tetikçi fener’in özel toplantıyı sızdırması - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

tetikçi fener’in özel toplantıyı sızdırması

Bu Dallas kolpası bunların neden yabancı hakem istediğini kanıtlıyor işte, bu gibi kolpaları cebe indirmek kolay. 1-2 sezon masa altı köfte yedikten sonra ülkesine dönüp keyfini çıkaracak, olan bizim lige olacak

Bu toplantı zoom üzerinden mi yapılmış ? Bilen varsa yesillendirsin.

Kullanılan programdan direkt ekran kaydı alınabiliyor mu ?

Ya da program kimin ekran kaydı aldığını ortaya çıkarabilir mi ?

PC. Ler incelense vs video silse bile ortaya çıkar mi?

Teknik olarak bu mevzulara hakim arkadaşların fikirlerini merak ediyorum

Bu toplantı zoom üzerinden mi yapılmış ? Bilen varsa yesillendirsin.

Kullanılan programdan direkt ekran kaydı alınabiliyor mu ?

Ya da program kimin ekran kaydı aldığını ortaya çıkarabilir mi ?

PC. Ler incelense vs video silse bile ortaya çıkar mi?

Teknik olarak bu mevzulara hakim arkadaşların fikirlerini merak ediyorum
Ekran kaydı alındığı diğer üyelere bildirim olarak gidiyor. Kimin aldigida belli oluyor.

Yönetimin acil açıklama yapması gerekiyor. Sezon başından beri iki takım maçlarında olan tartışmalı pozisyonlar hakkında bu Dallas denen arkadaş ne yorumlar yapmış hepsinin kayıtları yayınlansın, eğer bu görüşmeler kayıt altında değilse bu arkadaşa bu maçların pozisyonları tekrardan yorumlatılsın.

Fenerin son iki sezon kayrıldığı kadar hiçbir takımın kayrıldığını görmedim. Eğer maçalari yiyorsa çıkalım er meydanına kim ak kim kara belli olsun. Yönetim kesinlikle bu konuda açıklama yapıp, diğer kayıtları talep etmeli.

Tabi burada asıl amaç fenere verilecek cezaları engellemek için ortalığı karıştırma çabası, bu konuda da dikkatli olunmalı.

Bu maç hatırlayanlarınız olacaktır, Erkan Engin rezaletinin yaşandığı hafta oynanmış ve aklı başında herkes kararlarda tuhaflık olduğunu anlamış “Bizi susturmak için böyle yapıyorlar herhalde” demişti. İyi niyeti düşünmüşüz, adamlar resmen kasette kullanmak için yapmışlar. Şöyle ikinci bir maç daha olmadı ve bu yayınlandı.

FB-Alanya maçı? FB-KPaşa maçı? FB-Pendik maçı? FB-Trabzon maçı?

Karşımızda ne denli tehlikeli ve ahlaksız yapı olduğu ortada. Götleri sıkışınca yapabilecekleri aklaksızlıklar da ortada… Yönetim sessiz kaldıkça, Erden Timur gibi adamları arka plana attıkça bu taktikleri fetöden alan yapı azıtacaktır.

Yönetim çanak tutuyor. Dursun bey hala yumuşak konuşmaya devam etsin
Sessiz kalıyoruz, çok içine girince de saha dışı bizi bozabilir
En azından bazı maç sonlarında görüntülü cevaplar verilebilirdi
Milyon tane pozisyon var
Sametin eli, Osayinin ankaragücü, kasımpaşa-pendik penaltıları ilk akla gelenler
Dallas o kadar pozisyon içinde buna mı takmış
mhy hoca buradan çıkamazsın deyip tehdit etti
Bunlar normal işler mi
Herkes mi satılmış

dallas adlı götveren fbnin kepazeliklerine karşı da bu tonda mı yaklaşıyor bunu öğrenmek lazım öncelikle

net penaltıya bile bu kadar tepki gösteren adamın kpaşa penaltısında üstüne benzin döküp cayır cayır yakması lazım kendini

Üst Alt