#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV - Sayfa 358 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Muslera eskiden bu gollerin hiçbirini yemezdi ciddi anlamda refleksleri baya geriye gitmiş çözümü basit İrfancan ilk 11 kalecisi yapıp Muslera'nın maaşı düşürüp yedek kaleci yapmak lazım.

gidişi olur da dönüşü olmaz umarım
yemişim böyle efsaneyi
aylarca sözleşme pazarlığı yap. puan kaybından sonra otel reklamı yap
efsane

rize'de palabıyık'a yaptığı dayılanmayı dünkü haksız sarıdan sonra çukur'a yapsa o penaltıyı engelleyebilirdi. fahiş penaltı çalındı hala elini kafasının arasına alma derdinde. böyle kaptanlık da olmaz kalecilik de.

güncel kurdan dolayi sözlesmesi acilen revize edilmeli

aynisi feguli ve babil icin de gecerli

bu sartlar altinda o kadar parayi ödemek cok zor

eger kabul etmiyorlarsa fesih edilmeli sözlesmeleri

taraftara el kol yapmayı bırakmalı
doğru el kol yapmamalıydı o attıkları şeyleri tekrar tribüne fırlatması gerekiyordu. hatta atanların birini yakalayıp pantolonunu indirip götüne sokması da lazımdı.
taraftarın hepsini aynı kefeye koyamam ama çoğu sığır. fb maçında metroda bir grup dingilin çoluk cocuk varken uyarılara rağmen küfürlü tezahurat yapmasına mı, tutunacak yerlere var gücüyle asılarak kırmaya çalışmasına mı, inilecek yerleri gösteren panellere vurmalarına mı, hangisine utanacağımı şaşırdım.

işin tuhafı bu aynı sığırlar maç başlayana kadar tüm enerjilerini bu salak şeylerde kullandıkları için stadta da bir boka yaramıyorlar. rakip ataktayken sahaya bakmadan şarkılar söylemeye devam eden amipler bunlar çünkü. takımları için her şeyi yaptıklarını düşündükleri ama bir bok yapmadıkları yararlarından çok zararları olan beyinsizler bunlar. bak bu tarz etrafına gram fayda sağlamayacak insanların bırak stada alınmasına yaşamaya hakkı yok. her gittiğimde taraftarlığımdan utanıyorum. bu ülke futbolunun da bu embesillere fazla bile olduğunu düşünüyorum. her adamı stadlara almamalarını ömür boyu men yemeleri gerektiğini de düşünüyorum.

fb maçı maç öncesi gişelerden geçiyorduk. biri qr okutmasına rağmen bilet geçersiz hatasi alıyordu. engelli bir taraftar maraştan kalkıp gelmiş. konusamıyor işitemiyor. engelliler için kurayla alım oluyormuş meğer bu da bilmeden çıkıp gelmiş. yardim masasıyla konustuk ama yapacak bir şeylerinin olmadığını söylediler. o sığırların kapladığı yerden dolayı bu adam giremedi mesela maça.

A1tCjA8CIAAUnA7.jpg

ben muslerayı çok seviyordum ama keramettinin sık sık maaşını dile getirmesinden dolayı bu adama olan sevgim azalmıştı.
evet maaşı yüksek olabilir ama karşılığını da alıyoruz.

umarım keramettin bey beni artık manipüle etmez

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt