16/17 Son 16 | Medipol Başakşehir 2-1 Galatasaray | MS | 4 Şubat | ATV - Sayfa 68 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 Son 16 | Medipol Başakşehir 2-1 Galatasaray | MS | 4 Şubat | ATV

Yillik sabit ucretleri ve bonus ile mac basi aldiklari soyle:

SELCUK: 4m euro
Josue: 1m euro
Rodrigues: 750 euro
carole: 550 euro

Sabri: 2m euro
Linnes: 800 bin euro

Eren: 2,5 m euro
Tolga: 2,5 m euro
Semih: 1,4m euro
Koray: 1m euro
........ yani her kazma en az 1 milyon aliyor

Selcukun maasi 4x bruma ediyor, 8x rodruges
sabri 4x carole ediyor

Ulan 65 milyonluk bütçe var ama topu topu 3 adam oynuyor sadece hakkıyla,

3er milyon eurodan 11 adam oynatsan zaten 33 oluyor,

11 tane de 2şer milyon eurodan koysan 55 etti

Hadi 2 tane de 4lük süperstar koy 63 milyon euro.

Ama bakıyorum nerde çal çöp var bizim takımda

Koraycım kusura bakma ama futbola kafan basmıyor hiç.Joru iyi hoca sanan bir varsın heralde.17 18 yaşında veletler senden çok daha iyi analiz yapıyor.Bugun başakşehirin oynadıgı topuda gördün halbuki derme çatma kadrosuyla.Senden fenerli bile olmaz ayrıca.Onlar bile içlerinden bir süre atarlar seni.Masa tenisine filan yönel sen tez zamanda.

Joru iyi hoca oldugunu soylemedim.
Sapla saman karisitirmayin.

Ama dursunun baskanligi ile karsilastirirsak mourinho gibi kaliyor.

Sen syisiz hata yapan yonetimi gomucen once.

Sonrasi kolay.

Jor altyapi hocasi. Oraya donmeli

Ama bu kadroyu dursun bastayken mourinhoya fergusona emanet etsen ucuracagini sanman senin futbolun f sinden anlamadiginin kaniti.

Aysalin getirdikleri adamlar

SNEIJDER
MELO
MUSLERA
ELMANDER
UJFALUSI
RIERA
EBOUE

Dursun ezigin getirdikleri copleri sayalim

EREN
CAVANDA
TOLGA
DE JONG
AHMET
SIGDURSUN
EMRAH
.....

2 sampiyonluk, avrupada ceyrek final vesaire kim daha basarili? bir selcuk transferi yanlis diye UNAL AYSAL diyorsunuz

dune kadar bunlar sneijder gitisn diyorlardi, sneijderin KUTSAL BOKUNU yiyinn!! unal aysalinda musait bir yerini yalayin diyorum.sizin giibler yuzunden GALATASARAYa dursun gibini laik gorduler.

elalem bir yerleriyel guluyor bizlere, GS baskanini adam yerine koyan yok, hakemler istedigi gibi caliyor dudukleri. Alin size dursun ve halen unal aysala laf atin :p
dune kadar muslerada gitsin 20 milyon euro icin. yaziklar olsun sizin gibi aptal zihniyetler yuzunden bu durumda kos koca GALATASARAY

lan muslerayi 20 satsaydik, alin eren,tolga ve ahmet 20 milyon etti

ama ünal aysal kulübü batırdı değil mi beyler

Aysalin getirdikleri adamlar

SNEIJDER
MELO
MUSLERA
ELMANDER
UJFALUSI
RIERA
EBOUE

Dursun ezigin getirdikleri copleri sayalim

EREN
CAVANDA
TOLGA
DE JONG
AHMET
SIGDURSUN
EMRAH
.....

2 sampiyonluk, avrupada ceyrek final vesaire kim daha basarili? bir selcuk transferi yanlis diye UNAL AYSAL diyorsunuz

dune kadar bunlar sneijder gitisn diyorlardi, sneijderin KUTSAL BOKUNU yiyinn!! unal aysalinda musait bir yerini yalayin diyorum.sizin giibler yuzunden GALATASARAYa dursun gibini laik gorduler.

elalem bir yerleriyel guluyor bizlere, GS baskanini adam yerine koyan yok, hakemler istedigi gibi caliyor dudukleri. Alin size dursun ve halen unal aysala laf atin :p
dune kadar muslerada gitsin 20 milyon euro icin. yaziklar olsun sizin gibi aptal zihniyetler yuzunden bu durumda kos koca GALATASARAY

lan muslerayi 20 satsaydik, alin eren,tolga ve ahmet 20 milyon etti
drogbayı unutmuşsun o listede. ünal aysala laf edenler bu gidişle daha çok arar öyle bi başkanı

Göksel Gümüşdağ: "Şimdi pozisyonlara bakma şansım oldu: İlk gol ofsayt. Video hakemliği Türk futbolu için olmazsa olmaz."
Göksel Gümüşdağ: "Galatasaray adına üzüldüm. 2017-2018 sezonunda video hakem uygulamasına geçmemiz lazım."

Joru iyi hoca oldugunu soylemedim.
Sapla saman karisitirmayin.

Ama dursunun baskanligi ile karsilastirirsak mourinho gibi kaliyor.

Sen syisiz hata yapan yonetimi gomucen once.

Sonrasi kolay.

Jor altyapi hocasi. Oraya donmeli

Ama bu kadroyu dursun bastayken mourinhoya fergusona emanet etsen ucuracagini sanman senin futbolun f sinden anlamadiginin kaniti.

Daha demin bu kadroyla Jor ne yapsın diyen sensin.Kaldıki Dursunu en büyük eleştirenlerin başında gelirim.

Allah belasını versin öle herifin daha ne diyim.Senin anlamadıgın nokta bu kadroya rağmen şampiyonluk şansımızın olduğu.

Nedenine gelirsek rakiplerde barca gibi futbol oynamıyor.Fener bitik.Bjk desen ahım şahım top oynamıyor.

Hakemlerin ittirmesiyle buralara geldi.Ve bizim sahamıza gelecekler daha.Bak bu kadro süper kadro demiyor kimse zaten.

Ama başakşehirin oynadıgı topa bir baksana sen.Adamlar oradan buradan toplama kadroyla bizden kat ve kat iyi top oynuyorlar.

Şimdi bana kadro kalitemizin başakşehirden düşük olduğunu söylemezsin umarım.Sneijder,Podolski,Bruma,Garry,de Jong,Muslera hangi takımda var.

Kadronun uçmasını kimse beklemiyor zaten koray.Ama normal bir hocayla bundan çok daha iyi bir futbol oynayabiliriz.

En basiti Şenol bizde olsun artı 5 puanımız vardı şuan.Umarım anlayabilmişsindir durumu birazda olsa.

Son düzenleme:
Başakşehir de bir halt oynamadi. Rezil bir takım Emre ve Visca hariç.

İhanet gibi yönetim ve teknik heyet ile bu kadarı bile mucize.

Hakemler en çok bizi doğradi bu sezon tık yok.

Kupa maçı tam kadro çıkıyorsun kaleye armut koyuyorsun tek başına batırsin diye. Sonra Sneijder vs sakatlaniyor.

Allah acıdi halimize de Carole denen çuval da sakatlandı Allahtan yoksa o da çıkmazdi.

Abdullah Avcı: "Galatasaray'ın kadrosunu görünce Selçuk ve De Jong'a baskı yapmaya ve savunma arkasına koşularla gol aramaya karar verdik."

cözmüs bizi

Göksel Gümüşdağ: "Şimdi pozisyonlara bakma şansım oldu: İlk gol ofsayt. Video hakemliği Türk futbolu için olmazsa olmaz."
Göksel Gümüşdağ: "Galatasaray adına üzüldüm. 2017-2018 sezonunda video hakem uygulamasına geçmemiz lazım."

Bence video hakemliği yerine maç sonu tahkim gibi bir kurul koyarsın; böyle tartışmalı goller tahkime gönderilmesi için itiraz edersin sonra tahkim de o golü değerlendirip iptal edebilir olsun. En azından lig maçlarında böyle bir uygulamaya geçilmeli. Eleme usulü maçlarda ise iptal edilen gol neticesinde durum berabere oluyorsa maçın uzatmasını ayrı bir gün oynatırsın.

Ne bu böyle ya. Her maç fix hakemler hakkımızı yiyor. Bir kere bile Beşiktaş'ın ve Başakşehir'in başına gelmiyor nedense bunlar?

Ayrıca Mete maymunu ile Cüneyt'in bizim maçlara verilmemesi için kamuoyu oluşturulmalı.

Üst Alt