#10 Younès Belhanda(ARŞİV) - Sayfa 87 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sniejder den daha fazla takıma katkısı var. Mücadele gücü yüksek. Pasları iyi. Duran topları da güzel kullanıyor. Adam eksiltebiliyor. Sniejder in çalım attığını görmedik çok şükür. Takım içinde ikililik yaratmıyor. Takım arkadaşları ile arası iyi. Hocası ile arası iyi.
Hangi duran topu guzel kullaniyor. Sinodan sonra Adam akilli duran top kullanan adam bulamadik.

Tarafsız gözlemim Belhanda fanları Sneijder fanlarına dönüşmeye başladı hoş bir durum değil

Yerine adam bulamayız söylemleri ya da onu ima etme çabaları bu bakımdan benzerlik gösteriyor

Sneijder gitti 2 sene şampiyonluk geldi Belhanda gider belki daha iyisi gelir.Para eden topçuyu satacaksın ne kadar iyi oynarsa oynasın 30'u na merdiven dayamış topçudan para kazanmak en mantıklı olan iş

Tabi bu parayı Banega'ya aktaracaksak o da ayrıca irdelenmesi gereken mesele

Haddinden fazla maaş kazanmasına değinmiyorum bile

sneijder çöpü varken 4 4 4 4 yediğimizi hatırlatalım

tarihin en rezil performansını sergiledik o çöple. yetmez gibi maldivlerde havailerde keyif çattı. serdar yapınca kızanlar sneijder çöpüne laf diyemiyor. halbuki aynı ihanet

Tarafsız gözlemim Belhanda fanları Sneijder fanlarına dönüşmeye başladı hoş bir durum değil

Yerine adam bulamayız söylemleri ya da onu ima etme çabaları bu bakımdan benzerlik gösteriyor

Sneijder gitti 2 sene şampiyonluk geldi Belhanda gider belki daha iyisi gelir.Para eden topçuyu satacaksın ne kadar iyi oynarsa oynasın 30'u na merdiven dayamış topçudan para kazanmak en mantıklı olan iş

Tabi bu parayı Banega'ya aktaracaksak o da ayrıca irdelenmesi gereken mesele

Haddinden fazla maaş kazanmasına değinmiyorum bile
Ben aksini düşünüyorum, yerine adam bulamayız söylemleri realist soylemler sino ile alakasi yok.
vaktinde düşmanı olanlar şimdi hayrani oluyor fashandanin
images%20(5).jpeg

—————————
Yasama, Yürütme, BELHANDA!

Sneijder ile Real+ Juve grubunu gectin
Reali ceyrek finalde yapti 1gol + 1 assist i ile yendi. Mal mal konusmayin.
adam insan gibi konuş, mesajını düzelt. zira mal mal konuşmayın diyene ben de mal mal yanıt verme derim.

reaj juveyi drogbanın sayesinde geçtik.

dortmund arsenal deplasmanı neyse de içerde 4er tane yiyerek alay konusu olduk. real 6 attı bize. allah böyle mücadelesi düşük çöplerden bizi uzak tutsun da bu rezillikleri görmeyelim bi daha. bjk fener bile bu kadar kolay fark yemedi avrupada. koca bayern geldi bjkya anca 3 atabildi güç bela içerde.

realden içerde 6 yemek nedir ya. burak sneijder. eli belinde 2 çöp, 9 kişi oynarsan sonuç bu

ithamlarına dikkat et, sensin kuş. 7/24 oyuncumuza çöp çöp diyorsun. kuşun önde gidenisin mod yapmışlar bi de rezillik

Belhanda-Sneijder-Real hakkında en ufak noktada bile uzlaşamayacağımız çok açık.Bu konuyu daha fazla da uzatmayacağım.

Biz Cagne'den önce ligde 3 penaltı,CL'de 3 penaltı olmak üzere 6 penaltı kullandık.Cagne geldikten sonra 7 ligde 2 kupada olmak üzere 9 penaltı kullandık.

Kasımpaşa Cagne ile 11,Cagnesiz 1 penaltı kazandı.Cagne bizi çok değil de Paşa'yı etkilemiş görünüyor ama konumuz Cagne değildi çünkü konuyu önce Sneijder üzerinden sonra Cagne üzerinden sen Cagne'ye getirdin.Senle tartışırken çok sık oluyor bu.

İyi forumlar

Nasil etkilememis Ugur ? Ligde iki katindan fazla penalti kullanmisiz. Diagne´nin oynamadigi ikinci yari maclarini cikarsak mesela, daha da lehine olur bu durum. Oransal olarak bakarsak sadece 11 lig macinda full oynadi (20 dakika erzurumu cikarirsak), ve bu sürece 7 penalti kazandik. Mesela 2017/2018 sezonunda toplam kullandigimiz penalti sayisi 7 ligde...
11 penalti kazanan Kasimpasa ise, ikinci yari 3 kazandi... O 11 penalti da 15 macta olsa gerek.

(Farkli kupalarin istatistiklerini bir biri ile karsilastirmayi dogru bulmuyorum acikcasi, bundan zaten kacindigimda analizlerimde malumdur. Sampiyonlar Ligindeki oranimiz o small sample size de yaniltici mesela bana göre/ ikinci yari 6 CL maci oynamamiz felan). Cünkü takimin fazla penalti almamasinin sebebi, ceza sahasina girme sorunumuzdan kaynakliydi ilk yari.

Bunun sebebini de anlatmaya calisayim. Diagne´nin bireysel anlamda bizde gösterdigi eksiklikleri herkesin malumu. Ama hic bir savunma hatti bu hayvani teke tek ceza sahasinda savunmak istemez. Savunamazda. Top ceza sahasina geldi, ve Diagne rakip ile teke tek ise, sadece Diagne kendini durdurabilir artik. Kendisine yakin markaj uygulandigi icin, oyuncular cok daha rahat ve girdiklerinde cok daha verimli pozisyonlar buluyorlar ceza sahasinda. Diagne kolay kolay begenilmez bu takimda, ama bir albenisi var oyuncu olarak. o albenisi bizim icin 13 milyon degerinde degil, bu ayri konu. Ama adam tehlikeli bir silah.
Olurda da kalsa, mesela yine en az 20 atar.

Sadece penalti da degil, tüm hücum oyuncularimizin performansi artti. (Onye, Feghouli, Belhanda) Bu tesadüf olamaz.

adam insan gibi konuş, mesajını düzelt. zira mal mal konuşmayın diyene ben de mal mal yanıt verme derim.

reaj juveyi drogbanın sayesinde geçtik.

dortmund arsenal deplasmanı neyse de içerde 4er tane yiyerek alay konusu olduk. real 6 attı bize. allah böyle mücadelesi düşük çöplerden bizi uzak tutsun da bu rezillikleri görmeyelim bi daha. bjk fener bile bu kadar kolay fark yemedi avrupada. koca bayern geldi bjkya anca 3 atabildi güç bela içerde.

realden içerde 6 yemek nedir ya. burak sneijder. eli belinde 2 çöp, 9 kişi oynarsan sonuç bu
Mucadelesi yuksek olup her buyuk macta sican belhanda copunu koruyup Sneijder hakkinda mal mal konusan birisine az bile soylemisim.
Tekrarliyorum Mal mal konusma.
O Real deplasmanda Bayerna da 4 tane tikayip finale gidip Atleticoya da 4 tikayip sampiyon oldu.
Belhanda copu ile TARİHİN EN KOLAY GRUBUNU gecemedigimizden bahsetmiyorsun. Belhanda o atletico+ Bvb ile degil 4 yiyip 4 yedirtikten sonra kirmizilari da yerdi pespese.
Neredeyse kumeye dusecek S04 ya karsi rezil oldu bu cop oglu cop ile. Benfica maclarinda bir bok yapamayip yenilip elendik.
Sonlandiriyorum Mal mal konusma

Mucadelesi yuksek olup her buyuk macta sican belhanda copunu koruyup Sneijder hakkinda mal mal konusan birisine az bile soylemisim.
O Real deplasmanda Bayerna da 4 tane tikayip finale gidip Atleticoya da 4 tikayip sampiyon oldu.
Belhanda copu ile TARİHİN EN KOLAY GRUBUNU gecemedigimizden bahsetmiyorsun. Belhanda o atletico+ Bvb ile degil 4 yiyip 4 yedirtikten sonra kirmizilari da yerdi pespese.
Neredeyse kumeye dusecek S04 ya karsi rezil oldu bu cop oglu cop ile. Benfica maclarinda bir bok yapamayip yenilip elendik.

sahada koşamayan göbekli bi çöpü belhanda gibi futbol üstadıyla kıyaslayıp zıcan biriyle futbol konuşulmaz. zaten alıntılamasan senin gibi futbol fukarasına ben bulaşmazdım. bana bulaşma, yolumdan çekil hergün sana futbol dersi vermekten bıktım. ezilmekten bıkmadın gitti

sneijder denilen çöp daha kadıköyden korkan bi korkak, kadIkÖyzde KenDiMi gÜçszüz HiSedİyzorUm

çünkü çöpsün sneijder bey. belhanda çatır çatır top oynuyor. biraz öğren kraldan top oynamayı

Nasil etkilememis Ugur ? Ligde iki katindan fazla penalti kullanmisiz. Diagne´nin oynamadigi ikinci yari maclarini cikarsak mesela, daha da lehine olur bu durum. Oransal olarak bakarsak sadece 11 lig macinda full oynadi (20 dakika erzurumu cikarirsak), ve bu sürece 7 penalti kazandik. Mesela 2017/2018 sezonunda toplam kullandigimiz penalti sayisi 7 ligde...
11 penalti kazanan Kasimpasa ise, ikinci yari 3 kazandi... O 11 penalti da 15 macta olsa gerek.

(Farkli kupalarin istatistiklerini bir biri ile karsilastirmayi dogru bulmuyorum acikcasi, bundan zaten kacindigimda analizlerimde malumdur. Sampiyonlar Ligindeki oranimiz o small sample size de yaniltici mesela bana göre/ ikinci yari 6 CL maci oynamamiz felan). Cünkü takimin fazla penalti almamasinin sebebi, ceza sahasina girme sorunumuzdan kaynakliydi ilk yari.

Bunun sebebini de anlatmaya calisayim. Diagne´nin bireysel anlamda bizde gösterdigi eksiklikleri herkesin malumu. Ama hic bir savunma hatti bu hayvani teke tek ceza sahasinda savunmak istemez. Savunamazda. Top ceza sahasina geldi, ve Diagne rakip ile teke tek ise, sadece Diagne kendini durdurabilir artik. Kendisine yakin markaj uygulandigi icin, oyuncular cok daha rahat ve girdiklerinde cok daha verimli pozisyonlar buluyorlar ceza sahasinda. Diagne kolay kolay begenilmez bu takimda, ama bir albenisi var oyuncu olarak. o albenisi bizim icin 13 milyon degerinde degil, bu ayri konu. Ama adam tehlikeli bir silah.
Olurda da kalsa, mesela yine en az 20 atar.

Sadece penalti da degil, tüm hücum oyuncularimizin performansi artti. (Onye, Feghouli, Belhanda) Bu tesadüf olamaz.

Kupa finalinde de Cagne penaltı aldırdığı için onu da eklemek istedim.Sonra da lig dışına çıktıysam CL'de de penaltı kullandığımız geldi.Evet ligde bakarsak 7'e 3 Cagne ile açıklanabilir.

Ben konumuzun Cagne olmadığını,konuyu uzatmak istmediğimi söyledikçe sen yeni konu açıyorsun.Yazacağımı yazdım sana.Cagne analizi yapmak istiyorsan Cagne başlığında devam etmeni tavsiye ederim.

sahada koşamayan göbekli bi çöpü belhanda gibi futbol üstadıyla kıyaslayıp zıcan biriyle futbol konuşulmaz. zaten alıntılamasan senin gibi futbol fukarasına ben bulaşmazdım. bana bulaşma, yolumdan çekil hergün sana futbol dersi vermekten bıktım
İste futbol cahilin en guzel ornegisin. Boyle aptal aptal konusup kendini tekrardan kanitliyorsun insanlara. Bir bok beceremeyen yapamayan futbol ustadi denilen tarihi kazik belhanda. Yazdigin mal mal seyleri 3 ornek ile mahfettikten sonra : ama alintilama oldu. Allahin futbol cahili

İste futbol cahilin en guzel ornegisin. Boyle aptal aptal konusup kendini tekrardan kanitliyorsun insanlara. Bir bok beceremeyen yapamayan futbol ustadi denilen tarihi kazik belhanda. Yazdigin mal mal seyleri 3 ornek ile mahfettikten sonra : ama alintilama oldu. Allahin futbol cahili
hadi çöp sneijderini izle sen, bu iş seni aşar. bundan sonra sana beleş futbol dersi yok, bundan sonra derslerim parayla. hadi yallah

Sen benle de bu sekikde mi konusacaktin keramettin tanriverdinin bahsettigi hususta?

—————————
Yasama, Yürütme, BELHANDA!

Belhanda ilk geldiği günde de demiştim Sneijder'le kıyaslanmaz ikisi de farklı klasman oyuncular Sneijder olağanüstü paslar ve goller atabiliyordu fakat Belhanda tamamen savaşan futbolcuların başında geliyor istatistik olarak gol ve asist sayıları az gözükebilir ama takım adına fazlasını veriyor.

Terim'le beraber maç içinde daha sakin kalmaya başladı eskiden kırmızıya yakın futbolcuların başındaydı ama artık daha da sakin hale geldi ve rakiplerin üzerine oynayabiliyor mesela Başakşehir'le oynadığımız final maçında Mahmut'u baya baya çıldırtmıştı.

Belhanda'dan 3 sene daha verim alıp 32-33 lerinde Arap kulüplerine çok rahat satabiliriz hele ki başarı seviyesini ve kupalarını arttırırsa o dönem bile kar ederiz tahminim yaşı ilerlese de 10-12 arası paraya gider hele Avrupa'da bir iki başarı yakalarsak tadından yenmez

Kupa finalinde de Cagne penaltı aldırdığı için onu da eklemek istedim.Sonra da lig dışına çıktıysam CL'de de penaltı kullandığımız geldi.Evet ligde bakarsak 7'e 3 Cagne ile açıklanabilir.

Ben konumuzun Cagne olmadığını,konuyu uzatmak istmediğimi söyledikçe sen yeni konu açıyorsun.Yazacağımı yazdım sana.Cagne analizi yapmak istiyorsan Cagne başlığında devam etmeni tavsiye ederim.

Konumuz Cagne degil, ama konumuza ait bir örnekti kendisi. O Yüzden 10 gol atan oyuncunun, nasil 10 gol attigini irdelememiz, ortak bir paydada bulusmamis, yada bulusamamiz acisindan önemli bir husustu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt