16/17 H:20 | Galatasaray 1-2 Kayserispor | MS | 12 Şubat - Sayfa 124 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:20 | Galatasaray 1-2 Kayserispor | MS | 12 Şubat

Yaptığımız ataklardan bahsetmiyorum, isteklilikten bahsediyorum. Son 5 dakika tüm takımı istekli gördüm ben.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

alper dogru soyluyor . 2-1 e gelince , ne kadar kotu de olsak , ister istemez bir yuklenme oldu , o an kayseri oyun da durmadigi icin sogutamadi ,ataklari karsilarken zorlandilar , bir de dogru bir sey yapildi ama tesadufen

semih ile hakan defansi bosalttilar ve oradaki agir aksak paslar bitti , top bruma ile sinana intikal etmeye basladi ..

yani 3 u yemeyi goze alarak semih ile hakan in berbat agirligindan kurtulduk

diger actigim baslikta da yazdim bunlari , bu takimin sorunu stoper ikilisinde , bekler bile o kadar sorun degil , sabri linnes carole , tamam bunlar da capsiz adamlar ama notr ler

stoperler rezalet ,resmen rakipten oynuyorlar

alper dogru soyluyor . 2-1 e gelince , ne kadar kotu de olsak , ister istemez bir yuklenme oldu , o an kayseri oyun da durmadigi icin sogutamadi ,ataklari karsilarken zorlandilar , bir de dogru bir sey yapildi ama tesadufen

semih ile hakan defansi bosalttilar ve oradaki agir aksak paslar bitti , top bruma ile sinana intikal etmeye basladi ..

yani 3 u yemeyi goze alarak semih ile hakan in berbat agirligindan kurtulduk

diger actigim baslikta da yazdim bunlari , bu takimin sorunu stoper ikilisinde , bekler bile o kadar sorun degil , sabri linnes carole , tamam bunlar da capsiz adamlar ama notr ler

stoperler rezalet ,resmen rakipten oynuyorlar

stopersiz oynuyoruz 2 senedir zaten.

Kayserisporum bu maçta gereğinden fazla futbol oynadı. Bütün maç kendi yarıalanını perselle, Galatasaray' a pas ve dripling alanı bırakma, fırsat bulduğunda rakip kaleye yaklaş, mümkünse direkt kaleyi yokla, olmadı korner kazan, nasıl olsa 3 kornerden 1 gol garanti!...Bu Galatasaray takımına karşı başkaca bir şey yapmana gerek yok, taktik bu!...

(Memleketim olması farketmez, Galatasaray' ın 1 menfaati için Kayserisporun 1000 menfaatiini feda ederim, yanlış anlaşılmasın)...

emin olki o son 10 dakika josue olmasaydi onuda yapamazdik.
o adamin oynamamasi cok büyük bir yanlisiti.
tolga bu mac oynamamsi gerekiyordu.
abi tamam cidden hataydı üç ay oynamamış olan tolgayı oynatıp sekiz numarada iyi oynayan adamı oynatmamak ama kabul edelim ki bugün bizi josuede kurtaramazdı

ileri uç hareketsiz, dönen toplara basmayan ve ikili mücadele konusunda zayıf kalan bir takım vardı

üstüne birde kaçıncı kez aynı golleri yediren defans

oysa kendi sahanda açık oynayan bir kayseriyi josue olmadanda yenersin

rakibin pres mi yapıyor devamlı hareket edersin pas ile kırarsın, dönen topa basarsın rakibi boğarsın rakip zaten ondan sonra sana pres yapamaz birde defans oyuncusuna dersin ki bak kardeşim korner yani orta yapılacak öküzün geçen treni izlemesi gibi izleme rakibe yapış kafaya çıkıp vuramasanda en azından rakibi boz

maçın 85 dakikası yürüyerek oynarsan değil josue modric Ronaldo Messi iniesta karışımı robot bile maç alamaz

Ayrıca kornerlerde alan savunmasını icat edenin allah bin türlü belasını versin. benim bildiğim benim öğrendiğim rakibine yapışırsın daha orta gelmeden adamı bozmaya yormaya başlarsın

tamam arkadaslar biliyoruz muslerayi hepiniz seviyorsunuz toz kondurmuyorsunuz ama kornerlerde niye 2ci direge hic adam koymaz ???
ben bunu daha önceki maclardada yazmistim, fark etmistim.
kornerlerde uzun köseden yiyoruz bi mactada iki kere ayni gol.
arkadas cokmu zor o uzun köseye bir adama yerlestirmek direge ?
oliver kahn her zaman direkleri hep kapatirdi genelde kornerlerden gol yemezdi bu durumdan dolayi.
biri bunu musleraya söylesin veya ögretisin arkadas.
tamam bizim stoperler asiri yetersiz orasi ayri ama orda bi adam olsa o gollerinden birini belkide ikisini yemezdik bu aksam.
ben kapatirim diyorsa, olmuyor iste orda bir adam durmali !
nebicim hoca bunlar en azindan onlar görmeli !

Kayserisporum bu maçta gereğinden fazla futbol oynadı. Bütün maç kendi yarıalanını perselle, Galatasaray' a pas ve dripling alanı bırakma, fırsat bulduğunda rakip kaleye yaklaş, mümkünse direkt kaleyi yokla, olmadı korner kazan, nasıl olsa 3 kornerden 1 gol garanti!...Bu Galatasaray takımına karşı başkaca bir şey yapmana gerek yok, taktik bu!...

(Memleketim olması farketmez, Galatasaray' ın 1 menfaati için Kayserisporun 1000 menfaatiini feda ederim, yanlış anlaşılmasın)...
gereğini fazlasını bilmem hiç tatava yapmaya gerek yok adamlar bileklerinin hakkı ile kazandılar helali hoş olsun şampiyonluğa giden yolu inşa edecek maçta böyle sorumsuz oynayanların allah belasını versin

ama ben hiç üzülmüyorum on tane pozisyon girmese kahrolurdum ama umursamayan pislikler yüzünden üzülmem Galatasaray baki bu haysiyetsiz oyuncular er yada geç gidicidir

abi tamam cidden hataydı üç ay oynamamış olan tolgayı oynatıp sekiz numarada iyi oynayan adamı oynatmamak ama kabul edelim ki bugün bizi josuede kurtaramazdı

ileri uç hareketsiz, dönen toplara basmayan ve ikili mücadele konusunda zayıf kalan bir takım vardı

üstüne birde kaçıncı kez aynı golleri yediren defans

oysa kendi sahanda açık oynayan bir kayseriyi josue olmadanda yenersin

rakibin pres mi yapıyor devamlı hareket edersin pas ile kırarsın, dönen topa basarsın rakibi boğarsın rakip zaten ondan sonra sana pres yapamaz birde defans oyuncusuna dersin ki bak kardeşim korner yani orta yapılacak öküzün geçen treni izlemesi gibi izleme rakibe yapış kafaya çıkıp vuramasanda en azından rakibi boz

maçın 85 dakikası yürüyerek oynarsan değil josue modric Ronaldo Messi iniesta karışımı robot bile maç alamaz

Ayrıca kornerlerde alan savunmasını icat edenin allah bin türlü belasını versin. benim bildiğim benim öğrendiğim rakibine yapışırsın daha orta gelmeden adamı bozmaya yormaya başlarsın

tamamda rakibi cözemiyorsun sorun orda ne pas gidiyor ne birsey, kendinde kabul ediyorsun zaten tolganin oynamasi yanlis oldugunu.
belki büyük degil ama josuenin oynamsi fark yaratirdi yine.

tamam arkadaslar biliyoruz muslerayi hepiniz seviyorsunuz toz kondurmuyorsunuz ama kornerlerde niye 2ci direge hic adam koymaz ???
oliver kahn her zaman direkleri hep kapatirdi genelde kornerlerden gol yemezdi bu durumdan dolayi.
tamam bizim stoperler asiri yetersiz orasi ayri ama orda bi adam olsa o gollerinden birini belkide ikisini yemezdik bu aksam.
bence alan savunmasının halt yemesi çünkü tüm tehlikeli alanları kapatmak için bütün oyuncular ceza sahasına diziliyor

Birde hala hakem için lehimize bir karar verdi diyenler kayserinin pozisyonunda tolga temiz bir müdahalede bulundu rakibin eli ayağına dolandığı için düştü. tolga rakibe topa müdahale ederken dokunmuyor bile herhalde kibirbahçenin penaltısını veren hakemi savunmak yetmemiş

Birde hala hakem için lehimize bir karar verdi diyenler kayserinin pozisyonunda tolga temiz bir müdahalede bulundu rakibin eli ayağına dolandığı için düştü. tolga rakibe topa müdahale ederken dokunmuyor bile herhalde kibirbahçenin penaltısını veren hakemi savunmak yetmemiş

o el pozisyonu diyorsun degilmi ?
bencede bizim oyuncumuz müdahale etti ve kesti pozisyonu zaten ister calsin calmasin.

tamamda ama orda bir oyuncu düsün ?
gol olurmu sence ?
neden oraya hic adam koymaz.
böyle cok gol yedik bilmiyorum hatirlarmisin, her zamanda derim niye adam almiyor direge diye.
tabiki faydalı olabilir ama bugünkü goller çıkarmıydı bilmiyorum biraz daha merkezden girip köşeye doğru gittiler ayrıca ikinci direğe sol ayaklı biri lazım sağ ayaklı biri için bugünkü goller ters taraftan geliyor

ama bunlar bugünkü maçlar için umrumda değil

kayseriden iki gol yiyebilirsin ama şampiyonluk ayağına gelmiş kendi sahanda oynuyorsun öyle bir hırs ile oynaman gerekiyor ki en az dört tane sallaman gerekiyor hadi onuda geçtim on tane pozisyonun olur girmez şansızlık dersin ama böyle olmaz yürüyerek oynanmaz ben Galatasarayda oynuyorum diyen ADAM yürüyerek oynayamaz

Hemen Sabri 1.65 boyuyla direğin dibine biter.
Bizdeki dert bir değilki çözelim bitsin.
Kornerden yemesek yan toptan muhakkak yeriz.
En büyük sorun bekler sonra Sneijdersiz çok etkisiz olmamız.
Sneijder yoksa oynat 4-4-2.
Yay oyunu paso kanatlara vurdur ortaları Poldi ve Eren bir şekilde vurur o toplara.
Başka oynamaz bu takım sneijdersiz...

P9

Üst Alt