Zvjezdan Misimovic: "Hagi benimle konuşmuyor" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Zvjezdan Misimovic: "Hagi benimle konuşmuyor"

Cevap: Zvjezdan Misimovic: "Hagi benimle konuşmuyor"

Gol yollarında bu kadar sıkıntı çeken bi takımın bu adamı oynatmaması ibretlik.

Bosna Hersek ile Romanya'nın maçı varmış. Misimovic'i formsuz bırakmak gibi bir düşünceye giriyor insan, böyle birşey düşünmek istemiyorum. Hagi bu kadar alçalmış olamaz öyle değil mi ? Yediğimiz gollere bile tesadüf demiş bugün Hagi ne yaptığının farkında mı ?

Sırbistan ile Romanya'nın maçı varmış. Misimovic'i formsuz bırakmak gibi bir düşünceye giriyor insan, böyle birşey düşünmek istemiyorum. Hagi bu kadar alçalmış olamaz öyle değil mi ? Yediğimiz gollere bile tesadüf demiş bugün Hagi ne yaptığının farkında mı ?

Sırbıstan -Romanya maçı ile Misimoviç alakası nedir Erhan bey ? :)

Sırbistan ile Romanya'nın maçı varmış. Misimovic'i formsuz bırakmak gibi bir düşünceye giriyor insan, böyle birşey düşünmek istemiyorum. Hagi bu kadar alçalmış olamaz öyle değil mi ? Yediğimiz gollere bile tesadüf demiş bugün Hagi ne yaptığının farkında mı ?

Tabi ki olamaz, ayrıca yediğimiz goller gerçekten tesadüf.

Bosna Hersek - Romanya maçı var beyler. 26 Mart'ta. Aynı gruptalar 2012 elemelerinde.

Bosna Hersek olmasın o ? Sanırım hafızanızda yanlış kalmış. Hafi sırf bu maç için Misimovic'i kadro bırakmıştır gibi bir söylem, komplo teorisi üzeri bir durum olur.

Hagi'nin bu kadar küçük hesaplar peşinde koşabileceğini düşünmek cidden garip.

Tabi ki olamaz, ayrıca yediğimiz goller gerçekten tesadüf.

Tabi canım, tesadüf. Tesadüf diye tabir ettiğimiz şey. İyi bir oyun ortaya koyarsınız önce, daha sonra bir türlü şansınız tutmaz ve yenilirsiniz. Ama ortada ne öyle bir oyun var. Nede gol atmaya yönelik bir tane pozisyon. Ben Bursaspor oynayarak bu maçı kazandı demiyorum. Bursaspor hiç birşey yapmadan yendi bizi. İlk goldeki ofsayt, ikinci goldeki kaleci hatası gibi durumlar, ligde bulunduğumuz konum itibari ile oyuncuların performansına etki ettiği için oluyor. Bunlar tesadüf değildir. Sadece bir bunalım içindeyiz ve bunu atlatmamız gerekiyor.

Hagi bu adamı Bosna ile Romanya aynı grupta oldugu icin adamı kadro dısı bıraktı adım gibi eminim . Mart ayında da bosna ile romanya'nın maçı var aklı sıra misimovici körelticek !

Lincoln gelir, gönderilir. Misimovic gelir, kadro dışı bırakılır. Bundesliga'nın en iyi oyuncuları burada nedense cezalandırılırlar sürekli.

Misimovic'in kadro dışı bırakılmasının en ufak bir mantığı yoktur.

Lincoln gelir, gönderilir. Misimovic gelir, kadro dışı bırakılır. Bundesliga'nın en iyi oyuncuları burada nedense cezalandırılırlar sürekli.

Misimovic'in kadro dışı bırakılmasının en ufak bir mantığı yoktur.

Hayır mantıklı bişeyi olsa ne olur misimovic bu sonuçta t.direktör dediğin disiplinsizde olsa kazanmaya çalışır sen direk kadro dışı bırakıyosun:) hiç bi mantığı yok doğru.

GSCimbom yönetiminin tıpkı TTArena'da bjk'nin oynama talebine karşı gösterdiği mailli protesto gibi Misimovic için acil olarak bir mailli protesto hazırlaması gerekiyor bence. Bu adama sahip çıkmalıyız. Elimizdeki en kaliteli iki üç isimden biri.

Üst Alt