2024 Yılı Divan Kurulları Genel Başlığı - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2024 Yılı Divan Kurulları Genel Başlığı

bankalar birliginden cıkış başka bahara kalacak anlasılan floryadan para gelince cıkacaz dedi

sezon bitmeden cıkacaz derken ne oldu da söylem degisti
Bunu tam olarak açıklamalı. Mayıs ayına kadar çıkacağız diyordu benim şahsen en çok önemsediğim konu BB çıkılması. Net açıklama yapmadı Florya'yı değerlendirme aşamasına geldik dedi acaba o konuda muhalefetten sorun çıkmasın diye mi böyle söyledi? Çünkü bu tarz ters minvallerde yapıyorlar. Nisan ayında net detaylı açıklamalar olacak dedi Bütçe toplantısı olacakmış sanırım o zaman bakalım detaylı o zaman öğreneceğiz net şekilde Erden Timur'da açıklamalar ve sunum yapacaktır o zaman. Ben de senin dediğin gibi anladım ilk olarak eğer söz verdiği gibi Mayıs ayına kadar BB'den çıkma sözünü yerine getiremiyorsa kendisine de gerek yok.

Konuşma yapan herif fenerli.
Lacivert, sarı, mavi kravatla çıkmış konuşma yapıyor.

Konuşmaya keyfin yoksa konuşma lan.

Hukukçu dayı düzeltti kendisini de en kıllandım dayı. Bu kadar naif olmaya gerek yok. Yok çıksak yeneriz ne zaman oynansa oynansın gibi cümleler gereksiz işler.

mali genel kuruldan ortalık karışır ,bankalar birliginden cıkmak icin 30 mılyon euro geldi sponsor paraları geldi ama nolduysa birden yan cizmeye başladı ve az önce bunu izahta edemedi
Aralık ayında Mali Genel Kurul. Nisan'da bütçe konusu olacak orada detaylı açıklayacağım dedi dediğinden bir şeyde anlaşılmadı dediğin gibi. Nisan'da net açıklamasında göreceğiz eğer Mayıs'a kadar BB'den çıkılamıyorsa kendisine de gerek yok sözünü yerine getirmediği için. Yok burada kendisi sonuçta cenazeden geldi yanlış, eksik açıklama yaptıysa Nisan'da düzletecek ve Mayıs ayında seçimden önce verdiği BB'den çıkma sözünü yerine getirecektir aksi takdirde aday da olmasın.

Bunu tam olarak açıklamalı. Mayıs ayına kadar çıkacağız diyordu benim şahsen en çok önemsediğim konu BB çıkılması. Net açıklama yapmadı Florya'yı değerlendirme aşamasına geldik dedi acaba o konuda muhalefetten sorun çıkmasın diye mi böyle söyledi? Çünkü bu tarz ters minvallerde yapıyorlar. Nisan ayında net detaylı açıklamalar olacak dedi Bütçe toplantısı olacakmış sanırım o zaman bakalım detaylı o zaman öğreneceğiz net şekilde Erden Timur'da açıklamalar ve sunum yapacaktır o zaman. Ben de senin dediğin gibi anladım ilk olarak eğer söz verdiği gibi Mayıs ayına kadar BB'den çıkma sözünü yerine getiremiyorsa kendisine de gerek yok.
işin o kısmını geçtim sponsorlardan gelen milyonlarca euro+boeyden gelen paralar bunlar nerede kalem kalem acıklamadan hiçbiryere gidemez,bildigin suç bu
suyun öte tarafı gibi hasır altı işler yapmadılar umarım günü kurtarmak adına

işin o kısmını geçtim sponsorlardan gelen milyonlarca euro+boeyden gelen paralar bunlar nerede kalem kalem acıklamadan hiçbiryere gidemez,bildigin suç bu
suyun öte tarafı gibi hasır altı işler yapmadılar umarım günü kurtarmak adına
Tabi canım bunları açıklamalılar 2 yıllık loca peşin satıldı haberleri falan var daha hepsini açıklamalı ki bu sonuçta Sportif AŞ'de oradaki Erden Timur dahil hepsi açıklamalı ama bakalım dediğim gibi cenazeden geldi, kısa konuşmaya çalıştı eksik yanlış kalmış olabilir bilgilendirmesi o yüzden. Çünkü bir yandan da yapılan bir sermaye artırımı hazırlığı da var hani Kap'a yapılan açıklamalarda görüyoruz. Florya ihalesi ne zaman yapılacak mesela Nisan'da mı yapılacak o projeyi yapacak firmaya ödeme yapmak için mi belli bir miktar parayı bekletiyorlar? Açıklanacak çok şey var ama seçimden önce BB'den çıkma sözünü yerine getirmeli. Nisan'da bütçe kurulunda detaylı açıklamaları o zaman göreceğiz artık ne olmuş et mi? Balık mı? Kandırıldık mı? Sözünü yerine getiriyor mu? O zaman öğreneceğiz.

Benim bu sene en kızdığım konulardan birisi misal biz hakemlere sallayınca hop hemen fb resmi siteden okan hocanın açıklamaları paylaşıyor ama fb çekilecez diyince ali koçun 3 temmuz açıklamalarını paylasacagimiza dursun Özbek biz fbye karışmayiz diyor.Bu sene bu VAR kararları vs hepsinin sebebi bu tavrimizdir.

Bizim divan kurulu övülüyor ya genelde hiç katılmıyorum diğerlerine göre bir tık daha kalitelidir üstü değil bizde de adamcılık kendinden olanı kayırma Galatasaray değil de benim çıkarlar önde olsun diyen tipler gayet mevcut.

"ne kadar aptal bir adam bu. hemen hapse girer hehralde, değil mi?

sadece yerde yatan savunmasız bir kişinin kafasına tekme attığı için. sahaya giren holigan zaten yerdeydi ve üstünde onu tutan birisi vardı. sonra da kafasını tekmelemek mi? taraftarın sahada olmaması gerekiyor ama illa tekme atacaksan da kafasından mı başlamalı? adam öldürmeye teşebbüs bu.

türk liginde bu nasıl oluyor bilmiyorum ama hollanda'da hakkında soruşturma açılır ve bir yıl sahalardan men cezası almaz mıydı en az? batı avrupa'da olsa birkaç yıl bir kulüpte futbolcu olabileceğini sanmıyorum. jayden iyi görünüyordu, bu onun kariyerinin sonu değil ama bu olay da normal değil, değil mi? birinin kafasına tekme atmak?"

nico wantia (hollanda basını)

Üst Alt