16/17 Son 16 | Medipol Başakşehir 2-1 Galatasaray | MS | 4 Şubat | ATV - Sayfa 67 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 Son 16 | Medipol Başakşehir 2-1 Galatasaray | MS | 4 Şubat | ATV

besiktas maas butcesi: 45 milyonda
galatasaray maas butcesi: 65 lerde

biz transfere bu sezon 28 milyon euro sadece bonservise odedik
Galatasarayin borcu durdugu yerde degil, dahada fazla oldu. gelirimiz yok.

Simdi bu dursun pisligi ne yapti? para yok diyor, laan besiktas ve basaksehir o kisitli butcelerle nasil transfer yapabiliyor?

C32GfYfWYAIkRXa.jpg

5'i de geberse dünya bisey kaybetmez.

selcuk ile sabri sirf kaptan olduklari icin oynuyor, bu adaletsiz forma dagtiminda 4cü bile zor oluruz.
linnes cok iyi oynamiyor josue 2 haftadan beri takima tempo kazandirdi yine yok.
neyse kendi suyunu isitmaya basladi. tam bir mal, insan onlara sirinmi görünür yoksa takimi idealmi oynatir.
ortam gerilmesin diye hamleler bunlar etmisim ortamina.

önceki seneler icin selcugu destekliyordum, ama artik ap acik ortada, yürüyor resmen !

Zor Sarper.Bu oyuncu değiştirmek ten bile aciz herif başımızdayken hiç ümidim yok benim.Tahminim 3 4 hafta içinde koparız ligden.Sonra kovarlar iş işten geçince.

Bugünkü maçı baz alırsak şampiyonluğu geç Avrupa kupalarına gidemez bu takım.Bugün takımda bir gevşeklik de vardı,Muslera Sneijder Tolga falan Riekerink'e rağmen bir şeyler yapabiliriz.

Hadi anladik bu capsiz suratsiz baskan bozuntusu gitmeyecek. Bari gec olmadan su hollandali saklabani kovun. 2-3 hafta sonra ligden koptuktan sonra kovarsaniz serefsizsiniz. Aslinda zaten serefsizsiniz. O zaman daha agir serefsizsiniz.

Yalnız Selçuk çıktıktan sonra daha iyi oynamaya başladık

Mükemmel değildi ama tempo artmıştı

Tesadüf olamaz

josue iyi tempo yapiyor ama onun önünde sneijder oynamali tabiki.
birde selgucu niye 10 noya cekmedi ?
son maclar josue selcugun bölgesinde cok iyidi oraya alacakti.
selcuguda öne oda ara pas filan atabiliyor tempo yükselirdi.
ama bunu akil edecek hoca nerde ?

Ulan 65 milyonluk bütçe var ama topu topu 3 adam oynuyor sadece hakkıyla,

3er milyon eurodan 11 adam oynatsan zaten 33 oluyor,

11 tane de 2şer milyon eurodan koysan 55 etti

Hadi 2 tane de 4lük süperstar koy 63 milyon euro.

Ama bakıyorum nerde çal çöp var bizim takımda

Bugünkü maçı baz alırsak şampiyonluğu geç Avrupa kupalarına gidemez bu takım.Bugün takımda bir gevşeklik de vardı,Muslera Sneijder Tolga falan Riekerink'e rağmen bir şeyler yapabiliriz.

İşte yine jor da bitiyor olay.Tolga falan dedin.Tolga gelsede koymayacakki kadroya rezil herif.Yine selçuk yine Selçuk oynayacak.Yok abi düşündükce kanım donuyor.Azizi bize hoca yap utancından koymaz Selçuku artık.Bu nasıl bir torpil arkadaş anlamıyorum.Sanki herifle 2012 2020 yılları arasında sürekli 11 e koyma anlaşması imzalamışız.Kesince 50 milyon euro tazmanatı olacak.Ben böyle rezalet görmedim daha önce.

İşte yine jor da bitiyor olay.Tolga falan dedin.Tolga gelsede koymayacakki kadroya rezil herif.Yine selçuk yine Selçuk oynayacak.Yok abi düşündükce kanım donuyor.Azizi bize hoca yap utancından koymaz Selçuku artık.Bu nasıl bir torpil arkadaş anlamıyorum.Sanki herifle 2012 2020 yılları arasında sürekli 11 e koyma anlaşması imzalamışız.Kesince 50 milyon euro tazmanatı olacak.Ben böyle rezalet görmedim daha önce.

Lobisi çok sağlam,hala 2011-2013 arası attığı frikiklerin ekmeğini yiyor.O bizim maestromuz onun kredisi var algısı yerleşti iyice.

Her ne kadar beğenmesemde oyun anlayışını taktiğini son 6 karşı karşıya gelmemizde futbol derse vermiştir Avcu bizim güya hocalara

Şaka gibi ligde kötü bir pozisyonda değiliz 3. yüz diyebiliyor riekerink.Nasil bir capsizliktir bu ? Galatasaray icin 3.lük ne zaman iyi oldu ?

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bildiğin derbi kaybetmeyen takımdan Başakşehir'i son 6 maçtır yenemeyen takıma dönüştük ve bunların hepsi DURSUN yönetiminde oluyor

Üst Alt