2023-2024 Sezonu Sistem ve Taktik Sohbet Başlığı - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Iksiide aslında çok rahat kesilir.
İkiside istikrarsiz ve savunma katkıları çok düşük.

Bizim acilen forvete andone'yi adapte etmemiz lazım.
Bu ligde çift forvet her zaman iş yapmıştır.
Gerekirse bu uğurda herkesten vazgeçilebilir

Lig istikrar abidesi ve savunma katkısı üst düzey adam kaynıyor gibi konuşuyorsun. Andone'yi nasıl direk 11e koydun o da şaşırtıcı.
Mücadeleci,güçlü ve pozisyon bilgisi var gibi.
Ancak son vuruşlari yeteri kadar iyi olmadığı için yanında bitirici bir forvetle bizim ligde iş yapar diye düşünüyorum.
Biliyorsun bizim ligdeki stoperleri biraz zorlarsan hata yapmaya çok musaitler.
Bir nevi Elmander gibi.
Umarım dedigim gibi olurda bize çok katkı sağlar.

OMOjBT.png

önce vurdur sonra durdur taktiğini öneriyorum.
taktiği oluşturmamda ilham kaynağı renktaşımın geçen seneki postunu bulamadım. (güncellenmiş hali)
çok kadirşinas bir kardeşimizdi.

edit :buldum lan buldum

lineup-1-png.28448

Son düzenleme:
-----—------------------muslera—------------------------
Mari------------luyi----------marc----------nagat

----------------lemin-----------nzonz-------------------

Feg---------------------------------------------------bab

----------------------------------------andon------------
---—---------------falc-----------------------------------

İç sahada bam bam, nasolsa zaten taktik maktik yok. Deplasman Allaha emanet zaten yazmaya gerek yok.

Sakatlık öncesi halini izlemek isterdim. Çok acayip bir topçu imiş bahsedilenlere göre. Düşündüm şu an yerli olarak öyle bir adam yok sanırım, bulamadım. Benzeri tabii o kalitede zaten yok.

bizim o kadroda bülent popescu taffarel hakan şükür ve hagi tabiki çok gözde adamlardı takımın yıldızları kaptanları bunlardı ama 3+2 adamdan daha bahsetmek lazım biraz underrated kalan

birisi okandır ister 4-4-2 kanadı ister 4-3-3 içi ister baklava 4-4-2 içi herşeyi oynayabilen tekniği kadar pres gücü de olan 90 dakika yorulmayan mükemmel bir oyuncu idi

diğer biri de davala sağ bek sağ açık sağ iç sol iç oynayabilen şut yeteneği olan pas kalitesi yüksek tam bir jokerdi bence o da o kadro için underrated kaldı

diğeri de arif erdemdir hayatımda bu kadar iyi yardımcı oyuncu görmedim

üstelik şu andaki ikinci forvetlere göre tekniği şutu filan harikadır

şükür ile kendisinin mevcut durumdaki halleri, girdikleri ilişkiler çok üzücü malesef

+ dediğim de hakan ünsal ve ergündür şimdi onları tek tek anlatmayım

bu adamlar bugün olsa minimum 20-30 milyondu abartmıyorum

Manchestera saplayıp şampiyonlar ligine ilk gidişimizde mpenza kubilay türkyılmaz vardı, arif şimaykıla saplıuodu, ben ortaokuldaydım çılgındı valla eskiler düiündükçe geliyo aklıma.
Edit. Mpenza değil mapeza.

4-4-2 de Belhanda oynamaz.

4-4-2'nin solunda Babel'den iyi oynar.

BANEGAAAAAAAAAAAA

Şu kadroda inanılmaz olurdu. Seri ne verecek bilemiyoruz ama şu takımda sırf duran toptaki becerisi için bile Banega'yı görmek isterdim. Agresifliği, oyun açlığıyla tam bizim ligin adamı olduğunu söylemiyorum bile. Neyse biz de Monchi'ye Fernando'yu kakaladık bari. Koçum benim, gittiği gibi gol yedirmeye başladı zaten.

Üst Alt