#22 Ümit Davala - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#22 Ümit Davala

Cevap: Ümit Davala | Yardımcı Antrenör

Güzel rap parçaları vardı iki çift sıfır dört 2004 sene 2004,istanbulda yaşıyorum plakası 34 :asd:

[video=youtube;_yI3_lVuJvY]https://www.youtube.com/watch?v=_yI3_lVuJvY[/video]

hocamıza tam destek verelim arkadaşlar, Allah ümit hocamıza SN.FT Hocamızda olduğu gibi futbol bilgisi versin

Kendisi, eminim, beden eğitim hocasından hallice olan Aybaba ve Kocaman'dan daha iyi hocalık yapar.

ümit hocaya büyük is düsüyor.. hadi hayirlisi, isin rasgele yarinki macta :yenieek: artik buna sene tanidin fatih terimi, yarin aksam junior fatih terimlik ile takimi galibiyete götür :yenieek:

Geçen sene Süper Final Bjk 2.maçında oyuna yaptığı hamlelerle az daha 2-0'dan maçı verdirme noktasına geldiğinde anlamıştım zaten yeteneğini! Takım son 10 dakikayı 5-5-0 düzeninde oynamıştı...

Kısaca tek ümidim, sahada ki oyuncuların Davala'ya gerek kalmadan işlerini kendi halletmeleri..

Allah yardımcın olsun hocam. güveniyoruz. kaybetsek bile helal olsun dedirtin yeter.

maç önü 7-8 sayfa

maç sonu 100 sayfa

hocamıza yüklenmeyelim ne olursa olsun.

Kadroyu Fatih hoca hazırlamıştır zaten yapılacak değişiklikleri olabilecek durumlara göre söylemiştir hadi hocam sana da büyük iş düşüyor iyi yönet takımı.

çok iyi bir hoca maçı izlediğim ortamda da herkes ft yerine ümit hoca yönetsin takımı diyor

Üst Alt