17/18 H:15 | Kayserispor 1-1 Beşiktaş | MS | 10 Aralık - Sayfa 40 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:15 | Kayserispor 1-1 Beşiktaş | MS | 10 Aralık

kaleciye yapılan olaylar farklı yalnız

diğer yazdıkların doğru

farkli cinsi yazmam o yuzdendi .. oradakinde durum su , kalecilerin degaj dedigimiz atislari icin kural koyucu bir istisna getirmis , bu hareketi bir bilesik hareket olarak goruyor , ve topu atma ile vurma arasindaki surede mudahale hakkini sifirliyor bu kural

o yuzden alex ve semih in pozisyonlarinin ikisine de verilen faul kararlari dogruydu ..

Umut da penalti demiş. Hakem beşiktaşa inanılmaz yardım etti ama pozisyon penalti idi mac esnasında penalti dedik diye hemen tepkiler

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En komigide bazi tinerciler simdi Senola istifa diyor
lan sizin etiniz budunuz neyki adami istafaya davet ediyorsunuz?
Sanki senoldan önce her sene sampiyon oluyorlardi
hahahahahaha ulan bunlar cidden komedi :asd

Umut da penalti demiş. Hakem beşiktaşa inanılmaz yardım etti ama pozisyon penalti idi mac esnasında penalti dedik diye hemen tepkiler

faul ve fena hareketler yorumlarina bakmak yeterli , ben kisa bir donem basketbol hakemligi yapmistim sutopunu biraktiktan sonra , o donem futbol da esas ilgi alanim oldugu icin baya okumustum

mesela penaltinin direkten dondugunde ayni oyuncu tarafindan tamamlanamayacagini kimseye anlatamazdik bir donem

faul ve fena hareketler yorumlarina bakmak yeterli , ben kisa bir donem basketbol hakemligi yapmistim sutopunu biraktiktan sonra , o donem futbol da esas ilgi alanim oldugu icin baya okumustum

mesela penaltinin direkten dondugunde ayni oyuncu tarafindan tamamlanamayacagini kimseye anlatamazdik bir donem
Umutun pozisyonda topa müdahalesi bile yok tamamen rakibe vurmus

Umut arkadan gelen adamdan haberdar olmadan topa vurmak için harekete başlıyor, bu arada adam arkadan gelip araya girerek darbe alıyor. Nasıl penaltı bu?

sari kartlarda oyuncular da hakem de suclu .. penaltida 3 kisi sari kart gormus , karar mi degisti ? bosa gorulmus 3 kart .. bir tanesi kirmiziya dondu ,kime zarari oldu ?

hakemler ise , basta bu ,firat vs olmak uzere oyunculari ozellikle o akut anda izleyip kovalarlarsa sahada oyuncu kalmaz

oyuncu uzerine asiri yuruyup kufur , itme kakma yapmadikca gormeyeceksin

ne bilem

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

soyle birsey var
tekmeden once cenk topa dokunuyor
dokundugu icin otomatikman tum yorumlarimiz gecersiz sayiliyor

normalde hiçbişeyi görmeyen hakem o zor pozisyonu nasıl gördü,şaşırılacak bi durum.o yüzden bence penaltı oldugunu bilmeden verdi hakem penaltıyı.sonradan zaten maçın içine etti iyice.

Umut arkadan gelen adamdan haberdar olmadan topa vurmak için harekete başlıyor, bu arada adam arkadan gelip araya girerek darbe alıyor. Nasıl penaltı bu?

buna cevre kontrolu diyoruz .. mesela cevre kontrolunun gerekli oldugu faullu hareket tarzlarindan biri de babel in gencler macindaki atilmasiydi

orada herkes babel in adamin yuzune krampon tabaniyla isteyerek vurmadigini bilir ama yerden 1,5 metre yukseklikteki bir topa bunun olabilecegini bilerek ayakta mudahaleye kalkamazsin

burada da ona benzer bir durum var ama sana katiliyorum futbolun gicik denecek pozisyon cinslerinden biri bu

Üst Alt