2010-2011 Voleybol Transfer Sezonu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2010-2011 Voleybol Transfer Sezonu

Cevap: 2010-2011 Voleybol Transfer Sezonu

Ivana Djerisilo Yuvada Kaldı

Galatasaray Medical Park Kadın Voleybol Takımı, oyuncularımızdan Ivana Djerisilo ile anlaşarak sözleşmesini yeniledi.

Takımımıza geçen sezon Romanya'nın Metal Galati takımından gelen Ivana Djerisilo'ya Galatasaray Forması ile başarılar dileriz.

Ahmet Pezük'le Sözleşme Yenilendi

Galatasaray Erkek Voleybol Takımı, oyuncularımızdan Ahmet Pezük'le anlaşarak sözleşmesini yenilemiştir.

Takımımızın altyapısından yetişen Ahmet Pezük'e Galatasaray Forması ile başarılar dileriz.

Philippe Barca Cysique İle Sözleşme Yenilendi

Galatasaray Erkek Voleybol Takımı, oyuncularımızdan Philippe Barca Cysique ile anlaşarak sözleşmesini yenilemiştir.

Takımımıza geçen sezon Tourcing takımından gelen Philippe Barca Cysique'ye Galatasaray Forması ile başarılar dileriz.

Barca yeterli değildi ama yeni gelen pasör ile performansı mutlaka artacaktır.

Deniz Hakyemez İle Sözleşme Yenilendi

Galatasaray Medical Park Kadın Voleybol Takımı, oyuncularımızdan Deniz Hakyemez ile anlaşarak sözleşmesini yeniledi.

Takımımıza, geçen sezon Vakıfbank Güneşsigorta'dan gelen Deniz Hakyemez'e Galatasaray Forması ile başarılar dileriz.

Deniz Hakyemez İle Sözleşme Yenilendi

Galatasaray Medical Park Kadın Voleybol Takımı, oyuncularımızdan Deniz Hakyemez ile anlaşarak sözleşmesini yeniledi.

Takımımıza, geçen sezon Vakıfbank Güneşsigorta'dan gelen Deniz Hakyemez'e Galatasaray Forması ile başarılar dileriz.

bu denizin oynadığı takım hep ezik gözükmüştür gözüme nedense . valeska nın yerine kimi alcaz merak ediyorum .. geçen yıl vakıfbanklıydım (bizim takım dışında yani zirvedekiler arasından onu destekliyodum) bu sene eczacıyı tutucam gibi :D neslihan delcore barazza mirka uuuuu :D

bu denizin oynadığı takım hep ezik gözükmüştür gözüme nedense . valeska nın yerine kimi alcaz merak ediyorum .. geçen yıl vakıfbanklıydım (bizim takım dışında yani zirvedekiler arasından onu destekliyodum) bu sene eczacıyı tutucam gibi :D neslihan delcore barazza mirka uuuuu :D

Valeska'nın yerine Erica Coimbra gelecek.

Bende Eczacıbaşı'lıyım. Avrupa'nın en iyi kadrosunu kurdular. :)

Smaçör:Erika Coimbra-Deniz Hakyemez-Ebru Elhan-Neslihan Keskin-Dilara Bilge

Orta Oyuncu:Vesna Citakovic-Gözde Dal-Özlem Özçelik

Pasör Çaprazı:Ivana Djerisilo

Pasör:Seda Uslu Eryüz-Arzu Göllü

Libero:Merve Dalbeler-Funda Bilgi

Kadro tam belli olmasa bile buna yakın birşey olacak.Geçen seneye göre daha az manşet problemi olan,hücum gücü artan daha doğrusu sadece Ivana'nın üstüne kalmayan ama en önemlisi daha agresif bir takım izleyeceğiz.

Neslihan Darnel ve Gülden Kayalar hariç Türk oyuncuların birbirinden fazla farkı yok.İkisinide kadroya alarak bana göre Eczacıbaşı herkesin bir adım önüne geçti.Zor bir sezon olacak fakat istediğimiz uyumu yakalarsak neden olmasın.

Ebru Elhan İle Sözleşme Yenilendi

Galatasaray Medical Park Kadın Voleybol Takımı, oyuncularımızdan Ebru Elhan ile anlaşarak sözleşmesini yeniledi.

Takımımıza, geçen sezon Türk Telekom'dan gelen Ebru Elhan'a Galatasaray Forması ile başarılar dileriz.

Funda Bilgi Galatasaray Medical Park'ta

Galatasaray Medical Park Kadın Voleybol Takımı, Ankaragücü’nün başarılı liberosu Funda Bilgi’yi renklerine kattı.

Kariyerinde, Numune İnterfarma, TED Koleji, Şahinbey B. Takımlarında forma giyen 1983 doğumlu Funda Bilgi, 1,63 boyunda. Sporcumuza Galatasaray Forması ile başarılar dileriz.

Merve Dalbeler Galatasaray Medical Park'ta

Galatasaray Medical Park Bayan Voleybol Takımı, geçtiğimiz sezon Yeşilyurt’ta forma giyen Merve Dalbeler ile anlaşmaya vardı.

Kariyerinde, Haznedar, Eczacıbaşı ve Yeşilyurt formaları giyen Merve Dalbeler aynı zamanda 2003 Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonluğu, 2002, 2003, 2004 Balkan Gençler Şampiyonası Üçüncülüğü, 2004 Gençler Avrupa Şampiyonası Altıncılığı kazanan kadrolarda da yer aldı. 1987 doğumlu sporcu 1,83 boyunda. Merve Dalbeler'e Galatasaray Forması ile başarılar dileriz.

Bir tane ortaya yerli,bir tanede Djerisilo'yu yedekleyecek oyuncu alabilirsek daha iyi olur.

Geçen seneye göre çok daha iyi takım olduk bence. En azından sinir bozucu manşet hataları azalacak.

Gökçen Denkel Zop Galatasaray ile prensipte anlaştı

Geçtiğimiz sezon Eczacıbaşı'nda forma giyen başarılı Milli orta oyuncu Gökçen Denkel Zop, yeni sezon için Galatasaray ile prensipte anlaştı.

Geçtiğimiz sezon Eczacıbaşı'nda forma giyen ve yeni sezon için Galatasaray ile prensipte anlaşmaya varan 1985 doğumlu, 1.92 boyundaki başarılı Milli orta oyuncu Gökçen Denkel Zop'un önümüzdeki haftaiçi resmi imzayı atması bekleniyor...

Zaten yerli bir orta oyuncu gerekiyordu. Bence önemli bir transfer oldu. Hayırlı olsun.

Galatasaray Medical Park Ocassio’nun peşinde

14/09/2010 11:45:54

Galatasaray Medical Park Bayan Voleybol Takımı, Porto Rikolu oyuncu Karina Ocassio’nun peşinde. Prensipte anlaşmaya varılan oyuncu ile resmi imzanın önümüzdeki günlerde atılması bekleniyor.

1985 doğumlu Porto Rikolu milli oyuncu hem smaçör hem de pasör çaprazı mevkilerinde oynuyor.

Karina Ocasio kimdir?

8 Ocak 1985 tarihinde Porto Riko’da doğdu. Peru ve Kenya’nın çekilmesi sonucu ülkesine verilen wild card ile 2008 Olimpiyat elemeleri Japonya ayağına katılan Porto Riko Milli takımında forma giydi. Takımının sekizinci ve son sırada yer aldığı o turnuvada Kazakistan’dan Yelena Pavlova ile birlikte en iyi skorer seçildi. Ocasio, son olarak Güney Kore’nin Incheon Heungkuk Life Insurance Pinkspiders takımında forma giydi.

Üst Alt