2010-2011 Voleybol Transfer Sezonu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2010-2011 Voleybol Transfer Sezonu

Cevap: 2010-2011 Voleybol Transfer Sezonu

Erika ile ilgili medyada garip haberler çıkıyor,yazılan haberler doğruda yeni gelmiş bir sporcunun oyunculuğundan önce böyle anlamsız konulara girilmesi yakışmamış.

Erika ile ilgili medyada garip haberler çıkıyor,yazılan haberler doğruda yeni gelmiş bir sporcunun oyunculuğundan önce böyle anlamsız konulara girilmesi yakışmamış.

Yapılan haberler resmen şerefsizlik. Bir insanın doğuştan gelen özelliği ile nasıl alay edilir? Bir de bunu başlık yapmışlar.

Yapılan haberler resmen şerefsizlik. Bir insanın doğuştan gelen özelliği ile nasıl alay edilir? Bir de bunu başlık yapmışlar.

Ben de zaten başlığı öyle olan haberlere taktım.Dünyada böyle çok sporcu var özelliklede Brezilya'da ki bu olay ek bilgi olarakta verilebilirdi ama direk bu durumundan olaya girmelerini garipsedim.

Ben de zaten başlığı öyle olan haberlere taktım.Dünyada böyle çok sporcu var özelliklede Brezilya'da ki bu olay ek bilgi olarakta verilebilirdi ama direk bu durumundan olaya girmelerini garipsedim.

Alttaki yorumlar da çok iğrenç oluyor. Ülke olarak bu konularda hala çok alt seviyelerdeyiz.

Alttaki yorumlar da çok iğrenç oluyor. Ülke olarak bu konularda hala çok alt seviyelerdeyiz.

Hesabı sahada keser artık.İlk günlerde olumsuz bakıyordum fakat fikrim biraz değişmeye başladı.Brezilya ligini çok bilmiyorum ama istatistiklere baktığımda hep üst sıralarda yer almış.Djerisilo kadar katkı alabilirsek sürpriz şansımızın olduğunu düşünüyorum.

Bir de Gökhan hoca ile ilgili birşey var.Kendisinin antrenörlüğüne inanırım,kişilik olarakta zaten sevilen bir insan fakat son yaptığı açıklamalar çok talihsiz olmuş yani gönderilse bana normal gelir,söyledikleri tarafsız gözle baktığında belki doğru gelebilir fakat sen Galatasaray Antrenörüsün yani şartlar ne olursa olsun böyle konuşmaması gerekirdi.

Hesabı sahada keser artık.İlk günlerde olumsuz bakıyordum fakat fikrim biraz değişmeye başladı.Brezilya ligini çok bilmiyorum ama istatistiklere baktığımda hep üst sıralarda yer almış.Djerisilo kadar katkı alabilirsek sürpriz şansımızın olduğunu düşünüyorum.

Bir de Gökhan hoca ile ilgili birşey var.Kendisinin antrenörlüğüne inanırım,kişilik olarakta zaten sevilen bir insan fakat son yaptığı açıklamalar çok talihsiz olmuş yani gönderilse bana normal gelir,söyledikleri tarafsız gözle baktığında belki doğru gelebilir fakat sen Galatasaray Antrenörüsün yani şartlar ne olursa olsun böyle konuşmaması gerekirdi.

Evet Gökhan açıklamaları benimde çok canımı sıktı. Zorunlu açıklama yapıldıktan sonra gönderileceğini sanmıyorum.

Seray Vakıfbank ile anlaşmış.Sürekli adı bizimle geçiyordu,gelmesini isterdim ama Dilara'nın oynaması açısından gelmemesi belki daha iyi olmuştur.

Yasin Sancak Galatasaray İle Prensipte Anlaştı

Transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray, geçtiğimiz sezon Fenerbahçe'de forma giyen başarılı orta oyuncu Yasin Sancak ile prensipte anlaştığı öğrenildi.

1.99 metre boytundaki 1978 doğumlu başarılı orta oyuncu Yasin Sancak, 2008-2009 sezonunda da Galatasaray forması giymişti.

Daha önce Netaş, Erdemir, Arkas, Galatasaray, Ziraat Bankası ve Fenerbahçe formalarını giyen deneyimli oyuncunun önümüzdeki günlerde Galatasaray'a resmi imzayı atması bekleniyor.

Voleybolmagazin

Bayan takımımız Cev Cup'ta Olympiakos'la eşleşti.Turu geçersek Panathinaikos-Jedinstvo galibiyle oynayacağız.

Evangelia Chantava

Julia Borisova

Nıkı Koutsıvıtı

Radostina Teneva

Helena Koleva

Lucie Muhlsteinova

Chara Savvidou

Mariana Hounta

Vassiliki Nikouli

Anastasia Markopoulou

Katerina Nikolaidou

Kaliopi Papadaki

Ioanna Vlachou

Volkan Güç Galatasaray'da

Transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray geçtiğimiz sezon İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde forma giyen pasör çaprazı Volkan Güç ile anlaştı.

Transfer çalışmalarına aralıksız devam eden Galatasaray son iki sezondur İstanbul Büyükşehir Belediyesi forması giyen 1980 doğumlu milli pasör çaprazı Volkan Güç'ü renklerine bağladı.

Volkan Güç yeni sezonda Galatasaray'ın başarısı için mücadele edecek...

voleybolmagazin

Volkan harika bir smaçör. Sol eli çok kuvvetli. Çok sevindim bu transfere. Daha önce Halk Bankası'nda da oynamıştı. Gayet kaliteli bir oyuncu.

2 sene önce Fener'e finallerde çok pis koymuştu ama benim en sevmediğim voleybolcuların başında gelir. Umarım Kemal hakettiği süreleri bulur.

Volkan Güç Galatasaray'da Mı?

Galatasaray erkek voleybol takımında gelecek sezonun transferleri devam ediyor ve takıma güç katacak yerli oyunculara birer birer imza attırılıyor. Galatasaray erkek voleybol takımı, geçtiğimiz sezonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi forması altında geçiren 30 yaşındaki tecrübeli pasör çaprazı, milli oyuncu Volkan Güç ile anlaşma imzaladı. Oyuncumuza hoşgeldin diyor ve Galatasaray forması altında üstün başarılar diliyoruz.

Galatasaray Gazetesi

Üst Alt