16/17 H:27 | Trabzonspor 3-4 Beşiktaş | MS | 8 Nisan - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:27 | Trabzonspor 3-4 Beşiktaş | MS | 8 Nisan

Uy uşağum haçen napdunuz da
269e19a99570cd4ba9151c60085a48fd.jpg

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu sene hak ettiler
Ft ve aysal zamanı gibi

Bakalım bizim gibi dağılacaklar mı yoksa akıllı olup istikrarlı gidecekler mi

TapaTalK

Mesela bu iddia yanlış değil bariz yalan. Sırf Sneijder'e takalım diye. Asist ve kilit pas istatistiklerini açıp bakın.

Selcuk Inan´in pozisyonuna göre kilit pas orani cok yüksek olmasina ragmen, her daim elestirildi, bu bir arguman degil. Sneijder 2 kilit pas atacak diye takim 10-11 pozisyon üretecegine, 4-5 pozisyon üretebiliyorsa ancak, o vakit bir sorun vardir. Sneijder´in tek görevi bekleyip bekleyip, iki üc pas atmasi degil. 10 Numara olarak, forvete en yakin ikinci oyuncu olarak, orada bir presensi, bir tehditi olmasi gerekiyor, ama yok. Bunun üzerine birde savunmaya büyük yük bindiriyor.

Aysalindan dursununa bu adamlara bu rakamlarda sozlesme yapanlar oldukca ve isimlere tapinip hala "ama sneijder in kilit paslari" diyen taraftar oldukca biz daha cok bjk sampiyonlugu goruruz

sasirmiyorum , ayni hiyarligi bjk de guti , simao zamanlarinda yapiyordu ve muzmin ucuncuydu her daim

baslarim isimlere deyip genc ve ac kadro kurunca fark atmaya basladilar , biz de hala sneijder 2010 da ne oynamisti dunya kupasinda veya selcuk bu ulkenin en iyi orta sahasi diye konusur dururuz

Her sneijder selcuk elestirisine "ama kilit paslar" bozuk teybi mesaji gelirse alinti yapilip ya hehe denmesi de normal

biktik bu manasiz argumanlardan . Selcuk da gecen sene kariyerinin en golcu sezonunu gecirmisti mesela

ama takim altinci bitirdi 50 li puanlarda kaldi

BANA NE sneijder in kilit paslarindan selcuk un kosu mesafesinden ya .

simdi ikinci olacagiz CL katilacagiz diye hayeller kuran olur ama bilmezlerki tam 24 puanimiz siliniecek son 5 yilin puanlamasindan , belki seri basi bile olmiyacagiz ön elmede

Her sneijder selcuk elestirisine "ama kilit paslar" bozuk teybi mesaji gelirse alinti yapilip ya hehe denmesi de normal

biktik bu manasiz argumanlardan . Selcuk da gecen sene kariyerinin en golcu sezonunu gecirmisti mesela

ama takim altinci bitirdi 50 li puanlarda kaldi

BANA NE sneijder in kilit paslarindan selcuk un kosu mesafesinden ya .

Ikisinin de gitmesi lazim ama malesef gitmezler

Sneijder 5m aliyor

Selcuk 3m

Bu paralari kim verir bunlara, anca bizim enayiler verir iste

Bence macla alakali ise , bu skor olumludur

7 hafta kala minimum 3 mac maglubiyet bekleme hayalciligindense bu kadar istim uzerinde olan altimizdaki ts nin kaybetmesi daha iyi olmustur kanaatindeyim

Üst Alt