#13 Sergen Yalçın - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: #13 Sergen Yalçın

benim bildiğim bize bişey demedi..

fatih_akyel_01.jpg

En basiti imza törenindeki kafasındaki şapkada yazan yazı.

çok biliyorsan söyle..

Cok bilmiyorum, sadece gerektigi kadarini biliyorum. Fenerbahce'nin 2003-2004 sezonu sampiyonluk kutlamalarinda, Fatih Akyel, Tuncay Sanli ve Serhat Akin picleri otobusun tepesinde GALATASARAY'a agiza alinmayacak kufurlerle tezahurat tutmuslardi.

Bize karsi oynadigi maclarda yaptigi cirkefliklerden zerre kadar da bahsetmedim.

peki sana bişey sorcam : topal para için gitmedi mi fenere? sence bizimkiler hiç istememişmidir topalı? topalda para için gitti.. aldığı maaşa bakarsan görürsün..

hee şu var topal karakter olarak laf sokacak bi adam değil zaten.. ona bakarsan fatih akyelde laf sokmadı.. abdullahta laf sokmadı kimseye..

benim dediğim başka birşey.. abi kimde sembol olduysan orada kal.. ezeli rakibe gitmenin bir anlamı yok anladın???

topalı ne yapacak galatasaray zaten felipe melo var.5 milyon a sattıgı adamı neden geri alsın aynı paraya mal mıyız biz.bizim topalı istediğimiz falan yok.fener istedi oraya gitti.fatih akyel neler yaptı fenerbahçe forması altında Galatasaraya.Bence geçmiş hakkında pek bilgi sahibi değilsin.

topalı ne yapacak galatasaray zaten felipe melo var.5 milyon a sattıgı adamı neden geri alsın aynı paraya mal mıyız biz.bizim topalı istediğimiz falan yok.fener istedi oraya gitti.fatih akyel neler yaptı fenerbahçe forması altında Galatasaraya.Bence geçmiş hakkında pek bilgi sahibi değilsin.

hocam benim için laf çasada çakmasada bir. fb'ye gittimi? gitti! bu kadar adammış zaten.. ben hatırlamıyorum laf çaktığını faln.. saha içi çirkeflikler yaptı o doğrudur..

bizdeyken fbli taraftarıda dövmüştü.. sonra ne oldu? fb taraftarı ana avrat küfür ettiler.. takımdan gönderildi..

anlatmak istediğim gslisen gsde kal.. fblisen fenevde kal.. baştan beri demek istediğim buydu..

not: hatılarsanız emreyi bile istemiştik adnan polat telde görüştüğünü söylemişti : onların verdiği parayı veremeyiz '' dedim demişti..

yani bunlar boş iş.. gitti mi bitti.. hainliktir bu.. professiyonellik faln değildri.. pro adam kendine bakar, idmanını yapar kendini hazırlar..

sergen her takıma gitti diye pro olmaz.. hayatımda gördüğüm en disiplinsiz adamdı sergen..

melo yok şimdi.. bakalım yekta cluj maçında ne yapcak? bunuda düşünmek lazım..

Selcugun geriden cikarmasi gereken uzun toplari hep Yekta cikardi. Kayseri macinda nasildi?

hocam kayseri takım mı allah aşkına.. puan cetveline baksana.. bu kadar övmeyin bi maçta.. kayseri maçında fena değildi ama melo gibi savunmaya katkı yapmıyor..

geri dörtlünün önü çok boş kalıyor yekta oynayınca..

hocam kayseri takım mı allah aşkına.. puan cetveline baksana.. bu kadar övmeyin bi maçta.. kayseri maçında fena değildi ama melo gibi savunmaya katkı yapmıyor..

geri dörtlünün önü çok boş kalıyor yekta oynayınca..

Yekta'yi bir macta yerin dibine sokarak savundugun tezini curutuyorsun sende. Takim anormal derecede kotu ve kopuk oynuyor bu sezon. En son iyi oynadigimiz mac, Besiktas macinin ilk devresindeydi ki, o bile gecen sezonun eline su bile dokemez.

Yekta'yi bir macta yerin dibine sokarak savundugun tezini curutuyorsun sende. Takim anormal derecede kotu ve kopuk oynuyor bu sezon. En son iyi oynadigimiz mac, Besiktas macinin ilk devresindeydi ki, o bile gecen sezonun eline su bile dokemez.

ben yerin dibine vurmuyorum yektayı beğenmiyorum ben kasımpaşa yıllarından beri... bence bizim takımın standardında değil.. aynı şey çağlar, zan, sabri içinde geçerli.. benim görüşüm bu ayrıca yektanın gs standardında olmaması onun kötü futbolcu olduğunu göstermez.. anadoluda oynayan yığınla futbolcu var bunların hepsi kötü mu? hayır tabii ki.. ama bır standart diye bişey var..bak engin bize uyan bir futbolcu ama aynı şey yekta için geçerli değil bana göre anlatmak istediğim bu.. söylemediğim şeyleri, söylemişim gibi gösterme..

takım kopuk oynuyor doğru.. bugün bir haber çıktı.. Jerome Boateng '' 17 ay sonra bayern'e adapte oldum uyum sıkıntım bitti '' dedi.. yanı kolay değil yeni transferler oturunca geçen yılkinden daha iyi oluruz..

Ece Erken: "Fernandes yıldız değil mi sence?" - Sergen Yalçın: "Bence hiç değil. Ben Hagi'yle oynadım."

Sergen Galatasaray'a sallasa da kızmam çünkü çok dobra bir adam, sinsi değil. İçinden ne geliyosa paldır küldür konuşuyor :D İçten hesap yapan tiplerden değil. Ayrıca ece erken'e verdiği ayar da harbiden efsane.

Sergen kraldır yahu millet işimden olurum ederim diye çoğu şeyi konuşmuyor sergende o yok art niyet'de yok feneve karşıda 8jk ye karşıda bize karşıda olumlu olumsuz ne görüyorsa çok güzel bir şekilde yorumluyor

Üst Alt