Bankalar Birliği’nden Çıkma-Çıkabilme Takip Başlığı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bankalar Birliği’nden Çıkma-Çıkabilme Takip Başlığı

Yani Fenerbahçe'nin böyle bir borcu yok. Böyle ele almak lazım bu mevzuyu.

Yapı Kredi sadece Ali Koç'un değildir halka açık değil mi aynı zamanda BDDK'nın bu tarz bir şeye izin vereceğini sanmıyorum.

Hasan'ın dediği gibi tek ve mutlak sahip Koç olsa tamam - sağ cepten sol cebe - hop ordan iç cebe gibi durum derdimde - heralde top 5 in içindedir müşteri ve iş yapılan banka olarak , o kadar basit yokolmaz ya da yok sayılamaz o borç. çok etki edeceği nokta var çünkü banka açısından (bence tabii)

zaten bir şekilde ay kart ücreti ay bilmemne diye milyonlarca müstei insandan ufak ücretlerini X sene zarfında bu tür işlere kaydırarak saçmasapan düzen varsa - bu zaten suç.haksız gelirin dik alası ve hapistir muhtemelen.

2028e kadar potansiyel olarak kimse bakmaz araştırmaz soruşturmaz. hükümet değişse bile ülke zenginlerine yargı dağıtamaz hemen.

febe Faaliyet raporuna bakalım;

Açık olarak banka isimleri verilmiş zaten. Biz de bu bankalarla yaptık anlaşmayı. TL cinsinden yapıldığı için kur riski azaltılmış. Kısa vadeli borçlar için kredi limitleri var. Yani likidite riskini de kaldırmışlar. Bizim için de geçerlidir bu, bize de bakarım. 2021-2022 anapara ve faiz ödemesiz, 2022-2023 için anapara ödemesiz, bunlar kısa vadede nakit akışını rahatlatmış. Fakat 2023-2024 sanırım, anapara ve faiz ödemeleri başlıyor. Nakit akışı patlayacak demek bu.

1712741393880.png

Kısa vadeli yükümlülükleri 5.118, uzun 3.506. Borç yükü muazzam. Nakit akışı patlayacak deme sebebim de şu. Ek finansmana ihtiyaç var. Yani yine borç yapılandırmaya girecekler. Muhtemelen daha yüksek faiz ve kurla.

1712741261981.png

Havuzdan çıkalım diyorlardı ya:

1712741332130.png
Çıkamayacaklarını buradaki maddeden de anlayabilirsiniz.

Oyunculara ödenecekleri de beraber düşünürseniz çırpınma sebepleri belli. Biz batıyoruz diyor dayılar.

Son düzenleme:
Hayırlı uğurlu olsun çıkmak için son aşamaya gelmişiz seçimden sonra göreve başlayacak başkan kim olursa olsun bankalar birliği anlaşmasından çıkılmış halde seçilecek.

Başkan önceki Divan'da bizi endişelendirmişti bir miktar yanlış ifade ettiği için ama bu gün tekrar bu sefer daha net ve tarihi de az çok belli şekilde tekrarladı. Yapılacak seçimden önce BB'den çıkmış olacağız inşallah başkanın dediğine göre. Burada her zaman söylemiştim BB borcundan çıkma ve 20-30 milyon dolarlık yani CL geliri kadar olan havaya giden faiz giderinden kurtulmuş olacağız. Bu resmi olarak tamamlandığında o zaman bu yönetim benim için GS'nin en iyi yönetimlerinden biri olmuş olacak.

Credit 0
Debit 0

Ne zaman göreceğiz oglmmmmmmnn
İmkansız o sonuçta futbolcuların oldukça yükümlülüklerinde olacak. Önemli olan BB borçları ve faiz giderinden kurtulmaktı. Bundan sonra yapılacak olan gelir ile giderin eşit olması yani zarar edilmemesi. Diğer kulüpler her yıl Cl geliri kadar sadece faize para vermesi gerekirken sen bu parayı vermekten kurtulacaksın.

Üst Alt