#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV - Sayfa 360 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sezon sonu bıraksın futbolu artık sakatlık bahanesiylen. Gerçi o sözleşmeyi kim bırakır ben ne anlatıyorum :asd: Okan Kocuk'ta geri çağırma maddesi var mıdir acaba 2 tanr kaleci almamız lazım, Muslera'yi güzelce dehleyip
Irfani aliriz sanirim.

Kötü olan Avrupa maclarinda muazzam oynayan Nando vardi (gruplar). Büyük kayip

Umarim gercekten sakatlanmistir. Pozisyonda kalkabilecek durumda olup kalkmadiysa durum vahim. Cunku kalksaydi gol yemezdik. Bakalim, saglik heyeti raporu ne diyecek.

Irfani aliriz sanirim.

Kötü olan Avrupa maclarinda muazzam oynayan Nando vardi (gruplar). Büyük kayip

yeter aga yeter yav bi futbolcu max 3 sene falan bulunmalı bi kulüpte. adamın suratını gördükçe moralim bozuluyor,daralma geliyor, gitsin artık kötü hatırlanacak yoksa zamanla. aldığı paraya yanıyorum az kazansa hadi neyse ismail çipeylen rekabet ederlerdi 40 yaşında

O dakikaya kadar Muslera maçta tuttu zaten bizi ne hatası? Sizin stoper diye saydığınız dallamanın hatası o gol. Hem gol yedik hem kalecimizi kaybettik. Aynı boku az daha İsmail'e de yapıyordu.

Lig maçlarında takımdaki herkes bok gibi oynuyor. Avrupa maçlarını oynayan sanki aynı takım değil. Bulmuşsunuz bir günah keçisi yüklen babam yüklen.

Takımın bu halde olmasının 3 ana sebebi var;

1 - Fatih Terim
2 - Hakemler
3 - Hepsini toplasan yarım Gomis etmeyen sözde santraforların...

Gerisi masal gerisi hikaye...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt