#10 Cássio de Souza Soares "Lincoln" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#10 Cássio de Souza Soares "Lincoln"

Cevap: #10 Cássio de Souza Soares "Lincoln"

Madem ki bu adam böyle hiper yetenekli falan, iş ahlakı da düzgün olsaydı Barca, Madrid münih, valencia gibi takımlarda oynardı. Burada bir hesap hatası var. Ya profesyonelliğinde sorun var ya da öyle bir yetenek yok ortada?

Madem ki bu adam böyle hiper yetenekli falan, iş ahlakı da düzgün olsaydı Barca, Madrid münih, valencia gibi takımlarda oynardı. Burada bir hesap hatası var. Ya profesyonelliğinde sorun var ya da öyle bir yetenek yok ortada?

İstikrarı yoktu adamın. Büyük takımlarda oynayabilmek için belli bir standartı yakalamak gerekiyor.

Şöyle bir durumda var lincolne iş ahhlakı yok diyorsun takımdaki diğer adamların varsa neden lincoln gititkten sonra daha kötü oynuyoruz?Demekki takımdaki oyuncularda ya kalitesiz ya onlarında iş ahlakı yok.Orta saha berbat felan zırvalama bana Bursasporun orta sahası bizden iyi mi?H.çimşir oynuyor

Şöyle bir durumda var lincolne iş ahhlakı yok diyorsun takımdaki diğer adamların varsa neden lincoln gititkten sonra daha kötü oynuyoruz?Demekki takımdaki oyuncularda ya kalitesiz ya onlarında iş ahlakı yok.Orta saha berbat felan zırvalama bana Bursasporun orta sahası bizden iyi mi?H.çimşir oynuyor

1.Kalitesiz

2.Sarp'i ve Baris'i toplasan bir Huseyin Cimsir etmez.

Tabi tabi.

Ha yani kabul ediyosun o zaman Elanonun çok kötü futbolcu olduğunuğunu?Valencia dan felan teklifte H.cimşire geliyor zaten.:eek:

yooo onu demiyorum bizim sistemde orta saha oyuncuları çok önemli en çok yük onlarda,en çok sorumluluk alması gereken onlar dediğim bu,mehmet rakip ataktayken bi top kapsa,en hızlı şekilde kullanması 1 dakikayı falan bulur:coffee:

sdnxo1.jpg

sana kurban olurum ulan. seni gidi chosen one seni...
smiley148.gif

:D

Bizim geçen sene ne oynadığımızı bile bilmiyorsun.

Geçen sene Lincoln'e bağlıydı takım. Tek futbolcuya dayalı düzen vardı. Lincoln olmadığında ki maçlara bir bak istersen. Ve Lincoln zaten böyle düzende oynar bir tek. İlk yarıda ki performansına, bir de ikinci yarıda ki performansına bak. Skibbe Lincoln üzerine kuruyordu takımı, ikinci yarı Bülent hoca Lincoln üzerine kurmadı takımı, sonuç ? Lincoln kötü oynadı. Ayrıca Lincoln masummuş gibi davranmayın artık yeter. Hiç mi suçu yok lan bu adamın ? Tek suçsuz Lincoln'mü ? Süper miydi oynadığı süre içerisinde ? Çok mu istikrarlıydı ? Hiç mi disiplin olaylarında suçu yoktu ?

Ya bi git ya.Dünya yıldızı dediğiniz elano yok mu bizde?M.topal cimşirden kötü mü?Şampiyon olduğumuzda Barış banko oyuncu değilmiydi?

Ben niye gidim? :eek:

Bizim tüm orta saha oyuncularimizida Huseyinle karsilastirman ayri bi komik :D:D.

Barisida sanki Pirloymus gibi anlatiyorsun.

:D

Bizim geçen sene ne oynadığımızı bile bilmiyorsun.

Geçen sene Lincoln'e bağlıydı takım. Tek futbolcuya dayalı düzen vardı. Lincoln olmadığında ki maçlara bir bak istersen. Ve Lincoln zaten böyle düzende oynar bir tek. İlk yarıda ki performansına, bir de ikinci yarıda ki performansına bak. Skibbe Lincoln üzerine kuruyordu takımı, ikinci yarı Bülent hoca Lincoln üzerine kurmadı takımı, sonuç ? Lincoln kötü oynadı. Ayrıca Lincoln masummuş gibi davranmayın artık yeter. Hiç mi suçu yok lan bu adamın ? Tek suçsuz Lincoln'mü ? Süper miydi oynadığı süre içerisinde ? Çok mu istikrarlıydı ? Hiç mi disiplin olaylarında suçu yoktu ?

Lan geçen sene Bülent lincolnü oynattımı doğru düzgün? :eek:

Onu geçtim Bülent futbol bile oynatmadı ki 1 gol at bala yat felsefesi vardı.Lincoln hiç suçsuz değil tabiki ama şuan takımda duranlardan daha fazla suçlu değil.

Ben niye gidim? :eek:

Bizim tüm orta saha oyuncularimizida Huseyinle karsilastirman ayri bi komik :D:D.

Barisida sanki Pirloymus gibi anlatiyorsun.

Ergiç cimşir ikilisi topal elano'dan üstün mü?Forvet arkası oynayan Ardayı söylemedim bile.Yada diğer oyuncuları.KAYBEDİLEN ŞAMPİYONLUĞUN SEBEBİ OYUNCULARIN İSTEKSİZLİĞİDİR.

Lan geçen sene Bülent lincolnü oynattımı doğru düzgün? :eek:

Onu geçtim Bülent futbol bile oynatmadı ki 1 gol at bala yat felsefesi vardı.Lincoln hiç suçsuz değil tabiki ama şuan takımda duranlardan daha fazla suçlu değil.

2 Hamburg UEFA maçı, Bursa maçı, Konya maçı, Fener maçı (son yarım saat), Belediye maçı, Hacettepe maçı, Ankaragücü maçı, Ankaraspor maçı, Gençlerbirliği maçı.

Bunlar maç değil mi yani ? Ayrıca hala soruyorum bu adam çok mu suçsuz ? Futbolu süper mi oynuyor ? Çok mu istikrarlı bir performans gösterdi ? Neden 3.sezonun başında kampa gelmedi ? Neden Kalli varken çok iyi oynamayıp Kalli gidince çok iyi oynadı ?

Üst Alt