#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV - Sayfa 359 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sakatlığı ciddi olursa devre arasında ciddi birinci kaleci satın alınması gerek ve iyileşir iyileşmez üçe beşe bakmadan satılmali. Muslera ile artık vedalaşma gerekir.

Ilk once gecmis olsun.

Golu kendisi yedirmistir, simdi tekrarini izledim.

Topa yakin olan Luyindama, hemen pesinde Sivasli var. Dolayisiyla Luyindama'nin hamle yapmasi gerekiyor ki yapiyor da. Orada Muslera'nin ne isi var? Cikmasi bile yanlis, madem ciktin orada Luyindama'nin hamle yaptigini gormeli zaten hic orali olmamasi gerekir.

Burada Luyindama'ya kufur edilmesi sacma.

Ilk once gecmis olsun.

Topa yakin olan Luyindama, hemen pesinde Sivasli var. Dolayisiyla Luyindama'nin hamle yapmasi gerekiyor ki yapiyor da. Orada Muslera'nin ne isi var? Cikmasi bile yanlis, madem ciktin orada Luyindama'nin hamle yaptigini gormeli zaten hic orali olmamasi gerekir.
Yanlıs cıkıs yaptıgının farkına vardı faul falan alırım diye bodoslama girdi iste luyindama sucsuz gibi muslera bile isteye zıcmıs

Acilen memleketine kargolanmalı. Lyundamadan daha hatalı. Ne halt yemeye çıktın kalemden. Lyundamaya yakın top kafayla pası verecek sende tutacaksin.

Bu sene ebemizi belledin. Seneye olmazsan sevinirim. Iyi ayrilalim

Ilk once gecmis olsun.

Burada Luyindama'ya kufur edilmesi sacma.
Bu sene bize boydan girdi bu adam. sırf psv maçında 2 macta yenen 7 golün 4 unu bu kendi yedi. Ligde yaptiklari tarihe geçer. Bu haliyle boşuna yabancı kontenjanını harciyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt