#18 Bafétimbi Gomis - Sayfa 287 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yıllar geçse de yönetim ve fatih hocanın kariyer yanlışlarından biri olarak tarihe geçti. 5 6 milyon a arabistana satilmasa şu an başakla en az aynı puanda avrupa da devam ediyorduk. Kariyer olarak yaşlı olsa da zirvedeydi bize gelmeden önce fransa da 21 bizde 29 salladı şu an da arabistanda zaten uçmuş durumda rahat 2 yılı daha vardı dertsiz tasasiz başka forvete 13 milyon euro vermediğin 2 sene yönetim ve hoca kadar yönetim kaynaklı algı haberlerine atlayan taraftar da suçlu sanki takımda tek zam isteyen oyuncu gomisdi .Bu adamın satılacağı zaten belliydi yönetim taraftar tepkisini azaltmanın peşindeydi. Adam çok paragöz ama degilmi bjk de Q7 dedikleri efsaneleri bile fifaya gitmiş adam kaç ay para almadan en üst seviye top oynadı yönetim ve hoca kalmasını isteseydi 1 kuruş zam vermeden tutarlardı takımda gittikten sonra bile diagne transferinde yaptıkları ortada fatih hocanın istememesinde durağan forvet değil daha hareketli bir forvet isteği etkili oldu diyorlardı diagne ve mitroglou bu tanıma mi uyuyor acaba

33 yaşına girecek bir oyuncunun turşusunu kurardık artık

Yaptığı hainlikleri,saboteleri hemen unutmuşsunuz

Yönetimin hatası 6 ay boyunca bizi forvetsiz bırakmaktır bunu satmak değil
Ne hainliği yapmış adam 33 yaşında da adam formunun zirvesinde 32 de fransa da 21 atmış 33 yaşında süper ligde 29 hala da atıyor zam istedi olayı tamamem abartma büyük ihtimal sözleşmesinde yenileme istemiştir çok önemli bir sorun değildi bu yönetim ve hoca isteseydi çok rahat tutarlardı takımda gomis gitmek için can felan atmıyordu yönetimin algı operasyonuydu o haberler hain dediğin adam aylarca parasını almadan takımı şampiyon yaptı hala her ortamda desteğini esirgemiyor çıkmış hain diyorusn adama nankörlük çok kötü bir şeydir

Ne hainliği yapmış adam 33 yaşında da adam formunun zirvesinde 32 de fransa da 21 atmış 33 yaşında süper ligde 29 hala da atıyor zam istedi olayı tamamem abartma büyük ihtimal sözleşmesinde yenileme istemiştir çok önemli bir sorun değildi bu yönetim ve hoca isteseydi çok rahat tutarlardı takımda gomis gitmek için can felan atmıyordu yönetimin algı operasyonuydu o haberler hain dediğin adam aylarca parasını almadan takımı şampiyon yaptı hala her ortamda desteğini esirgemiyor çıkmış hain diyorusn adama nankörlük çok kötü bir şeydir

Kupadan etti bizi bilerek oynamadı ötesi var mı ? O pis pis sırıtışı unutmayacağız

Geçen sene bizi şampiyon yaptı algısı da yanlış.Gomis bizi bir yere kadar taşıdı burası doğru ama son haftalarda takım onu taşıdı.Girdiği stres yüzünden şampiyonluktan oluyorduk.O kaçırdığı penaltılar,pozisyonlar yüzünden şampiyon olamasaydık şuan seven kitlede arkasında olmayacaktı

Gomis'in sözleşme mevzusunu yönetim kendi açıklamadı mı üstü kapalı daha ne desinler ??

Gomis suçsuz diyorsan Marsilya'dan neden ayrılmış git bir araştır bakalım adam paragöz herifin teki.Bizi twitterdan anıp sevimlilik yapması bu gerçeği değiştirmiyor

Kupadan etti bizi bilerek oynamadı ötesi var mı ? O pis pis sırıtışı unutmayacağız

Geçen sene bizi şampiyon yaptı algısı da yanlış.Gomis bizi bir yere kadar taşıdı burası doğru ama son haftalarda takım onu taşıdı.Girdiği stres yüzünden şampiyonluktan oluyorduk.O kaçırdığı penaltılar,pozisyonlar yüzünden şampiyon olamasaydık şuan seven kitlede arkasında olmayacaktı

Gomis'in sözleşme mevzusunu yönetim kendi açıklamadı mı üstü kapalı daha ne desinler ??

Gomis suçsuz diyorsan Marsilya'dan neden ayrılmış git bir araştır bakalım adam paragöz herifin teki.Bizi twitterdan anıp sevimlilik yapması bu gerçeği değiştirmiyor

Satis icin devre arasini beklesek ne kaybederdik?Transferin son gunlerinde iyi forvet gelmeyecegi acikti.

Satis icin devre arasini beklesek ne kaybederdik?Transferin son gunlerinde iyi forvet gelmeyecegi acikti.

Yönetimin hatası işte,süreci doğru yönetemediler.Yerine adam bulunamayacağını bilsek anında tepki koyulurdu

Ayrıca Gomis heyecanını kaybetmişti bence.Bizde kalsaydı aynı performansı vereceği ne malumdu ki ? Tabi yine Sinan'a felan bakarak ölüsü yeterdi

33 yaşına girecek bir oyuncu için iyi para kazandık ondan.Maaş yükünü de aşağıya çektik.Onun parasına nerden baksan 2 forvet oynuyor şuan

Yönetimin hatası işte,süreci doğru yönetemediler.Yerine adam bulunamayacağını bilsek anında tepki koyulurdu

Ayrıca Gomis heyecanını kaybetmişti bence.Bizde kalsaydı aynı performansı vereceği ne malumdu ki ? Tabi yine Sinan'a felan bakarak ölüsü yeterdi

33 yaşına girecek bir oyuncu için iyi para kazandık ondan.Maaş yükünü de aşağıya çektik.Onun parasına nerden baksan 2 forvet oynuyor şuan

Bunlara katiliyorum da Gomis'in ölüsü olsaydi icerdeki Bursa-Fb-Konya-Rize serisini galibiyetsiz gecmezdik.Bu 4 mac yuzunden sampiyonluk giderse 30 milyon euro direkt Basak'a gidecek.Bu gelirden olduktan sonra maas yukunu 3-5 milyon asagi ceksek ne olur?

Bir de Gomis'ten 6 kazandik da ne oldu?Cagne'ye 10 verip zarar ettik daha beter.

3 sene kontrat imzalayip 1 sene oynadiktan sonra zam isteyen topcu olur mu? gomisin yaptigi gavatlik, bizimkiler berbat yönetici oldugu icin olayi yönetemeyip ucuza satti ve yerine oyuncu almadi. tüm mesele bu.

Bunlara katiliyorum da Gomis'in ölüsü olsaydi icerdeki Bursa-Fb-Konya-Rize serisini galibiyetsiz gecmezdik.Bu 4 mac yuzunden sampiyonluk giderse 30 milyon euro direkt Basak'a gidecek.Bu gelirden olduktan sonra maas yukunu 3-5 milyon asagi ceksek ne olur?

Bir de Gomis'ten 6 kazandik da ne oldu?Cagne'ye 10 verip zarar ettik daha beter.

İhtimaller üzerine konuşuyoruz da işte benim görüşüm de Gomis kalsaydı performansının iyi olmayacağı yönünde

Geçen sene gol atamadığı bazı maçlarda mesela gol atamasa da takıma pozisyon yaratıyordu topsuz oyunuyla.Sene başından saldığı,küstüğü çok belliydi belki Feg gibi zaman içerisinde buzlar erirdi orasını bilmiyorum.Şuan Diagne için kullanılan kamyon gibi hareketsiz oynuyor laflarını o zamanda duyuyordum

Diagne konusunda bende memnun değilim(bonservis özellikle) ama daha yeni geldi ortam ve baskıyı kaldıramadı.Zamanla alışınca bambaşka biri izleyebiliriz bekleyelim görelim

Üst Alt