Zvjezdan Misimovic: "Hagi benimle konuşmuyor" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Zvjezdan Misimovic: "Hagi benimle konuşmuyor"

Cevap: Zvjezdan Misimovic: "Hagi benimle konuşmuyor"

Cok hileci bir yønetimimiz var. Adnan Sezgin'e ulasilamiyorsa gene entrika ceviriyordur bizim yønetim. Belki de affedecekler istedikleri oyuncuyu alamadiklari yuzunden.

Edit: Affedilsin...

---Cana(Neill)-----Culio----

------------Misi----------

--Pino(Kazim+Y)---Arda(Kewell)

------Baros(Stancu)----------

Bir de bøyle deneyelim. En azindan gol atma ve pozisyona girme sansimiz simdikinden 567 kat daha fazla olur.

Takımın hali hazırda en iyi futbolcusunun düştüğü duruma bakın. Üzülüyorum ciddi anlamda.

Hagi Misi'yi affetmez. Isin en kotu tarafi uzun zamandir ilk kez kendi kafasina uygun TD bulan yonetim Hagi'yi gondermez. Biz de her mac vicdan azabi cekeriz.

bu yönetim skibbe'yi niye yolladi avrupada tam yol ileri giderken?? tam bir sacmalik. 10 yil sonra adam gibi futbol oynamaya baslamistik. bir mac yüzünden sildiler adami. ne Polat'tan baskan, ne de Hagi den TD olur.

bu yönetim skibbe'yi niye yolladi avrupada tam yol ileri giderken?? tam bir sacmalik. 10 yil sonra adam gibi futbol oynamaya baslamistik. bir mac yüzünden sildiler adami. ne Polat'tan baskan, ne de Hagi den TD olur.

87. dakikada Baros penaltiyi kacitiyor, 3-3 olacak mac, 2-5 yeniliyoruz, son 2 dk icinde 2 gol yiyoruz skibbe gönderiliyor...

oysa bu hatayi yapmasaydik, büyük ihtimalle werder/shakhter - Galatasary (kadiköyde) UEFA finali, görmüs bir Galatasaraydan bahsediyor olurduk simdi.

Senin gibi her şeyi anlık olanlar yüzünden...

anlik olmakla alakasi yok. kalitenin farkinda olacaksin. kalitesiz adama, olabilir demeyeceksin. Kaliteli adama sabir göstereceksin. Hagi 10 yil takimin basinda dursa 3-10 arasi gidip geliriz. Skibbe'nin eline kaliteli kadro ver en gec 2 yil sonra takimi sampiyon yapar, 3 ay sonra güzel futbol oynatir.

Üst Alt