16/17 H:20 | Galatasaray 1-2 Kayserispor | MS | 12 Şubat - Sayfa 126 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:20 | Galatasaray 1-2 Kayserispor | MS | 12 Şubat

Erman Toroglu nu dinleyenler gercekleri görmüştur..

Yediğimiz gollerde bizden 8 oyuncu , Kayseri den 5 oyuncu var..

Bizim oyuncular topa bakıyor; rakibi tutma, kontrol etme, marke etme yok.

Bunu ben belki 50 kere yazmışımdır. Duran top, yan top zaafiyetini herkes görüyor, bizim zavallı Riekerink göremiyor.

Ve Sergen.. Bu hafta başı yazmıştım : Çok zeki, iyi bir TD diye.. Bizi çözmüş.. İşte td farkı budur..

onlar zaten sezon basi temizlenmeliydi.
ama dedigim gibi o stoperler ne kadar kötü olsada direkte oyuncu olsa o golleri yemezdik.
kaleci olarak önlemini alman gerek.
oraya sabriyi bile koysan yine cikip kafasiyla uzaklastirirdi topu.
philip lahm senelerce kactane top kurtardi böyle say say bitmez.
neyse uzatmiyorum.
uzatsak ne uzatmasak ne olan oldu artık bundan sonra istedikleri gibi yürüyüş yapabilirler kazanacak bişey kalmadı nasıl olsa

düşünüyorumda sırf aaa selçuk ne kaar önemliyimiş dedirmek için mi 4 kanat adamı oynuyor ama onlara pas atacak adam en son giriyor ve takım pozisyon bulmaya başlıyor
yok canım diyorum bu kadarda olmaz diyorum üzüntüden ne düşündüğümü bilmiyorum

düşünüyorumda sırf aaa selçuk ne kaar önemliyimiş dedirmek için mi 4 kanat adamı oynuyor ama onlara pas atacak adam en son giriyor ve takım pozisyon bulmaya başlıyor
yok canım diyorum bu kadarda olmaz diyorum üzüntüden ne düşündüğümü bilmiyorum

Levent demişse böyle oynat diye olabilir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Gram haketmedik, rezalet oynadık orası ayrı ama hiç oynatmasınlar artık maçları BJK'ye versinler kupayı gitsin bu ne arkadaş. BJK'nin puan kaybettiği haftada ne tesadüftür ki Fener'e 90'da olmayan penaltı veriliyor, Bizim 90'da buz gibi golümüz iptal oluyor. Kolpadan kupada doğradılar bakın BJK'de doğranıyor denmek için bu sezon bütün maçlarda kollandı herifler

Yeter ya yok mu şu düzene iki çift laf söyleyecek kimse. Adamlar resmen alay eder gibi açık açık iş çeviriyorlar

su adi hakem sinana penaltiyi vermiyor daha az temasta olan erene faulü caliyor.
siddet olarak en fazla esittir yani orda calmiyorsun penaltiyi ama bizim benzer pozisyonda golü iptal ediyorsun.
eger burda cifte standart yoksa ne demeli ?
bukdar adi bunlar.

Gram haketmedik, rezalet oynadık orası ayrı ama hiç oynatmasınlar artık maçları BJK'ye versinler kupayı gitsin bu ne arkadaş. BJK'nin puan kaybettiği haftada ne tesadüftür ki Fener'e 90'da olmayan penaltı veriliyor, Bizim 90'da buz gibi golümüz iptal oluyor. Kolpadan kupada doğradılar bakın BJK'de doğranıyor denmek için bu sezon bütün maçlarda kollandı herifler

Yeter ya yok mu şu düzene iki çift laf söyleyecek kimse. Adamlar resmen alay eder gibi açık açık iş çeviriyorlar

Lami cimi yok. Cikip sahanda gerekirse hakemin büyük abdest mahallinden girip maci alacaksin. Lami cimi yok. Bizim milyonluk serefsizler böyle ruhsuz oynarsa elin serefsizleri de düzene devam eder.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Bir de utanmadan "TD göndersek kimi getirebileceğiz ki?" demiş:mad::mad::mad:

Lan uykuyu haram ettiniz güzelim haftasonu yalancı başkanın tayfası, uzun stoper eksiğimiz varmış alsanız ne olacak yine semih balta oynayacak. 33 yaşındaki de jong kıçını yırttı balta efendisi her pozisyon hata yaptı. Medyanın, futbolu konsol oyunları gibi sanan taraftarın gazına geldi 3 kanat oynatıp brumayı ortada bitirdi, jor unuza da stoperinize de maddi yapınıza da.......

Saat 3 olmuş bir damla uyku yok
Eskiden 2-0 geride de olsak bu maçı çeviririm havası vardı şimdi izledigimde o kadar eminimki ruhsuz bu takimdan bişey olmuycagina yazık o abartilan besiktasta takım falan değil gecelim onları bir tane adam gibi stoperin ve forvet seni muazzam yapardi ozbekler sağolsun Canaydin döneminden daha berbat dönem yasatiyorlar hiç olmazsa Canaydin Galatasarayi çok seviyordu hile hurda yapmadi adam ondan sonrada bir daha iyi olamadi hastalandi sonumuz Hayır olsun.

o degilde sanki hicbirsey yokmus gibi kimse hakemi konusumuyor bu kacini hakem hatasi bu sezon ?
arkadas bütün yenildigimiz maclarda hakem hatasi var, nasil konusulmaz bu ?
kötü oynariz yeniliriz sorun degil ama hakem hatalariyla degil !
arkadas o yenidlgimiz bütün maclar bizim lehimizede bitebilirdi hakem hatalari olmasa, örnegin 2 2 olsa maci kazanabilirdik bile.
sonucta iyi oynayan degil maclari kazanan sampiyon oluyor ama bu adi herfiler varken zor mac kazaniriz.
bugünkü mactan önce bile dedim kesinlikle hakem hatasi olur diye, yanilmadim.
gecen hafta karabükte verilen penalti daha önceki haftalar bu nedir arkadas, riekerink riekerink diye isyan ediyoruz tamam
ama haftalardir aleyhimize karar veriyorlar artik yeter.

Son düzenleme:
11 puanlık maçı kendi sahanda kaybetmişsin.
0-7 bitseydi ne yönetim kalacaktı ne JORÇ.

FARKI NEDİR?

Allahın alyanağı çıkmış şansız yenildik diyor.

Üst Alt