17/18 H:15 | Kayserispor 1-1 Beşiktaş | MS | 10 Aralık - Sayfa 42 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:15 | Kayserispor 1-1 Beşiktaş | MS | 10 Aralık

refik burada bizi yaniltan vuran umut olmasi ve cenk in yerlere dusmesi .. ama aslinda top umutun oynama mesafesindeyken , topu umut un aksiyonunun sonunu beklemeden calabilmis olsa ve darbeyi yese (ki ben penalti derken bu kritere bakmistim) o zaman hakliydik

ama umut topa vuracakken cenk topu calar sekilde degil , umut un topa vurusunu engeller sekilde ayagini kullaniyor

bence net sekilde umuta yapilmis bir faul var .. yoksa ben de penalti diyenlerdendim biliyorsun

eaglespot.jpg

yavas yavas pozisyonu izledikce resmen futbol bug u kesfetmis gibi hissediyorum

bu pozisyon son donemde gordugum en iki yone de cekilebilecek pozisyon cinsi .. penalti olmadigina iliskin fikrim guclenmeye basladi

zaten mac ici yorumumda ya umuta faul var ya cenk e ama cozemedim demistim

cenk in umuta faul yaptigi noktasina yaklasiyorum .. cunku cenk topu caldiktan sonra umut vurmuyor , bilakis umut topa vururken cenk ayagini sokuyor

net kararimi verdim , faulu yapan cenk

bu nasıl değişim böyle

anlık değişimler yaşıyorsun neyin kafası bu

alkol kafası mı

yoksa tiner kafası mı

refik burada bizi yaniltan vuran umut olmasi ve cenk in yerlere dusmesi .. ama aslinda top umutun oynama mesafesindeyken , topu umut un aksiyonunun sonunu beklemeden calabilmis olsa ve darbeyi yese (ki ben penalti derken bu kritere bakmistim) o zaman hakliydik

ama umut topa vuracakken cenk topu calar sekilde degil , umut un topa vurusunu engeller sekilde ayagini kullaniyor

bence net sekilde umuta yapilmis bir faul var .. yoksa ben de penalti diyenlerdendim biliyorsun

umut topu önüne alıyor

vurmak için 32 saniye beklerken cenk arkadan gelip topu ÇALIYOR

umut da ayağını sallamış oluyor artık ve cenke geçiriyor

bu kadar basit pozisyon

yok futbolcunun oynama alanıymış bilmem neymiş gibi abuk sabuk terimler uydurmayalım

o zaman hiç kimse rakibinin ayağından top almasın oynama alanı diye

POZİSYON PENALTI İŞTE

umut topu önüne alıyor

bu kadar basit pozisyon

yok futbolcunun oynama alanıymış bilmem neymiş gibi abuk sabuk terimler uydurmayalım

POZİSYON PENALTI İŞTE
topu çalmiyor hoca

cenk arkadan geliyor ayagini kaldirip havada araya sokuyor

top yerdeyken onun bacagi niye bir metre havada

çunku akli topu çalmakta degil

umutun vurusunu engelliyor sonra kendini yere birakiyor

cenk çok sinsi

umut topu önüne alıyor

bu kadar basit pozisyon

POZİSYON PENALTI İŞTE

Cenk topu calmiyor, cenk topa dokunmuyor, umut topa vurmak icin hamle yapiyor, cenk ayagini sokuyor, umut cenkin ayagina vuruyor, cenkin ayagida topa carpiyor, o yuzden PENALTİ DEĞİL, bu kadat basit. Foul'u cenk yapiyor.

umut topa vurana kadar aylar yıllar geçiyor. Hakem olsam bende verirdim. Sen kalenin önünde öyle trene bakan öküz misali bekleyemezsin, çabuk olacan tehlike bölgesi ora

Şunlar Vida'yı kapmasaydı varya, gelecek sezon kendilerini ilk üçe bile atamayabilirlerdi. Acayip yaşlı bir kadroları var. Oyuncularında doymuşluk hissi tavan yapmış. Bunu ne zamandır dile getiriyorum. Seneye Talisca da yok. Kadrolarında 30 yaş altı Tolgay, Oğuzhan, Caner ve Cenk dışında başka oyuncu yok. Şenol da bence bu sezon şampiyon olmazsa istifa eder milli takıma gider. Gelecek sezon bu vakitlerde Pepe 35.5, Adriano 34, Gökhan 33, Tosic 34, Babel 32, Quaresma 35, Atiba 35.5, Negredo 33, Medel 31 oluyor. Bu kadronun çoğunun değişmesi lazım. Böyle bir operasyon yapsalar bile başarılı olabileceklerini sanmıyorum.

Son düzenleme:
Üst Alt