17/18 H:15 | Kayserispor 1-1 Beşiktaş | MS | 10 Aralık - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:15 | Kayserispor 1-1 Beşiktaş | MS | 10 Aralık

buna cevre kontrolu diyoruz .. mesela cevre kontrolunun gerekli oldugu faullu hareket tarzlarindan biri de babel in gencler macindaki atilmasiydi

orada herkes babel in adamin yuzune krampon tabaniyla isteyerek vurmadigini bilir ama yerden 1,5 metre yukseklikteki bir topa bunun olabilecegini bilerek ayakta mudahaleye kalkamazsin

burada da ona benzer bir durum var ama sana katiliyorum futbolun gicik denecek pozisyon cinslerinden biri bu

Bence birebir aynı pozisyon değil bunlar. Ayak belli bir yükseklikten fazla kalkarsa kabul ama bu pozisyonda normal şekilde topa vurmaya çalışıyor Umut. Kural buysa diyecek bir şey yok tabi ama hakkaniyetli bir durum değil. Örneğin santforlar arkadan gelip kendilerini ölümüne yere fırlatıp tekme yeseler penaltı mı olacak her pozisyon?

Bence birebir aynı pozisyon değil bunlar. Ayak belli bir yükseklikten fazla kalkarsa kabul ama bu pozisyonda normal şekilde topa vurmaya çalışıyor Umut. Kural buysa diyecek bir şey yok tabi ama hakkaniyetli bir durum değil. Örneğin santforlar arkadan gelip kendilerini ölümüne yere fırlatıp tekme yeseler penaltı mı olacak her pozisyon?

dedigim gibi ,burada bir darbe var .. kural koyucu buna boyle yorum getirmis , hakkaniyetli mi bilemiyorum ama buna izin verilmesi daha vahim sonuclar dogurur

malesef burada kurnaz , suratli , cabuk olan oyuncu avantajli oluyor

kayseri mi iyiydi yoksa kargalar mı patlaktı?

kargaların her zamanki hali biz buyuk maclarda ezilip büzüldügümüz haliylede puan frkı eridigi için çakma avrupa fatihini göklere çıkardılar.

bu arada açık oynayan anadolu takımlarının bjkya karsı sansı yok bence. kargalar bugun cok net fırsatları degerlendiremedi. gencler gibi malatya gibi kapanan takımlar kargalardan daha cok puan alır.

Kayseri hem fener hem trabzon hem bjk ile berabere kalarak ustune duseni yapmistir. İcerde bizle olan maclarinda fazla zorluk cikartmazlarsa sevinirim

tşk bedir

Kayserispor Başkanı Erol Bedir: Üst sıralarda yaşanan karmaşa hoşuma gidiyor.

DQtQkDxWkAAXzFG

yavas yavas pozisyonu izledikce resmen futbol bug u kesfetmis gibi hissediyorum

bu pozisyon son donemde gordugum en iki yone de cekilebilecek pozisyon cinsi .. penalti olmadigina iliskin fikrim guclenmeye basladi

zaten mac ici yorumumda ya umuta faul var ya cenk e ama cozemedim demistim

cenk in umuta faul yaptigi noktasina yaklasiyorum .. cunku cenk topu caldiktan sonra umut vurmuyor , bilakis umut topa vururken cenk ayagini sokuyor

net kararimi verdim , faulu yapan cenk

Son düzenleme:
Pozisyonu 1 defa gördüm ama Umutun pozisyonu penaltı bence. Topa Cenk Umut’tan önce dokunuyor. Topa dokunan adamı ekarte ettiği için pozisyon penaltı bence.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Pozisyonu 1 defa gördüm ama Umutun pozisyonu penaltı bence. Topa Cenk Umut’tan önce dokunuyor. Topa dokunan adamı ekarte ettiği için pozisyon penaltı bence.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Pozisyonu surekli yakin cekimden izlerken ,cenk in topu calmadigini , bilakis umut topa vurmadan once topa vurusunu engellemek uzere ayagini soktugunu gozlemledim

pozisyon faul , fakat faulu yapan cenk . net

ama gicik pozisyon .. hem de cok

Penaltiyla alakasi yok

umut orda topa vurmaya çalisiyor

cenkin yaptigi çakallik ayagini sokuyor sonra kursun yemis gibi birakiyor kendini

kadikoydeki muslera-semih pozisyonunu dusunun

erman asporda anlatiyor oda cin gibi yakalamis kavramis pozisyonu

tam aklima gelenleri programda konusuyorlar , bu pozisyon kesinlikle hakemlik seminerlerinde tartisilmayi hakediyor

mac icinde de oynanirken bunu yazmistim , pozisyonda kesin faul var , ama kimin yaptiginin tesbiti icin kural ve yorumu yapmanin zor bir pozisyon

demin koydugum sow pozisyonuna benziyor .. ama buradaki fark hamle zamanlamasinin iki oyuncu tarafindan cok ufak bir intikal suresi icinde gerceklestirilmis olmasi

cok zor pozisyon ,

pozisyonu görmeden penaltı değil dedim

pozisyonu gördüğümde penaltı olduğuna kesin olarak kanaat getirdim

konuyu da uzatacak değilim

çünkü penaltı

Üst Alt