#10 Cássio de Souza Soares "Lincoln" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#10 Cássio de Souza Soares "Lincoln"

Cevap: #10 Cássio de Souza Soares "Lincoln"

Teknikti tabii de, pek işe yaramıyordu..Hadi burada karaktersiz dediler adama kovdular, Almanya'da da aynıydı ki bu adam..Orada da aynı şeyleri yaptı. Disiplinsiz diye gönderildi. En iyi futbolcu seçildiği ligden niye gönderilsin zaten başka türlü. Takıma fayda verdiği maçlar olmasına rağmen uzun vadede takıma zarar veriyordu sonuçta. Hiç bir zaman özlemeyeceğim o yüzden Lincoln'ü..

Teknikten niye disipline gectin? Tekniginin bir ise yaramadigini da ilk defa duydum. Zeka + teknik, ikisi de kendisinde doruktaydi. Almanya'da yaptigi disiplinsizlik de kirmizi kart gorup 5 mac ceza almakti. Zaten onu yapmasa ruyamizda gorurduk onu.

Takımın en iyisi miydi?:D Çıkmadan iki üç dakika önce araya bir top bıraktı Nonda'ya. Onun dışında da hiçbirşey yapmamıştı.

Teknik direktorun futboldan zerre kadar anlamayan Bulent Korkmaz oldugunu da hatirlayalim. Erciyes gibi top oynuyorduk, Lincoln hasbelkader 10 macin birinde oynadiysa da etkili olamadi o yuzden.

Takımın en iyisi miydi?:D Çıkmadan iki üç dakika önce araya bir top bıraktı Nonda'ya. Onun dışında da hiçbirşey yapmamıştı.

Bu nasıl iştir arkadaş.Araya bir top bıraktı diye Lincoln iyi oynamamış oluyo,Bizim çakma yıldız Elano 90 dk boyunca yanındaki adama pas verip alıyo,başka bişey yaptığı yok.Ama adamı burda sayfalarca met ediyosunuz.Nasıl iş anlat baham bi.

Takıma göre en iyisiydi lincoln çıktıktan sonra top tutabildik mi ilerde?Ayrıca deplasmana gitmiyor dedin gittiğini gösteren maç koyduk şimdide deplasman beğenmiyor oldun yok ankara sayılmaz bellinzona sayılmaz.

Senin derdin başka

Bu nasıl iştir arkadaş.Araya bir top bıraktı diye Lincoln iyi oynamamış oluyo,Bizim çakma yıldız Elano 90 dk boyunca yanındaki adama pas verip alıyo,başka bişey yaptığı yok.Ama adamı burda sayfalarca met ediyosunuz.Nasıl iş anlat baham bi.

Yahu bana Elano deyip durmayın. Hasta mısınız nesiniz anlamadım. Araya top bırakmak iyidir, güzeldir. Ama seni maçın en iyisi yapmaz. Tamam?

Teknik direktorun futboldan zerre kadar anlamayan Bulent Korkmaz oldugunu da hatirlayalim. Erciyes gibi top oynuyorduk, Lincoln hasbelkader 10 macin birinde oynadiysa da etkili olamadi o yuzden.

Maçın en iyisiydi denmiş. Onun üzerine yazdım.

Ayrıcaaaaaaaaa,

kişisel web sitesinin anasayfasında bile hala Galatasaray formalı fotoğrafları var.Vay anağnı...

Lincoln - Official football website with news, facts, pictures and videos

Bize geldiğinde de schalke fotoğrafları duruyordu yanlış hatırlamıyorsam. Öyle kalmıştı bir süre.

Bu Lincoln'ün Turkcell Kasap Lig'de yediği tekmelerden bir klip yapsak oturur ağlarsınız.

Çocuğunuz zeki ama çalışmıyor,gibi. :eek:

Elano gibi boş çalışcağına hiç çalışmasın daha iyi.Geçen seneki futbolu özledim be.Göze hoş gelen futbolu özledim.No-look pasları özledim.5 dk da 3 gol attığımız maçları özledim.2 gol yiyip ardından 5 gol attığımız maçları özledim.

Takıma göre en iyisiydi lincoln çıktıktan sonra top tutabildik mi ilerde?Ayrıca deplasmana gitmiyor dedin gittiğini gösteren maç koyduk şimdide deplasman beğenmiyor oldun yok ankara sayılmaz bellinzona sayılmaz.

Senin derdin başka

Derdim başka. Ligde kaç tane deplasmana gidiliyor bir sezonda haberin var mı? Sadece ligde.

Lincoln en iyisi falan değildi, hiçbirşey yapmadı. Çok net hatırlıyorum. Yapamazdı da. Morali de yoktu, fizik gücü de.

Yahu bana Elano deyip durmayın. Hasta mısınız nesiniz anlamadım. Araya top bırakmak iyidir, güzeldir. Ama seni maçın en iyisi yapmaz. Tamam?

Maçın en iyisiydi denmiş. Onun üzerine yazdım.

Bize geldiğinde de schalke fotoğrafları duruyordu yanlış hatırlamıyorsam. Öyle kalmıştı bir süre.

Elanoyu savunan sizlersiniz.Kafayı yemişsinizki,böyle boş adamları savunuyonuz.Ağlamak serbest.Alın size övdüğünüz adamlar.

Tamam sitesini anladık.Twitter'i da mı öyle.Tabii eğer onunsa.

Cássio Lincoln (lincoln_99) on Twitter

Eğer bu Lincoln ise saygıyla eğiliyorum.:016:

Çünkü; Sağda hala Galatasaray formalı fotoğrafı duruyor.:016:

Objektif bir açıdan bakarsak Lincoln inanılmaz ötesi yetenekleri olan bir futbolcuydu, şahsen top ayağına gelince ne yapacak bu acaba diyordum, heyecan veriyordu futbolu. İlk yarı geldi ilk 5 hafta felan gayet iyi gitti. Sonra kadro dışı kaldı ve sonrasında arada istisna bazı maçlar dışında oynamamaya başladı, ayakta duramamaya başladı, ikili mücadelelerde hep yıkıldı. 7 maç sakatlık dolayısıyla oynamadı, sakatlık sonrası Manisa maçında son yarım saat oyuna girdi ve iyiydi, staddaydım ve dedim heralde geri dönüyor bu adam diye ama o maçtan sonra gene oynamamaya başladı Lincoln. 4-5 maç böyle kötü oynadıktan sonra Kalli'nin istifa ettiği andan itibaren tekrar oynamaya başladı, o da 2 maç.

Şimdi adama sormazlar mı tamam sakattın öyleydin ama sakat olmadığın maçlarda neden oynamadın ? Kalli'nin gittiği günden sonra ki maçta neden çok iyi oynadın, neden istekliydin ? Bu tesadüf olamaz.

Herneyse ondan sonra ki sene Skibbe geldi, ama Lincoln kampa geç katıldı. Sonrasında Şampiyonlar Ligi ön eleme maçlarında hiç bir varlık göstermedi, ligin ilk maçına kadar böyle devam etti. Açıkçası isteseydi bizi Şampiyonlar Ligi'ne de sokardı. Hatta Arda o maçtan sonra açıklama yaptı bazı arkadaşlar tam kapasite oynamıyorlar felan diye.

Herneyse lig başladı, ligin ilk maçında iyiydi, sonra 1-2 maç daha böyle devam etti ve sonra çok iyi bir performans gösterdi. İlk yarı sonuna kadar böyle devam etti bu istikrarlı süper performansı.

Gene kampa geç katıldı 2.yarı ama herşeye rağmen gene 2.yarı daha iyi olur dedik, fakat sakatlık yaşadı kısa süreli, ondan sonra Kocaeli maçında biraz kıpırdar gibi oldu, Bordeaux (içerdeki) maçta iyiydi, fakat ondan sonra ligin son 4 maçına kadar oynamadı Bülent hoca geldi felan filan bir sürü şeyler oldu. Ligin son 3-4 maçı Bülent hoca ona ilgi gösterince tekrar oynamaya başladı.

Herkes bunca şeye rağmen 3.bir şans verdi Rijkaard ile daha iyi olur belki diye. Düşünün o kadar şeyden sonra 3.bir şans. Ama bu sefer kendi gelmedi. Üstelik Galatasaray onun ayağına kadar gitti (Almanya kampı), fakat o gene gelmedi.

Şimdi en ufak disiplin olayında hocaya tavır alıp oynamamış bu 2 sene içerisinde. Önce Kalli, sonra Bülent hoca. Sonrasında ise Bülent hoca ona ilgi gösterince (eli mahkum) gene oynamaya başlamış. Herşeye rağmen 3. bir şans gene verilmiş fakat kendi gelmemiş bu sefer.

Eğer onu önemsediğimiz kadar o Galatasaray kulübünü önemseseydi gelirdi Almanya'dan kampa, ama gelmedi. Gene gelir diye bekledik gene şans verdik ama gene gelmedi.

Böyle bir adama 3. bir şansı veren bazı arkadaşlar, Elano gibi bir adama 1 senede gönderilsin damgası veriyor. Bunu yazmak istemezdim ama durum bu.

Elanoyu savunan sizlersiniz.Kafayı yemişsinizki,böyle boş adamları savunuyonuz.Ağlamak serbest.Alın size övdüğünüz adamlar.

Kes sesini be geçen sezonu kaçıncı bitirdik haberi yok, gelip bana kafayı yemiş diyor. Elano konusunda da en az mesaj atan adam benimdir heralde burada. Nereden uydurdun anlamadım.

Elano milli takıma çağırılıyor şaşıyorum.Lincoln milli takıma çağırılmıyor şaşıyorum.:allaalla6vr:

Ağır ol erkek.Sen hastamısın derken iyimi.

Alakam olmayan birşeyle itham edersen hasta mısın diye sorarım. Elanoyla bağlantı kurulabilecek hiçbirşey yokken gelmiş bana "Elano böyle sen şöyle". Ne alaka? Sen de ağır ol. Problem kalmaz. Bir de bundan sonra yazdıklarını bir kez daha oku ondan sonra gönder.

Üst Alt