2010 öncesi oynadığınız efsane oyunlar - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2010 öncesi oynadığınız efsane oyunlar

Cevap: Call Of Duty 6 : Modern Warfare 2

Oyunu dün sabah bitirdim, güzel olmuş, biraz kısa ama beğendim, online denemedim ama yakında bir patch çıkacaktır korkmayın. Captain Price'ın beklenmedik geri dönüşü güzel olmuş, dediğim gibi kısa olmuş, "Şunu bitiriym de yatiym" diye başladığım bölümün sonunda Infinity Ward çıkınca şaşırdım :) Kolay gele :) Special Ops daha zevkli olacaktır oyunu bitirdikten sonra, oynayın keyfini çıkarın :)

Ha, eli senelerce silah tutmamış Captain Price ne büyük bir ilahmış ki, gelir gelmez sizden iyi sniper kullanıyor :eek: :D

şşşşşşşşşşşşşşşş akıllı ol emreeee :D Captain Price o 15 senede silah tutmasın alayımızı :f68.gif: atar :D

adszxw.jpg

Sürekli bu hatayı alıyorum. Neden olabilir ?

Up :)

No Russian da yaşadım. Bir de Captain Price ile ilerlediğimiz kanaslı bölümde yaşadım.

Ram 2 Gb lık.

ATI Radeon X1300/X1550 - 512 MB Ekran kartı

Intel Core Duo 2 4400 - 2,00 Ghz

2 Gb Ram

TempSaveGame gibisinden birşeyler demiş. Kayıtlı oyunu açmaya çalışırken yaptıysa; kayıt dosyası bozulmuş olabilir.

Bazıları savegame klasörünün salt okunurluğunu kaldırın demiş ama çözüm getirememiş; eğer genel bir sorunsa ilgili forum sitelerinde açıklama buluruz.

Oyun süper vallaha :eek:

Cafede oynadım bi kaç kere no russian bölümü çok hoşuma gitti film gibi olmuş

oyuncunun zevk alacağı herşey var :eek:

Oyun cok güzeldi ama ne yazikki cok kisa. 8 Saat´de gayet rahat sekilde en zor derecede bitirdim oyunu.

Üst Alt