırdığı kesin. Misimoviç gibi yeteneği kaybetmeyi başarmış birinin aklından şüphe ederim. Yönetim Hagi'yide alsın gitsin ki; Galatasaray güzel günlere kavuşabilsin...

Fenerbahçe maçı sonrası herkes sevinirken çıkıp söyledik Hagi'den yol olmaz diye.Böyle bir futbolcu harcanır mı?4 senedir takip ediyorum bu adamı.Magath'la çalışmış yeri geldiğinde.Adam neredeyse askeri eğitim alırken hocasına ters gitmemiş de Hagi'ye mi gitmiş?Gereksiz disiplin gösterileri işte.Boş işler.Yönetim,Hagi,takımın üçte ikisi gitmeli.Yeni gelen yönetim de Laudrup veya o tarz bir hocayla anlaşıp uzun vadede plan yapmalı.Misimovic gibi bir futbolcuyu kaybedemeyiz.

Ulan arkadaşın birisi cak cak cak sakız çiğniyor demiş sanane yahu sanane? sen adamı mevkiisinde oynattınmıda sakızına karışıyosun adamı koydun sol kanada geç oyna dedin. kanat oyuncusunun özelliklerini bilmiyosan hiç girme foruma felan zaten misimovicdede onların hiç birisi yok ne yapsın adam ? zırlıcak tabi yıldız oyuncuyu memnun etmek kolay değil öyle. elindeki kazmalara kalırsın misimovici beğenmiyosan sarpı ayhanı barışı geç izle okey;)

Sozlesmesini fesh edin su herifin ,her gun mahalle karisi gibi cak cak biktirdi artik.Koca devre ne oynadigini gorduk ,lay lay lom sahada gezindi ,takimini ciddiye almadi.Kapinin onune konuluncada her gun zirliyor.

Peki sen niye gelip burda zırlıyorsun?Seni neden kaşındırıyor sakız çiğnemesi?İstediği gibi çiğner bunun ne önemi var?Hayrola sakızla ilgili kötü bir anın var da böyle saçma şeylerle ilgileniyorsun?

orta sahamızda mustafayla barışla iki tane top yapcaz diye beklerken nası bu adam harcanır yaaa! lanet olsun böle teknik direktöre böle yönetime..

Misimovic sakız çiğnerken yaptı almanyada o asistleri. ulan arkadaş bilende konuşuyor bilmeyende sanane adamın sakızından ya isterse balonda yapar. Sen adamı istediği yerde bile oynatmadın hiç bişey demeden kadro dışı ettin. Bide ruhsuzdu felan deme adama.

Böyle saçmalık olmaz.Misimovic ne yaptığı hala açıklanmıyor.Kime ne yaptı bu adam?Keita'nın gönderilişi gibi bu olayın da mantıklı bir sebebi yoktur herhalde...

hagiyi misimovic konusunda haksiz buluyorum. hagi bizim bir efsane oyuncumuzdu, fakat kendisi cokmu disiplinliydi acaba? saymak istemiyorum. enazindan ayhana-barisa-aydina-sarpa verdigi sansi misimovicede verebilirdi. anlamsizca kadro disi birakildi. aklima bülent korkmaz geliyor. gelir gelmez lincolne takmisti. acaba bu yeni gelen antrönerler otorite saglamak icin, takimin yildizlarinami catiyor.

Hagi'nin yaptığı şu işi hakkaten anlamayacağım,bu adam bir milli takıma Dünya Kupası'nı kazandırsa bile şu olay aklımda kalacak.Misimovic heralde Hagi'nin anasına küfretti.Yoksa hiçbir şekilde bir oyuncu bu kadar uzun süre kadrodışı bırakılmaz.Ve bu adamın açıklamaları doğruysa cidden bir konuda kompleksi var Hagi'nin.Fütursuzca sallamıyorum,cidden bu böyle olmaz.

Üst Alt