#13 Sergen Yalçın - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: #13 Sergen Yalçın

futbolu pek takip etmez ,ornek olarak ligden x bir oyuncudan bahsetsen o kim diyebilir AMA

inandigini soyler , oynamaz

Neler geldi geçti de Türklerin içinde 1 tane daha sergen çıkmadı.Böyle bir adam nasıl kendisine ihanet eder anlamak mümkün değil

Ama belki de en güzelini yaptı.Zevk almak için oynadı:yenieek:

Sergen Yalçın: ''Faruk Süren benim gördüğüm başkanlar arasında en kaliteli adamdı. İnsanda kalite olunca daha farklı oluyor. Rahat oturup, rahat konuşabiliyorsun. Medeniyet başka şey. Bir kere çok zeki adam. O yüzden çok iyi anlaşıyorduk. Mesela başkaları gece gidip gezmemle çok ilgileniyordu. Faruk Süren beni gördüğünde, kız arkadaşımla bize şampanya yolluyordu..''

Sergen Yalçın: ''Faruk Süren benim gördüğüm başkanlar arasında en kaliteli adamdı. İnsanda kalite olunca daha farklı oluyor. Rahat oturup, rahat konuşabiliyorsun. Medeniyet başka şey. Bir kere çok zeki adam. O yüzden çok iyi anlaşıyorduk. Mesela başkaları gece gidip gezmemle çok ilgileniyordu. Faruk Süren beni gördüğünde, kız arkadaşımla bize şampanya yolluyordu..''

O adamin ismini bu forumda anma! Galatasaray ile yanyana anma! Hatta bu dunya'da anma! Bizi krize soktu! Vizyonsuz adam, mahvetti Galatasaray'i!

en sevmediğim adamlardan birisi.. disiplin yok karakter yok.. istek yokk.. '' parayı verin oynarım abi '' kafasında :coffee:

birde çıkmış yorumculuk yapıp ahkam kesiyor beyefendi sanki kendisi çok disiplinliymiş gibi zamanında etmediği halt kalmadı :coffee:

en sevmediğim adamlardan birisi.. disiplin yok karakter yok.. istek yokk.. '' parayı verin oynarım abi '' kafasında :coffee:

birde çıkmış yorumculuk yapıp ahkam kesiyor beyefendi sanki kendisi çok disiplinliymiş gibi zamanında etmediği halt kalmadı :coffee:

Bu arkadaş ceza almış ama yazmadan edemedim. Eğer yaşın doğru ise 21 yaşında isen.. Sergen'in nasıl oynadığını nereden biliyorsun diye sorarlar adama..

Senin bu adam değil dediğin kişi milli maçlar'da oyuna girer ne yapar eder golünü atar,bizler ayağa kalkardık.

Biraz idman yapmayı sevse herşey daha farklı olur,sen bu yazdıklarını harf harf geri alır olurdun..

Ne içipte neyin kafasını yaşıyorsunuz.? Bize'de verin bizde içelim. Kaç kez izleyebilidin Sergen'in Sergen olduğu zamanları.?

Zamanında Ali Sami Yen'de tek başına devleri yıkabiliyordu Sergen dediğin adam.

Bu ülkenin yetiştirmiş olduğu en yetenekli futbolculardan birisidir. Özel hayatını bir yana bırakabilseydi çok daha iyi yerlerde olurdu.

Şu an yapmış olduğu yorumculuğunu da çoğu zaman beğeniyorum, aklına gelenleri dürüstçe söylüyor.

Üst Alt