tetikçi fener’in özel toplantıyı sızdırması - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

tetikçi fener’in özel toplantıyı sızdırması

bunların bu derece kendini kaybetmişcesine gs'a saldırmalarının sebebi asla bir "şampiyonluk" değil.

96-2000 takımı
hagi
sneijder/drogbalı takım
icardi

hepsi neredeyse her bir jenerasyonu GSlı yaptı. bugün yıldız topçu olan gurbetçilere bakıyorsun, çoğunun hayali, en kötü futbolu bırakmadan önce bir şekilde gs'de oynamak.

gs avrupa fatihi diye anılıyor. okul teneffüslerinde bile icardi şarkısı çalınıyor.

rakip ise bu süre zarfında sürekli "kaybeden" olup, bir de bir sürü "timsaha yatmalı" rezil rüsva şekilde travmalar yaşadı. gs'ı hep bire bir taklit etmeye çalıştı ama hep rezil olan taraf oldu. "beni seeeeeeevv" ahahahah :dddd.

gs adı ne kadar olumlu kavramlar ile yan yana geldiyse, rakip ise hep olumsuz kavramlar ile yan yana geldi.

dolayısıyla ileride futbol endüstrisinde "tüketici" olacak şimdinin çocuk/genç futbolseverlerinin çoğu gslı oldu.

tüm bu kuyruk acısı, biraz da bu yüzden.

Dallas devri bitti bence.
Hakemlerin bu durumda olmaların nedeni şikecilerin yaptığı baskıdan olduğunu düşünüyordum ama asıl nedeni bu herifmiş.
Eğitici böyle olmaz. Bizim penaltı olan pozisyonda bunu söylüyorsa diğer gerçek vahim hatalarda adamlara düz sövüyordur herif.
Bu heriften kaynaklı olsa o komik penaltıları çalmaya cesaret edemezlerdi,katılmıyorum bu yorumuna

bunların bu derece kendini kaybetmişcesine gs'a saldırmalarının sebebi asla bir "şampiyonluk" değil.

96-2000 takımı
hagi
sneijder/drogbalı takım
icardi

hepsi neredeyse her bir jenerasyonu GSlı yaptı. bugün yıldız topçu olan gurbetçilere bakıyorsun, çoğunun hayali, en kötü futbolu bırakmadan önce bir şekilde gs'de oynamak.

gs avrupa fatihi diye anılıyor. okul teneffüslerinde bile icardi şarkısı çalınıyor.

rakip ise bu süre zarfında sürekli "kaybeden" olup, bir de bir sürü "timsaha yatmalı" rezil rüsva şekilde travmalar yaşadı. gs'ı hep bire bir taklit etmeye çalıştı ama hep rezil olan taraf oldu. "beni seeeeeeevv" ahahahah :dddd.

gs adı ne kadar olumlu kavramlar ile yan yana geldiyse, rakip ise hep olumsuz kavramlar ile yan yana geldi.

dolayısıyla ileride futbol endüstrisinde "tüketici" olacak şimdinin çocuk/genç futbolseverlerinin çoğu gslı oldu.

tüm bu kuyruk acısı, biraz da bu yüzden.
Evet mesele bu,Türkiye'nin ve futbolun kapital sisteme bu kadar entegre olmadığı dönemlerde başarılılardı ama bunun ekmeğini yiyemiyorlar artık.Çağı yakalayamadılar bu konuda,değişen dünya düzeniyle beraber,değişen taraftar profilini de benimseyemediler bir türlü.GS bunu lise kültürü sayesinde daha iyi anladı ve daha önemlisi,uygulayabildi pratikte.

Fenerbahce feto denen teror orgutunun uzantisidir. Hertarafa kendi adamlarini yerlestirmisler. Futbol filan oynanmiyor. Galatsaray bir teror orgutune karsi mucadele veriyor. Surekli algi yapip magduru oynayarak Fenerbahce lehine yapilan hatalari kimse konusmuyor. Hukumetin bile haberi vardir bu operasyondan. Ali koc denen adamin derhal yargilanip Turk futbolundan uzaklastirilmasi lazim. Hakemleri avuclarinin icine almislar. Hakemlere mactan sonra fenerin getirttigi hakem hocasi denen Hugh Dallama, Galatasaray lehine verilen kararlardan sonra firsa atiyor! Bu neden hakemlerin Galatasaray'in penaltilarini vermeyip, fener lehine son dakika penalti rekoru kirdiklarinin kanitidir. Buna kimse dur demeycek mi arkadas, bu nedir?

Hugh Dallas denen adamın kardeşinin BEKO'nun Edinburgh ticaret odasında kayıtlarına göre ortağı olduğu iddia ediliyor sosyal basında.

Açıkçası yalan olma ihtimali düşük. Ağzı yüzü ayrı oynayan, yanık kremine koşan bu şahıs çıkarı olmasa umruna gelmez ve o şekilde hakemlere baskı yaparak konuşmaz.

Yabancı hakem diye sürekli ağlamaları da tam olarak bundan.

15 ay önce baki denen herif lobi konusunda cok sıkı calısıyoruz yavaşta yavaşta meyvelerini almaya basladık diye acıklaması var hemde canlı yayında yani o yüzden hiçbirşeye şaşırmyın artık

bizim yönetim ve devletten de birşey beklemeyın artık görüyorlar ama susuyorlar

daha önce söyledigim gibi son kale okan hoca kaldı tek umut o

Bizimkiler susarak çok büyük hata yapıyor. Haklı oldugumuz bu pozisyonda bile önümüzdeki maçların hakemlerini baskı altına aldılar bile. Ograstigimiz örgüt ile susarak mücadele olmaz. Elimizde ne kadar kayıt vb varsa medyaya servis etmemiz lazim.

Adamların uyduruk penaltıları burdan köye yol olur gündeme bak, yazıklar olsun. Geçen yıl İrfan'ın rakibe sadece çarptığı için aldıkları penaltı, Arda'nın 0 temasla atlaması, bu sene Dijuku'nun uyduruk penaltısı daha nice muallak bunlara çalınan rakiplere çalınmayan penaltılar konuşulmasın, burada net temasın olduğu pozisyon konuşulsun ne güzel dünya. Bizim yönetim yapmıyorsa da yapar umarım ne gerekiyorsa madem öyle.

%100 penaltı olan pozisyon için algı yapmalarına neden izin veriyoruz? Şikeciler topyekün bir savaş ilan etmiş durumunda bize karşı. Başkanları çıkıp 3 saat boyunca bize salladı ama bizimkiler hala itidal, kardeşlik, dostluk havasında takılıyor şaka gibi olay.

Gülün geçin bir yere varamazlar böyle. Kendilerini ele de verdiler. Kendilerince bir şey yaptıklarını düşünüyorlar ama aleyhlerine dönecek.

hugh dallas denen adi nasıl hakemleri baskı altına alıyor ama?

özgür yankaya enes ünal örneğini verince konuyu geçiştirmeye çalışıyor.

abdulkadir'in de temas olmasına rağmen basit penaltı hata yaptım demesi tamamen korkudan. kendi aralarında konuşuyorlardır ulan bu daha nasıl penaltı olmaz diye.

Bizim yönetimin pasifligini çekiyoruz biz. Bak ts yönetimine çıktılar konuştular fenerlilerden ses yok. Bize Karsi ise önüne gelen açıklama hakaret vs. Yönetim sus pus. 60 tane penaltı kullanmış adam senin bariz penaltın üzerinden sana algi yapiyo ona bile sesiniz cikmiyo. Hakemi tff si hepsi fb yönetiminden korkuyo sana her türlü haksizligi yapiyo. Cikip konusmazsaniz kendi tataftarinizi yonlendirmezseniz böyle olur.

Hakem eğitmeninin hakemler üzerindeki baskısı;
Şampiyonluğa oynarken, hakemler konusunda en çok canı yanan takım biziz.

Bu olayı iyi okumak lazım.

Böyle bir video sızdırılmasının sonucunda bir açıklama veya toplantı beklemiyorum. Biliyorduk ki fenerbahçe, federasyon içerisinde çok iyi yapılanmış. Hatta fener'in VAR hakem kadrosu bile var. Kalan haftalar içerisinde hakem operasyonuna uğramamak için buna engel olacak tek şey bu video olabilir. Bunun yayılmasıyla aslında elimiz kuvvetlendi, hatta bizim onayımız dahilinde bile olabilir bu.

Üst Alt