2024 Yılı Divan Kurulları Genel Başlığı - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2024 Yılı Divan Kurulları Genel Başlığı

Divan kurulu tamamen kapatılsın 60 yaş altını kapsayacak toplantılar organize edilsin böyle divan toplantısı kulübe yarardan çok zarar veriyor.

Dursun Özbek: "Bankalar birliği anlaşmasından çıkmak için söz vermiştik bugün geldiğimiz noktayı kısaca özetlemek istiyorum."

Fenerbahçe'nin bankalar birliği anlaşması Yapı Krediyle yapılmış sanırım. Ya Kazan Dairesinde, ya da Eski Açık programında duydum. 'Ödeniyor mu, ödenmiyor mu meçhul' demişlerdi.

Neyle mücadele ediyoruz biz dedim içimden.

Çıkamayacaksan neden rahat şampiyon olmamıza izin vermeyip 2-3 tane adam almadın o zaman ? Nereye gitti o paralar yani ? Bu adam secilmesin başkan falan.Cikacak diye bir şey demedik de herif sabote etmiş takımı

BB anlaşmasından çıkmak öncelik değil miydi? Mayıs ayında bunun müjdesi verilmeyecek miydi? Yapılacak transferlerden dahi bu sebeple vazgeçilmemiş miydi? Şimdi ne oldu da Florya parasına ihtiyaç duyuldu? Dursun Özbek kusura bakmasın da Erden Timur olmasa bir taraftar dahi yüzüne bakmaz.

Ne diyon lan dursun bb ödemesi altı üstü 2.4 milyon lira anasını satayım. Şapkadan Boey çıktı bu sene 2 tane adam alsan güle oynaya şampiyonluk gelirdi müjde müjde diyip durdun 5 aydır ne anlatıyor bu

BB anlaşmasından çıkmak öncelik değil miydi? Mayıs ayında bunun müjdesi verilmeyecek miydi? Yapılacak transferlerden dahi bu sebeple vazgeçilmemiş miydi? Şimdi ne oldu da Florya parasına ihtiyaç duyuldu? Dursun Özbek kusura bakmasın da Erden Timur olmasa bir taraftar dahi yüzüne bakmaz.
%100 katılıyorum. Mayıs ayına kadar BB'den çıkacağız diye açıklamaları yaptı. Şimdi hiç Florya dememeli o zaman Boey parası, sponsorluk paraları vb. ne oldu diye sorulmalı kendisine. Divan kurulu üyeleri başkası şeylere bakıp eleştireceğine bu konuda detaylı açıklama istemeli kendisinden.

Üst Alt