16/17 Son 16 | Medipol Başakşehir 2-1 Galatasaray | MS | 4 Şubat | ATV - Sayfa 69 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 Son 16 | Medipol Başakşehir 2-1 Galatasaray | MS | 4 Şubat | ATV

Şimdi bana kadro kalitemizin başakşehirden düşük olduğunu söylemezsin umarım.Sneijder,Podolski,Bruma,Garry,de Jong,Muslera hangi takımda var.

Kadronun uçmasını kimse beklemiyor zaten koray.Ama normal bir hocayla bundan çok daha iyi bir futbol oynayabiliriz.

En basiti Şenol bizde olsun artı 5 puanımız vardı şuan.Umarım anlayabilmişsindir durumu birazda olsa.

Renkdaş bırak Basaksehir'i , Tuzlaya yenildiğimiz mactan sonra da benzer yazışmalarımız oldu Koray ile.. Ezberlemiş gibi, "kadro kotu, yonetim kötü, bu kadroya Maurinho gelse birsey yapamaz" iddiasında.. Ben artık yazmaktan bıktım..Bırak Mourinho yu sokaktaki çocuk bile bu takımdaki defansif hataları görüyor.. Kadro yanlışlıklarını göruyor..Yazacak çok sey var ama sinirliyim.. Bu iş boyle gitmez. Korkum o ki, bu adamla biz ASY de Fenere de Beşiktasa da yeniliriz.:(((

Şu da bir gerçek,bu sene hiç asılmadık kupaya.Elenmeyi istedik adeta.Rahatlıkla lider çıkılacak gruptan zorla 2. olarak çıktık.Bugün oynadığımız futbol da malum.Takım hiç istemedi bu sene kupayı.Bu turu ite kaka geçsek bile çeyrek finalde kesin elenirdik.

Daha demin bu kadroyla Jor ne yapsın diyen sensin.Kaldıki Dursunu en büyük eleştirenlerin başında gelirim.

Allah belasını versin öle herifin daha ne diyim.Senin anlamadıgın nokta bu kadroya rağmen şampiyonluk şansımızın olduğu.

Nedenine gelirsek rakiplerde barca gibi futbol oynamıyor.Fener bitik.Bjk desen ahım şahım top oynamıyor.

Hakemlerin ittirmesiyle buralara geldi.Ve bizim sahamıza gelecekler daha.Bak bu kadro süper kadro demiyor kimse zaten.

Ama başakşehirin oynadıgı topa bir baksana sen.Adamlar oradan buradan toplama kadroyla bizden kat ve kat iyi top oynuyorlar.

Şimdi bana kadro kalitemizin başakşehirden düşük olduğunu söylemezsin umarım.Sneijder,Podolski,Bruma,Garry,de Jong,Muslera hangi takımda var.

Kadronun uçmasını kimse beklemiyor zaten koray.Ama normal bir hocayla bundan çok daha iyi bir futbol oynayabiliriz.

En basiti Şenol bizde olsun artı 5 puanımız vardı şuan.Umarım anlayabilmişsindir durumu birazda olsa.

Bu kadroyu kimse sampiyon yapamaz.

Ya adam 2 orta saha istiyor sen tolga ile josue aliyorsun.

Sag bek sabri de linnes de olmaz diyo sen cavanda aliyorsun.

1. Santrafor istiyor sen muzmin sakat sightorsonu aliyorsun.

Stoper istiyor musmin sakat serdar aliniyor!!

Stoperlerin boktan , beklerin boktan, orta saha oyuncularin boktan. Poldi devsirme santrafor.

Heee jor olmasa bu kadro sampiyon olur zaten!!

Renkdaş bırak Basaksehir'i , Tuzlaya yenildiğimiz mactan sonra da benzer yazışmalarımız oldu Koray ile.. Ezberlemiş gibi, "kadro kotu, yonetim kötü, bu kadroya Maurinho gelse birsey yapamaz" iddiasında.. Ben artık yazmaktan bıktım..Bırak Mourinho yu sokaktaki çocuk bile bu takımdaki defansif hataları görüyor.. Kadro yanlışlıklarını göruyor..Yazacak çok sey var ama sinirliyim.. Bu iş boyle gitmez. Korkum o ki, bu adamla biz ASY de Fenere de Beşiktasa da yeniliriz.:(((

Ya ben düzeyli tartışmaları severim ama karşı ürettiği maddelerde bir dayanak yok.Madde madde açıklıyorum herşeyi ama iş Jor a gelince toz kondurmuyor.Oradan yönetime lafın yokmuya geliyor olay.Zaten dursuna herkes saydırıyor burada.Seven fenerlidir gözümde.Biz burada Dursuna rağmen çözüm üretmeye çalışıyoruz.En büyük sorun ne ondan sonra.Tartışmasız hoca sorunu.Bunu anlamak bu kadar zor olmamalı.Tamam kadroda sıkıntılar mevcut fakat Premier ligindede oynamıyoruz.Kazmalardan oluşan bu ligdede bu kadar kötü top oynarsan herkes hocaya söver lamı cimi yok.En basitinden Selçuku kesecek çap bile yok adamda.Linnes haftalardır süper top oynuyor hala sabriyi oynatıyor çapsız herif.Bunlarıda sen ben yapmayacak heralde Hoca yapacak.

Son düzenleme:
Bu kadroyu kimse sampiyon yapamaz.

Ya adam 2 orta saha istiyor sen tolga ile josue aliyorsun.

Sag bek sabri de linnes de olmaz diyo sen cavanda aliyorsun.

1. Santrafor istiyor sen muzmin sakat sightorsonu aliyorsun.

Stoper istiyor musmin sakat serdar aliniyor!!

Stoperlerin boktan , beklerin boktan, orta saha oyuncularin boktan. Poldi devsirme santrafor.

Heee jor olmasa bu kadro sampiyon olur zaten!!

Tamam koray Jor bizden sonra Bayerne gidecek.O kadar kaliteli bir hoca.

Aspor da Evren Turhan dogruları soyluyor.
Bu kadroda Selçuk olmamalı. Bugun 2. golun assistini yaptı resmen..

Takımda Sabri, Selçuk olmamalı, Carole dinlendirilmeli..Riekerink sutlanmalı..

Kadro:

------------Muslera
Semih, Ahmet, H.Balta, Linnes
---De Jong, Tolga (Joshue)
Yasin(Rodriges), Sneijder, Bruma
----------Poldi

olmalı..

4lü defans sevdasından vazgeçilmeli bu takım bunu oynayamıyor
muslera
ahmet chedjou balta
sabri de jong tolga rodriguez
podolski eren bruma
3-4-3 oynamalıyız

4lü defans sevdasından vazgeçilmeli bu takım bunu oynayamıyor
muslera
ahmet chedjou balta
sabri de jong tolga rodriguez
podolski eren bruma
3-4-3 oynamalıyız

yapma ahmet. 3lu defans oynamak icin takim iqsunun yuksek olmasi lazim.

ne yaptigini bilen adamlar olmasi lazim.

onun icin dunyada bu taktigi duzgun yapabilen bir kac takim vardir.

bizim reziller daha 4lu savunmada ne adam tutabiliyor ne de yer paylasabiliyor. bu adamlara nasil 3lu defans yaptiracaksin.

bu sekilde madara oluyoruz 3lu savunmada ahmeti semihi serdari filan dusunemiyorum.

baya egleniriz aslinda Galatasaray'li olmasak.

Benim en tahammul edemedigim yonetici ya da hoca aciklamasi hakem serzenisi icerenler

bunun kontrasini yapiyor musun , senin de illa denk geliyor galibiyetin , tum konusmani "hakem sayesinde kazandik" diye mi yapiyorsun ?

hakemi biz de gorduk , ofsayt ve kirmizi , yan hakem bir taraftan digerine verdi maci

sen bize bizim sebeplerini goremedigimiz seyleri anlat

Benim en tahammul edemedigim yonetici ya da hoca aciklamasi hakem serzenisi icerenler

bunun kontrasini yapiyor musun , senin de illa denk geliyor galibiyetin , tum konusmani "hakem sayesinde kazandik" diye mi yapiyorsun ?

hakemi biz de gorduk , ofsayt ve kirmizi , yan hakem bir taraftan digerine verdi maci

Ne sacmaliyorsun yine ya, insanlarin zaten sinir küpü gibi. Birisi fena patlayacak bir gün senin marjinal sacma aciklamalarina.

Tabi hakem konusulacak baska ne konusulacak. Rakibin kirmizi karti es gecildi ofsayttan gol yedik. Bu ilk defa da olmuyor bu sezon, ne zaman hakem hatasina maruz kalsak cikip böyle marjinal marjinal konusuyorsun. Takim bok gibi oynuyor bunu herkes biliyor ama adil bir ortam yok. Hakemler artniyetli, hepsi degil ama cogu öyle, bilhassa da bu Mete denen serefsiz köpek.

Türkiye'de herşey tersten olduğu için icraat makamındaki kişiler eleştiri ve serzeniş yapıyor, eleştirmesi gerekenler de biat edip sus pus ben bilmem büyüklerim bilir kafasında haraket ediyor.

Dursun, Trump, Erdoğan, Demirören vs... hepsi dünya da ki aptal sistemin yansımalarıdır. Maçtan değil genelleme yapışım bu adamları seçen kitleler ve üreten sistem suçlu.

Sinan bey Snejder konusunda sizi göremiyorum.

Gelsenizde böyle sayfalarca muhasebe yapsanız keşke, Snejder kötü olduğu aralar günlük 100 yorum misal yazıyordunuz.

Hani bazıları diyor ya, "bu kadro berbat, takımın başına Maurinho gelse birsey olmaz"

Ben de diyorum ki, çok şey olur.. Bırak Maurinhoyu, bir Sergen Yalçın bile çok şey yapar..

İşte isbatı : Kayseri..

Once Feneri 4 ledi.. Bugun Gençleri elediler..

Kayserispor bu beyler.. Kadro çok mu super?? Feneri 4 lemek kolay mı? Bırak 4 gol atmayı, biz neden yenemiyoruz?

Hani bazıları diyor ya, "bu kadro berbat, takımın başına Maurinho gelse birsey olmaz"

Ben de diyorum ki, çok şey olur.. Bırak Maurinhoyu, bir Sergen Yalçın bile çok şey yapar..

Kayserispor bu beyler.. Kadro çok mu super?? Feneri 4 lemek kolay mı? Bırak 4 gol atmayı, biz neden yenemiyoruz?

pek iyi bir ornek olmamis bu reis.

sergen 10 tane transfer yapti.

yani gelip o bok gibi kadrosu olan kayseriye harika top oynatmadi.

bizede 10 tane transfer yapilsaydi isler farkli olurdu (gerci dursun onlarida beceremezdi ama neyse).

jor iyi degil ama kadro gercekten cok kotu.

muslera, sneijder, poldi ve bruma disindaki her oyuncu gercekten anadolu takimi futbolcusu. hatta bazilarinin super ligde bile isi yok.

Kayserispor ama 9 tane yeni futbolcu falan aldigini da unutmayalim. Ligin ilk yarisindaki Kayseri takimi degil bu.

Verstuurd vanaf mijn SM-G925F met Tapatalk

Üst Alt