2015/16 EuroCup Başlığı | Şampiyon GALATASARAY ODEABANK! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2015/16 EuroCup Başlığı | Şampiyon GALATASARAY ODEABANK!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gran canaria büyük sıkıntı elese bari kazan şunları,öbür taraftan strasborg finale kadar çıkar

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Stelmet Gora turnuvanın favorilerinden Unics Kazan'ı eledi ve çeyrek finalde Gran Canaria'nın rakibi oldu. Gran Canaria'yı elemesi halinde Bayern'i elediğimiz takdirde yarı finalde de saha avantajı bizde olacak.

Son düzenleme:
Bi favori daha gitti de,gran canaria rahat geçer gorayı,yarı finalde karşılacız gibi

Gran Canaria kendi sahasında çok iyi oynuyor gerçekten. Bizdeki İpekçi gibi atmosfer yaratıyorlar.

Ben Limoj geçer diyordum ama ilk maçta kendi sahalarında fark yediler. Bu maçta. kazanacaklarını bile sanmıyorum. Limoj karşı çaprazda olsaydı finale kadar gidebilirlerdi. Bo McCaleb, Westermann, Şafartzik gibi oyuncuları var. Ama uzun rotasyonu vasat.

Gran Canaria geçen sezon Tavares'in sırtladığı sezonda Eurocup'da final oynamıştı. Galatasaray - Gran Canaria serisi, final serisinden daha zorlu geçecektir diye düşünüyorum.

Bu arada efsane 07-08 sezonunda Gran Canaria ile aynı kupada çeyrek finalde karşılaşmıştık ve iki maç sonunda yarı finale yükselmiştik. Yarı finalde Ricky Rubio'lu, Rudy Fernandez'li Badalona'ya kaybetmiştik.

Oğlum bu dominic johnson çok çılgın adam,oynarken zevk alıyo,şu adamla gabrielllı lasmeli greenli bir takımı düşünemiyorum

Gran Canaria kendi sahasında çok iyi oynuyor gerçekten. Bizdeki İpekçi gibi atmosfer yaratıyorlar.

Ben Limoj geçer diyordum ama ilk maçta kendi sahalarında fark yediler. Bu maçta. kazanacaklarını bile sanmıyorum. Limoj karşı çaprazda olsaydı finale kadar gidebilirlerdi. Bo McCaleb, Westermann, Şafartzik gibi oyuncuları var. Ama uzun rotasyonu vasat.

Gran Canaria geçen sezon Tavares'in sırtladığı sezonda Eurocup'da final oynamıştı. Galatasaray - Gran Canaria serisi, final serisinden daha zorlu geçecektir diye düşünüyorum.

Bu arada efsane 07-08 sezonunda Gran Canaria ile aynı kupada çeyrek finalde karşılaşmıştık ve iki maç sonunda yarı finale yükselmiştik. Yarı finalde Ricky Rubio'lu, Rudy Fernandez'li Badalona'ya kaybetmiştik.

Çeyrek finalde değil Top 16da elemiştik Canariayı.Çeyrek finalde bjkyi cücünün son sn 3lüğüyle yenmiştik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt