#10 Cássio de Souza Soares "Lincoln" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#10 Cássio de Souza Soares "Lincoln"

Cevap: #10 Cássio de Souza Soares "Lincoln"

2 Hamburg UEFA maçı, Bursa maçı, Konya maçı, Fener maçı (son yarım saat), Belediye maçı, Hacettepe maçı, Ankaragücü maçı, Ankaraspor maçı, Gençlerbirliği maçı.

Bunlar maç değil mi yani ? Ayrıca hala soruyorum bu adam çok mu suçsuz ? Futbolu süper mi oynuyor ? Çok mu istikrarlı bir performans gösterdi ? Neden 3.sezonun başında kampa gelmedi ? Neden Kalli varken çok iyi oynamayıp Kalli gidince çok iyi oynadı ?

Tamam işte o maçlarda gol bile atamadık anti futbol oynatııyordu Bülent.Bir gola tıp defans yaptırmıyor muydu?O beğendiğinn elano çok istikrarlı her maç kötü oynuyor topiğine dön bakalım sen. :eek:

Neden karakterli dediğin adam dün sahada yoktu ülkesindeydi?Sakatmış.!! tabi tabi.Ona inan lincolne inanma.

Tamam işte o maçlarda gol bile atamadık anti futbol oynatııyordu Bülent.Bir gola tıp defans yaptırmıyor muydu?O beğendiğinn elano çok istikrarlı her maç kötü oynuyor topiğine dön bakalım sen. :eek:

Neden karakterli dediğin adam dün sahada yoktu ülkesindeydi?Sakatmış.!! tabi tabi.Ona inan lincolne inanma.

:2aloh1:

Ben de savunuyordum Lincoln'ü zamanında ama biraz sağlıklı düşününce anladım neyin ne olduğunu. Bu kadar fanatiklik yapmaya gerek yok. Bir de kalkıp Elano'ya sakatlık bahanesiyle ülkesine gitti diyorsun :2aloh1:

Ayrıca bu kadar niye sinirlendin anlamadım ? Ben Lincoln'ün deplasmana bilerek sakatım bahanesiyle gittiğine inanmıyorum, gerçekten sakattı o zamanlar. Neden her lafı Elano'ya getirirsin bunu da hiç anlamıyorum :2aloh1:

Neyse daha fazla rezil olma sen, bu gidiş gidiş değil. Tartışma bitsin bence...

Ben de savunuyordum Lincoln'ü zamanında ama biraz sağlıklı düşününce anladım neyin ne olduğunu. Bu kadar fanatiklik yapmaya gerek yok. Bir de kalkıp Elano'ya sakatlık bahanesiyle ülkesine gitti diyorsun :2aloh1:

Ayrıca bu kadar niye sinirlendin anlamadım ? Ben Lincoln'ün deplasmana bilerek sakatım bahanesiyle gittiğine inanmıyorum, gerçekten sakattı o zamanlar. Neden her lafı Elano'ya getirirsin bunu da hiç anlamıyorum :2aloh1:

...

sizi şöyle alalım:asd:

https://www.gscimbom.com/forum/futbol-takimi-teknik-kadro/13525-_-9-elano-ralph-blumer.html

Fikirler ne çabuk değişiyormuş yahu. Zamanında Lincoln'e bir küfür etmediğin kalmıştı. Şimdi neler diyorsun. Değişir de bu kadar mı değişir.

Yok öyle bişey maç sonrası sinirden bi kaç söylemişimdir en fazla ayrıca sen kendin dedin yukarda lincolnü savunuyordum. :eek:

Yok öyle bişey maç sonrası sinirden bi kaç söylemişimdir en fazla ayrıca sen kendin dedin yukarda lincolnü savunuyordum. :eek:

Benim fikirlerim çok değişmedi ki ? İyi oynadığı maçları zaten söylüyordum, Hamburg'ta oyundan çıkışta artistlikten değil bir anlık sinirden söylediğini zaten söylüyordum (Hagi bile Lucescu'ya yapmıştı), deplasmana gitmeme olayının sakatlıktan olduğunu zaten söylüyordum, yazın kampa gelmediğinde albüm çekim fotoğraflarının o zaman ki değil de eski fotoğraf olduğunu zaten söylüyordum, 2.senesinde bireysel olarak her ne olursa olsun güzel bir sene geçirdiğini de söylüyordum, hala söylüyorum.

Senin ki kadar değişmedi yani.

Benim fikirlerim çok değişmedi ki ? İyi oynadığı maçları zaten söylüyordum, Hamburg'ta oyundan çıkışta artistlikten değil bir anlık sinirden söylediğini zaten söylüyordum (Hagi bile Lucescu'ya yapmıştı), deplasmana gitmeme olayının sakatlıktan olduğunu zaten söylüyordum, yazın kampa gelmediğinde albüm çekim fotoğraflarının o zaman ki değil de eski fotoğraf olduğunu zaten söylüyordum, 2.senesinde bireysel olarak her ne olursa olsun güzel bir sene geçirdiğini de söylüyordum, hala söylüyorum.

Senin ki kadar değişmedi yani.

Sanane benim fikirimin dğeişmesinden?

Sıkışınca başka yerlere çekme konuyu değişirse değişir sanane Allah Allah.

Şöyle bir durumda var lincolne iş ahhlakı yok diyorsun takımdaki diğer adamların varsa neden lincoln gititkten sonra daha kötü oynuyoruz?Demekki takımdaki oyuncularda ya kalitesiz ya onlarında iş ahlakı yok.Orta saha berbat felan zırvalama bana Bursasporun orta sahası bizden iyi mi?H.çimşir oynuyor

Birincisi adam gibi konuş. Seninle bir nonda konusunda tartışmıştık en son ne olduğunu da hep beraber gördük. Orta saha kötü, gerçek bu. Skibbe zamanında orta sahada Topal ve Barış'ın topla oynama gibi bir amaçları yoktu. Onlar sadece Kewell ve Lincoln'ün yerine koşuyor ve top kapıyorlardı. Aynı şekilde servet, hakan balta falan da bunlara dahil. Bu sene Rijkaard herkesi oyuna sokmak istedi. Herkes belli bir bölümde pas yapabilsin istedi. O zaman da kel göründü. Yoksa Rijkaard da Sarp(Barış)-Topal(Ayhan)'ı orta ikiliye koyup önüne Kewell-Arda-Keita'yı dizdiğinde gayet güzel oynuyorduk. Sezon başında oyun Arda'nın üzerine kuruluydu(aynen lincolnde olduğu gibi) o da asistleri golleri diziyordu. İstatistik kasıyordu lincoln gibi. Aynı şekilde devam etsek muhtemelen şampiyonduk ama Rijkaard belli bir sistemi yerleştirmeye çalışıyor. Zaman ve fedakarlık lazım bunun için de.

Mevzuu uzamasaydı keşke. Lincoln'ü yine de kötü anmayacağım. Gelirken transfer başlığında sabahladık. Güzel günlerimiz de oldu. En azından fenere gol atıyordu:) Bana göre iş ahlakı zayıftı, bunu yazdım. Hemen atlamasanız kapanıp gidecekti...

Sena başında takımın kampına gelmeyen adamı,üzerinden bir sene geçmiş hala konuşuyoruz tartışıyoruz.Çok gereksiz.Yapmayın,etmeyin.

Iyi futbolcuydu ama profesyonel anlayışında eksiklikler vardı deyip geçin.Daha da uzamasın bu konu.Anlamsız çünkü.

Lincoln gerçekten büyük yeteneğe sahip ama bir okadarda sorumsuz bir insandı buyüzden kendini bitirdi diyemeceğim milyon dolarları o kazandı herneyse biraz istikrarlı olsaydı çok şey yapabilirdi ama malesef çocuk ruhlu bir insandı yetenekli bir futbolcunun bu şekilde davranması ve sonunun bu şekilde olması üzücü... Aslında onu bitiren taraftar ve medya oldu taraftar çok şey bekledi medyanın çok gazına geldi, kendiside çocuk ruhlu tripcan bbir insan olduğu için bu şekilde sonlandı... bu aslında taraftara bir ders olmalı oyuncu alınırken onu yeğe göğe sığdıramıyoruz abartıkca abartıyoruz, hava limanında oyuncu karşılanmamalı artık...

Bu adam kadar abartılmış topçumuz da yok.Eyvallah iyi oyuncu, yetenekli falan da.Arkadaş bu adam 2 sezon bizde oynadı, ama en fazla yarım sezon top oynamıştır.Kimle sorunu olduğu,Bülent falan umrumda da değil.Bu adam 2 sezonda sadece 3-4 ay top oynadımı, oynamadı mı?

İlk geldiği sene zaten adam gibi maçını hatırlamıyorum.2.senesinin ikinci yarısında Bülent Korkmaz'la sorunu olabilir.Ama bu hiçbirşeyi değiştirmez.

Anti futbollu ilk sene, Lincoln'e ters sene yani: 4 puanla gruptan zar zor cikip Leverkusen'den 5 yemek.

Lincoln'e uygun, pozitif futbollu ikinci sene: Deplasmanda Benfica ve Berlin'i yenip sahamizda Olympiakos, Metalist ve Bordo'yu ezdigimiz ve talihsizce elendigimiz UEFA macerasi.

FARK ORTADA GENCLER.

Üst Alt