tetikçi fener’in özel toplantıyı sızdırması - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

tetikçi fener’in özel toplantıyı sızdırması

Dallas devri bitti bence.
Hakemlerin bu durumda olmaların nedeni şikecilerin yaptığı baskıdan olduğunu düşünüyordum ama asıl nedeni bu herifmiş.
Eğitici böyle olmaz. Bizim penaltı olan pozisyonda bunu söylüyorsa diğer gerçek vahim hatalarda adamlara düz sövüyordur herif.

Eğer o toplantının tamami bugün yayınlatilmaz ise istifa etsin bizim yönetimde adamlar yavuz hırsız son maçlarındaki tüm goller penaltilar şaibeli bizim penaltı olan pozisyonumuz sanki değilmiş gibi servis ediliyor insanların algıları ile oynuyorlar.

Ekşiye biraz baktım, Galatasaray' ın yaptığı şike ortaya çıktı vs. diye net bir penaltı pozisyonunda bile sayfalarca yazı yazmışlar. Çoğunun pozisyonu bile izlemediğine eminim.

Taraftarından yöneticisine kitlesel olarak paranoyaklaşmış şeref yoksunu bu oluşumun dünya üzerinde eşi benzeri yoktur. Fenerbahçe yok olsa keşke...

Yönetime de artık kızamıyorum. Asla durmuyorlar, her hafta başka birşey yumurtluyorlar. Mide bulandırıcı bir futbol iklimine maruz kalıyoruz.

İş çoktan bizim yönetimi aştı bence.Yönetimde kişiler değişiyor,ama durum değişmiyor. Mevcut durumun değişmesi için yargının duruma el koyması gerek. Karşı taraf suç unsuru kabul edilecek sayısız eylemde bulundu ve kimse dur demiyor.

Twetter da bir eleman var baya sallıyor her konuda siyaset borsa konularında birde feneri şampiyon yapacak diyor ısrarla takip eden var mı arif nacaroglu diye biri .
Baya baya da iddialı zaten bu hafta sonu seçimlerde belli olacak patlayıp patlamayacagi çünkü iddiası murat kurumun kazanıp fenerin şampiyon yapılacağı.
Nasıl bir ülke olduk hicbirseye güvenimiz kalmadi .

Bu olaya tamamen farklı bir perspektiften bakıyorum;

Bence bu, hakemlerin Hugh Dallas'a karşı bir darbe girişimidir. Neden tam olarak bu video seçildi? Çünkü bu pozisyon çok net bir penaltı ve buna rağmen Hugh Dallas'ın yaptığı baskıyı göstermek istediler.

Ekşiye biraz baktım, Galatasaray' ın yaptığı şike ortaya çıktı vs. diye net bir penaltı pozisyonunda bile sayfalarca yazı yazmışlar. Çoğunun pozisyonu bile izlemediğine eminim.

Taraftarından yöneticisine kitlesel olarak paranoyaklaşmış şeref yoksunu bu oluşumun dünya üzerinde eşi benzeri yoktur. Fenerbahçe yok olsa keşke...

Yönetime de artık kızamıyorum. Asla durmuyorlar, her hafta başka birşey yumurtluyorlar. Mide bulandırıcı bir futbol iklimine maruz kalıyoruz.

İş çoktan bizim yönetimi aştı bence.Yönetimde kişiler değişiyor,ama durum değişmiyor. Mevcut durumun değişmesi için yargının duruma el koyması gerek. Karşı taraf suç unsuru kabul edilecek sayısız eylemde bulundu ve kimse dur demiyor.
Ekşi berbat bir yer ya, bilinçli provakatörlerin cirit attığı bir ortam.

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dun hastalikdan gözümü acamadim aksam neler dönmüş. net penalti olan pozisyon hakkinda konusmalar sizdirilmis ve birseylerin ortaya çıktığı soylenmis. serefsizligin kitabini yazmis bu örgütün son icraati hakkinda yönetim aciklama yapmali

Ekşi berbat bir yer ya, bilinçli provakatörlerin cirit attığı bir ortam.

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Haklısın belki, ama günlük hayatımızda da durum farklı değil, aynı kafa yapısında tipler çalıştığım yerde de akrabalarım arasında da var. Mümkün mertebe futbol konuşmaktan kaçınmaya çalışıyorum. Her defasında muhabbet şiddetli tartışmaya dönüyor.

Yönetim hiç bir şey yapmamalı - BB işleri başta olmak üzere , gelecek yaz trasnfer dönemi ve şampiyona sürecine hazırlanmalı.

yolda mikrofon uzatılıp "her şey mükemmel , yaşıyoruz bu hayatı, etimiz sütümüz 1 gün eksik olmaz" modundaki vatandaşa sen nasıl laf anlatamazsan - gereksiz bir argüman ve zaman+efor kaybı olacaksa bizim yönetimin şu an fener yönetimi seviyesine inmesi aynı seviyede olacaktır.

Türkiye ortamı bu şu an her zerrede.

Kulup aciklama yapmayacak mi
Bide bunlar nasil hakem yahu
Temas sert olmasa anlarim
Cok net penalti icin ikilimde kaldim.diyor adam

Yönetim hiç bir şey yapmamalı - BB işleri başta olmak üzere , gelecek yaz trasnfer dönemi ve şampiyona sürecine hazırlanmalı.

yolda mikrofon uzatılıp "her şey mükemmel , yaşıyoruz bu hayatı, etimiz sütümüz 1 gün eksik olmaz" modundaki vatandaşa sen nasıl laf anlatamazsan - gereksiz bir argüman ve zaman+efor kaybı olacaksa bizim yönetimin şu an fener yönetimi seviyesine inmesi aynı seviyede olacaktır.

Türkiye ortamı bu şu an her zerrede.
Alakası yok direkt açıklama yapılmalı. Bu görüntüye nasıl ulaşıldı? Neden net penaltı olan pozisyon için dallas denen satılmış herif hakemleri fırçalıyor? Hakemler neden pısıp kalıyor? Şikecilerin son 3 kadıköy maçı haram galibiyetlerinin var kayıtları açıklatılmalı. Burası Türkiye sessiz kalmak delikanlı olmak burada sökmez, adamlar algı ile bizi kollanan camia olarak gösteriyorlar, şampiyonluğu kaptırınca açıklama için çok geç olur. Koç tüm camiaya fetöcü dedi bizim başkan süper kupa maçı için erteleme talebi gelmedi gelirse değerlendiririz diyor, direkt ne ertelemesi oynanacak biz bir haftada bjk-bayern-hatay oynadık demiyor. Bu kadar alttan alırsan adamlar tepene çıkar, ortalığı savaş alanına çevirdiler halen sevk bile yok ortada.

Alakası yok direkt açıklama yapılmalı. Bu görüntüye nasıl ulaşıldı? Neden net penaltı olan pozisyon için dallas denen satılmış herif hakemleri fırçalıyor? Hakemler neden pısıp kalıyor? Şikecilerin son 3 kadıköy maçı haram galibiyetlerinin var kayıtları açıklatılmalı. Burası Türkiye sessiz kalmak delikanlı olmak burada sökmez, adamlar algı ile bizi kollanan camia olarak gösteriyorlar, şampiyonluğu kaptırınca açıklama için çok geç olur. Koç tüm camiaya fetöcü dedi bizim başkan süper kupa maçı için erteleme talebi gelmedi gelirse değerlendiririz diyor, direkt ne ertelemesi oynanacak biz bir haftada bjk-bayern-hatay oynadık demiyor. Bu kadar alttan alırsan adamlar tepene çıkar, ortalığı savaş alanına çevirdiler halen sevk bile yok ortada.

Aksiyona Reaksiyon gerekli diyorsun - anlıyor ve kısmen katılıyorum fakat ortama baktığında bizi kaile alacak kim var? hatta dikkate alıp bir şeyler yapacak kim var? Twitterda yayılması - basit youtube yayınlarında dillendirilmesi yeterli sonucu vermez.

zaten ortamda her kulübe eşit yaklaşım olsaydı ne ali koç bu şekil konuşma yapardı , ne bu kadar olay olurdu, ne "yaptıklarıyla yanına kalma" durumu oluşurdu.

herkese saldıran kuduz olmuş mantıkta en ufak lafı eviren çeviren ortamda en karlı iş takip etmek. Öfke ortamında bizimde bulunmamız bize yarar sağlamaz - sadece "oh ne güzel söylemiş" tepkisiyle kalır.

Sevk konusunu tüm herkes konuşuyor - illa bizimkilerin 1 sayfa metin yayınlamasıyla mı açıklanacak? kafalarına göre hareket ediyorlar. Bu tür yol izlemeyi hepimiz iyi biliyoruz politik kısımlardan.

Söz yönetimde. Bakalım Galatasaray'a yapılan algı saldırılarına karşı takımın haklarını ne kadar koruyacaklar. Basit iki açıklamayla geçip gidecek mi yoksa Galatasaray'ın haklarına ayan beyan kepazece saldıranları hukuk önünde pişman edecek mi göreceğiz.

Aksiyona Reaksiyon gerekli diyorsun - anlıyor ve kısmen katılıyorum fakat ortama baktığında bizi kaile alacak kim var? hatta dikkate alıp bir şeyler yapacak kim var? Twitterda yayılması - basit youtube yayınlarında dillendirilmesi yeterli sonucu vermez.

zaten ortamda her kulübe eşit yaklaşım olsaydı ne ali koç bu şekil konuşma yapardı , ne bu kadar olay olurdu, ne "yaptıklarıyla yanına kalma" durumu oluşurdu.

herkese saldıran kuduz olmuş mantıkta en ufak lafı eviren çeviren ortamda en karlı iş takip etmek. Öfke ortamında bizimde bulunmamız bize yarar sağlamaz - sadece "oh ne güzel söylemiş" tepkisiyle kalır.

Sevk konusunu tüm herkes konuşuyor - illa bizimkilerin 1 sayfa metin yayınlamasıyla mı açıklanacak? kafalarına göre hareket ediyorlar. Bu tür yol izlemeyi hepimiz iyi biliyoruz politik kısımlardan.
Dursun başkan ağır akpli değil mi? 2 gün önce kurum lehine siyaset yapmadı mı? Sonrasında kendinden kaç yaş küçük kurum'a yanaklarını okşatmadı mı? Eee çık kardeşim cumhurbaşkanına anlat koç'un tff'nin yaptıklarını herşey kanıtlarıyla ortada, ekşi'de şike yaptılar diye başlık açılmış, gs = fetö algısı yapıyorlar koç açık açık söyledi zaten sen kaç milyon taraftarı olan türkiyenin en büyük kulübünün başkanısın taraftarı tutamıyorum de seçim üstü tepki oyu verecekler size de, bişeyler de dalga geçtiğiniz a.albayrak bile olsa şimdi ortalık yangın yeriydi, dursun konuşanıda engelliyor erden timuru susturdu iyice saldırıya geçtiler. Bu kadar iktidar yanlısı olup gözüküp nemalanamamak nedir? Ekşide gs taraftarı kurum'a oy vericek kurum tesis işinde yardımcı olacak bile yazıyorlar algı türkiye'de en önemli unsurdur.

SM-G990E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dursun başkan ağır akpli değil mi? 2 gün önce kurum lehine siyaset yapmadı mı? Sonrasında kendinden kaç yaş küçük kurum'a yanaklarını okşatmadı mı? Eee çık kardeşim cumhurbaşkanına anlat koç'un tff'nin yaptıklarını herşey kanıtlarıyla ortada, ekşi'de şike yaptılar diye başlık açılmış, gs = fetö algısı yapıyorlar koç açık açık söyledi zaten sen kaç milyon taraftarı olan türkiyenin en büyük kulübünün başkanısın taraftarı tutamıyorum de seçim üstü tepki oyu verecekler size de, bişeyler de dalga geçtiğiniz a.albayrak bile olsa şimdi ortalık yangın yeriydi, dursun konuşanıda engelliyor erden timuru susturdu iyice saldırıya geçtiler. Bu kadar iktidar yanlısı olup gözüküp nemalanamamak nedir? Ekşide gs taraftarı kurum'a oy vericek kurum tesis işinde yardımcı olacak bile yazıyorlar algı türkiye'de en önemli unsurdur.

SM-G990E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
şimdi işe spor ortamı dışında politik olarak yaklaşırsan çok daha kaotik çıkmaza girersin. İş adamlarının çoğu cebine odaklı hareket eder . Bu konuşmalar belki yapılıyor arka planda? Koç holdingliyle - bağlantısıyla osuyla busuyla hiç politika içinde değil mi misal ? "CB ile oturup bu ortamı konuştuk böyle dedik şu tepki aldık" dese başkan ne kazanmış oluruz ? taraftar saçmalamaları artar tivitterda 3 4 gün o kadar.

Herkes düşündüğünü-hissettiğini yapar o siyasi bakış açısında. Başkanda olsa 1 şahıstan fazlası değil siyasi düşündüğünde. Senle benle ederi aynı = 1 oy.

Kaldı ki zaten adaletli bir ortam olsa ülkede ali koç ağzından çıkanlar yüzünden elini kolunu sallaya sallaya davranamaz. böyle ortam var mı ? yok. Biz bu ortama niye dahil olalım?

yok imamaoğluna oy yok der kadıköylü fenerli - yok kuruma oy atcaz der kimisi... taraftarlığın politikayla ne alakası var ?

ülkede bir insan A ya da B yoluna gitmek zorunda değil. GS birisiyle - yok fener diğeriyle - efendim anadoluda şu adam şu partinin busuyla mı ilişkilenecek. Politikaya takım taraftarlığını,formayı geçirdiğin an iş karışır. Politika zaten bunu yapıyor yıllardır. Bir kesim A diğer kesim B gibi bölünme kutuplaşma var - bu olduğundan beri hangi soruna objektif yaklaşıyor insanlar? 30 Milyon + insana hitap eden camialar üzerinden etki vermek tehlikeli sular. olmaması lazım.

Ben misal 38 yıldır kadıköyün göbeğinde doğdum büyüdüm. Fenerli miyim otomatik? hayır . siyasi görüşlerime yaşadığım ortam ya da tuttuğum takım etki ediyor mu ? hayır. Bunu yapanlardan ötürü zaten "kaos ortamından beslenme" her daim efektif.

özetle demek istediğim yangına benzin dökmek kimseye fayda getirmez. Spor çerçevesinde şampiyon olursun "işimize baktık onla bunla uğraşmadık" dersin mesajı alan alır - ki türkiye burası kimse kaile almaz. havaya gider hepsi.

İnanılır gibi değil, hala kulüpten açıklama bekleyen var.
seçime 5 gün kala yemez bizimkilerin bi yerleri açıklama yapmaya.
anca kendini okşattırsın dursun...

Üst Alt