#17 Papa Alioune Ndiaye - Sayfa 48 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Fatih Terim: "Ndiaye'nin kadroda olmaması tamamen yabancı sayısıyla alakalı. Bazı özel işleri için İngiltere'ye gitmişti, onu da dinlendirmiş olduk. Ndiaye, benim sezon sonuna kadar faydalanacağım, hatta diğer sezon için de düşüneceğim bir oyuncu."

Yabancı sınrından dolayı kadroya girememesi çok büyük hatadır.
Hani içerde başka bir maç olsa anlarım ama bjk maçı gibi sezonun en önemli maçında oynatmamak Fatih hoca açısından sıkıntılı bir tercih.

Fatih Terim: "Ndiaye'nin kadroda olmaması tamamen yabancı sayısıyla alakalı. Bazı özel işleri için İngiltere'ye gitmişti, onu da dinlendirmiş olduk. Ndiaye, benim sezon sonuna kadar faydalanacağım, hatta diğer sezon için de düşüneceğim bir oyuncu."

Hocamız Bjk'yi şeyine bile takmamış bu açıklamadan anladığım Ndiaye olmasa da çakarız ama gelecek maçlar daha önemli Ndiaye dinlensin biraz demiş bariz şekilde.

haftaya kanser edecek ortasahanın brainless'i. PLye gidene kadarki performansının yarısı yok yarısı, yazın defoluyosun

selcukun 11-13 sezonu arasında birini bulmamız şart. bu adamda ne şut var ne pas oyunu deli dana gibi koşuyor

ama ne yalan söyliyim arkadan rakibe yetişip müdahale ile topu almasına bayılıyorum

Bu ve benzeri adamların takımda işi olmamalı. Her presi faulle sonuçlanıyor, attığı en iyi pas bile takım arkadaşını zor durumda bırakıyor ve orta saha oynuyor ee neden tercih edelim ki böyle bir profili?

Üst Alt