16/17 H:20 | Galatasaray 1-2 Kayserispor | MS | 12 Şubat - Sayfa 125 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:20 | Galatasaray 1-2 Kayserispor | MS | 12 Şubat

tabiki faydalı olabilir ama bugünkü goller çıkarmıydı bilmiyorum biraz daha merkezden girip köşeye doğru gittiler ayrıca ikinci direğe sol ayaklı biri lazım sağ ayaklı biri için bugünkü goller ters taraftan geliyor

ama bunlar bugünkü maçlar için umrumda değil

kayseriden iki gol yiyebilirsin ama şampiyonluk ayağına gelmiş kendi sahanda oynuyorsun öyle bir hırs ile oynaman gerekiyor ki en az dört tane sallaman gerekiyor hadi onuda geçtim on tane pozisyonun olur girmez şansızlık dersin ama böyle olmaz yürüyerek oynanmaz ben Galatasarayda oynuyorum diyen ADAM yürüyerek oynayamaz

tamam orasi öyle zaten.
ruhsuzlar ordusu.
ama yinede eger muslera 2 ci direge adam alsa o golleri yemezdik.
tamam stoperler ne ise yarar orasi öyle onlar önce müdahale etemesi lazim.
ama oraya bi adam almak zarar vermez.
bunu biri buna anlatmali gereckten ben böyle kactane gol sayarim yedigimiz !

tamam orasi öyle zaten.
ruhsuzlar ordusu.
ama yinede eger muslera 2 ci direge adam alsa o golleri yemezdik.
tamam stoperler ne ise yarar orasi öyle onlar önce müdahale etemesi lazim.
ama oraya bi adam almak zarar vermez.
bunu biri buna anlatmali gereckten ben böyle kactane gol sayarim yedigimiz !
çıkarabilirde çıkaramayabilirde tam çizgide çıkarmaya çalışırken kaç gol gördüm ben ama zararı olurmu genel olarak hayır

tek bir zararı olur kaleci oraya ağladığında orda bizden bir oyuncu varsa anlaşmazlık olabilir

çıkarabilirde çıkaramayabilirde tam çizgide çıkarmaya çalışırken kaç gol gördüm ben ama zararı olurmu genel olarak hayır

tek bir zararı olur kaleci oraya ağladığında orda bizden bir oyuncu varsa anlaşmazlık olabilir

kardesim oliver kahn senelerce iki direge adam alirdi bu zarar degil yararlidir.
hata yetiscemicegi icin adam olurdu oraya gelen topa zaten kaleci degil oyuncu müdahele eder.
muslera iyi kaleci tamam amam yetersizlikleri de var örnegin bu 2ci direk meselesi gercekten biri
bunu kafasina yerlestirmeli !

kardesim oliver kahn senelerce iki direge adam alirdi bu zarar degil yararlidir.
hata yetiscemicegi icin adam olurdu oraya gelen topa zaten kaleci degil oyuncu müdahele eder.
muslera iyi kaleci tamam amam yetersizlikleri de var örnegin bu 2ci direk meselesi gercekten biri
bunu kafasina yerlestirmeli !
dediğim gibi faydası zararından çok olur ama bu kalecinin tercihi bildiğim kadarı ile çok az kaleci yapıyor bunu hatta artık ön direğe bile oyuncu koymayan kaleciler var

muslera nin bunca kazandirdiklari yaninda tek elestirecegim sey bu yan toplarda defansin durumunu gorup biraz risk alip toplara cikmamasi

kale alani icinde ya da yakininda bosa ciksin golu yiyelim elestirmem , cunku defans zaten vuramiyor bari sen cik

muslera nin bunca kazandirdiklari yaninda tek elestirecegim sey bu yan toplarda defansin durumunu gorup biraz risk alip toplara cikmamasi

kale alani icinde ya da yakininda bosa ciksin golu yiyelim elestirmem , cunku defans zaten vuramiyor bari sen cik
katıldığım bir yorum daha fazla çıkması gerek hatta böyle bir defansın varsa hepsini kalenin önüne dikip kendi topa çıksa yeridir ciddiyim dalga geçmiyorum

buda var ama bunu pek elestirmem bile bazi kaleciler kornerlerde pek cizgisini terk etmez en cok elestirdigim o 2 ci direge adam almamasi.
eger orda bi oyuncu olsa 2 golde düsmezdi bu aksam.

işte dediğin gibi bazı kaleci çıkar bazısı çizgide kalır bu tercih meselesi ama bugün kaybetmemizin en son sebebi buydu

yahu tamam sebepi bu olmasin ama oraya bir oyuncu monte etmeli.
ordaki tercihi yanlis kactane böyle gol yedik say say bitmez.
nasil ulastiririz biz bunu buna bilmiyorum ki.
antrenör var en azindan o görmeli ama bir halta yaradiklari yokki.

Hoca yarin öbürgün kovulur bence,nazifoglu ne derse desin,dursun cok sinirlenmistir,hafta ici banka borclarinin yarisina yakininin ödengigini aciklamisti,tam kendini tarihe gececek kahraman baskan olarak hissetmeye baslamisken taraftar protestosu cilgina verirmisin dursunu

yahu tamam sebepi bu olmasin ama oraya bir oyuncu monte etmeli.
ordaki tercihi yanlis kactane böyle gol yedik say say bitmez.
nasil ulastiririz biz bunu buna bilmiyorum ki.
antrenör var en azindan o görmeli ama bir halta yaradiklari yokki.
hele bir basit topları uzaklaştıramayıp bedava korner hediye edip ortalarda seyreden defans oyuncularından kurtulalım da belki sıra onada gelir

Hoca yarin öbürgün kovulur bence,nazifoglu ne derse desin,dursun cok sinirlenmistir,hafta ici banka borclarinin yarisina yakininin ödengigini aciklamisti,tam kendini tarihe gececek kahraman baskan olarak hissetmeye baslamisken taraftar protestosu cilgina verirmisin dursunu
işedikten sonra ellerini yıkamayan adamın toplasan üç dakikalık protesto umrunda olacağını sanmıyorum

okadar cok baslık var ki hangisine girip sövsem diye düsünürken zaten basıma agrılar girdi

tek teselli sezonu bu yılda bitirmis olduk bas agrılarına son enazından

hele bir basit topları uzaklaştıramayıp bedava korner hediye edip ortalarda seyreden defans oyuncularından kurtulalım da belki sıra onada gelir

onlar zaten sezon basi temizlenmeliydi.
ama dedigim gibi o stoperler ne kadar kötü olsada direkte oyuncu olsa o golleri yemezdik.
kaleci olarak önlemini alman gerek.
oraya sabriyi bile koysan yine cikip kafasiyla uzaklastirirdi topu.
philip lahm senelerce kactane top kurtardi böyle say say bitmez.
neyse uzatmiyorum.

Üst Alt