#13 Sergen Yalçın - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: #13 Sergen Yalçın

Bu ülkenin yetiştirmiş olduğu en yetenekli futbolculardan birisidir. Özel hayatını bir yana bırakabilseydi çok daha iyi yerlerde olurdu.

Şu an yapmış olduğu yorumculuğunu da çoğu zaman beğeniyorum, aklına gelenleri dürüstçe söylüyor.

Aynen oyle. Su takimin savunma oyunculari yetersiz diye basladigi konusmasini, bes dakika sonra en buyuk avantajlari saglam savunma hatlari diye bitirebilen yegane yorumculardan. Futbola da kariyeri boyunca neden odaklanamadigini anlamak mumkun biraz dinleyince kendisini.

Bilgin gökberk:Sergen sana soruyorum soldan indin cizgiye kaldırdın kafanı ceza sahası içinde Umut,Burak,Baros var hangisine pas verirsin. Sergen yalçın:Kaleye vururum

Bu arkadaş ceza almış ama yazmadan edemedim. Eğer yaşın doğru ise 21 yaşında isen.. Sergen'in nasıl oynadığını nereden biliyorsun diye sorarlar adama..

Senin bu adam değil dediğin kişi milli maçlar'da oyuna girer ne yapar eder golünü atar,bizler ayağa kalkardık.

Biraz idman yapmayı sevse herşey daha farklı olur,sen bu yazdıklarını harf harf geri alır olurdun..

Ne içipte neyin kafasını yaşıyorsunuz.? Bize'de verin bizde içelim. Kaç kez izleyebilidin Sergen'in Sergen olduğu zamanları.?

Zamanında Ali Sami Yen'de tek başına devleri yıkabiliyordu Sergen dediğin adam.

şampiyonlar liginde nantes'ı yıkarken izledim sergen'i.. Galatasarayda izledim... Beşiktaşdaykende izledim fenerdeykende izledim.. bize nasıl transfer olduğunuda gayet iyi hatırlıyorum evet yaşım 21 sen kaçsın 155 falan mı?

Ben segen kötü futbolcumuydu dedim?? Nerenle okuyorsun merak ettim..? yazdıklarımı iyi anla..

iyi futbolcu olması onun iyi bir İNSAN olması anlamına gelmez.

anıları bomba geçen anlatıyor programda bir kere 2 metre yanıma top attı bağırdım çocuğa olm neden ayağıma atmıyorsun diye çocukta abi 2 metre koşsan alacaksın topu dedi bende çocuğa dedimki olm onları yapan biri olsam bjk de burda ne işim var :D :D

Vedat Okyar:"Sergen, koşmadığın için eleştiriliyorsun ?"

Sergen Yalçın:"Ya Vedat abi, ben koşunca yoruluyorum, bunu bir türlü anlatamadım."

hagi'nin yerini sadece bu doğru düzgün dolduruyordu. serbest vuruşlar,ara paslar,şutlar,kornerler vs.

hayatımda gördüğüm en profesyonel futbolcu.

bjkye karşı oynayıp bizi şampiyon etti,diğer sene bjkde bize karşı oynayıp onları şampiyon etti. bundan en iyi lucescu yararlandı.son 15 dakikada girdi mi dağıtıyordu rakip defansı ara paslarla. lazio maçında girip ümit'e pas verdi gol attık,bjk'nin şampiyonluk maçında son 15 dakikada girip bize karşı şampiyonluk gollerini attı

en sevmediğim adamlardan birisi.. disiplin yok karakter yok.. istek yokk.. '' parayı verin oynarım abi '' kafasında :coffee:

birde çıkmış yorumculuk yapıp ahkam kesiyor beyefendi sanki kendisi çok disiplinliymiş gibi zamanında etmediği halt kalmadı :coffee:

bunun adı profesyonellik. müthiş profesyonel idi.

bunun adı profesyonellik. müthiş profesyonel idi.

fatih akyel .. ??? (FB-TS)

Mehmet Topal..??

Emre Belözoğlu..?? ( bizden inter'e daha sonra fb )

Elvir Baliç..?? (FB-GS)

Haim Revivo..??( fb-gs)

Abdullah Ercan ...? (TS-FB-GS)

daha örnek çok.. taş yerinde ağırdır bence.. kimse sembol isen orada kalmalısın..

fatih akyel .. ??? (FB-TS)

Mehmet Topal..??

Emre Belözoğlu..?? ( bizden inter'e daha sonra fb )

Elvir Baliç..?? (FB-GS)

Haim Revivo..??( fb-gs)

Abdullah Ercan ...? (TS-FB-GS)

daha örnek çok.. taş yerinde ağırdır bence.. kimse sembol isen orada kalmalısın..

alakası yok kardeş emre beleşoğlu felan çok boş örnek parayı tercih ettiysen ettiğin yerde adam gibi duracaksın laf çarpıtırsan bu taraftarın etmediği küfür kalmaz tabi topal parayı tercih etti hergün sövüyormuyuz ? hayır çünkü adam iyi ya da kötü topunu oynuyor bize laf çarpıtma felan peşinde değil

Hem futbol bilgisi, hem gerçekçiliği, hem tarafsız yorumları var..

Ben şahsen adam gibi yorum yapan üç kişiyi bilirim.. Hakan Şükür-Uğur Meleke Diğeri de Sergen.

alakası yok kardeş emre beleşoğlu felan çok boş örnek parayı tercih ettiysen ettiğin yerde adam gibi duracaksın laf çarpıtırsan bu taraftarın etmediği küfür kalmaz tabi topal parayı tercih etti hergün sövüyormuyuz ? hayır çünkü adam iyi ya da kötü topunu oynuyor bize laf çarpıtma felan peşinde değil

peki sana bişey sorcam : topal para için gitmedi mi fenere? sence bizimkiler hiç istememişmidir topalı? topalda para için gitti.. aldığı maaşa bakarsan görürsün..

hee şu var topal karakter olarak laf sokacak bi adam değil zaten.. ona bakarsan fatih akyelde laf sokmadı.. abdullahta laf sokmadı kimseye..

benim dediğim başka birşey.. abi kimde sembol olduysan orada kal.. ezeli rakibe gitmenin bir anlamı yok anladın???

peki sana bişey sorcam : topal para için gitmedi mi fenere? sence bizimkiler hiç istememişmidir topalı? topalda para için gitti.. aldığı maaşa bakarsan görürsün..

hee şu var topal karakter olarak laf sokacak bi adam değil zaten.. ona bakarsan fatih akyelde laf sokmadı.. abdullahta laf sokmadı kimseye..

benim dediğim başka birşey.. abi kimde sembol olduysan orada kal.. ezeli rakibe gitmenin bir anlamı yok anladın???

Fatih Akyel mi laf sokmadi?

istesek alırdık çok yüksek bir maaşı yok topal'ın TR'de sadece fenev istedi aldı

Üst Alt