#22 Ümit Davala - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#22 Ümit Davala

Cevap: Ümit Davala | Yardımcı Antrenör

Benim görevim kimseyi bağlamaz ama İbrahim Ethem Yüksel'in görevi "Goygoy Mühendisliği" olmalı...Keza başka da bir dalgası yok, hep aynı terane.

Ümit Davala'nın ne yaptığı beni ilgilendirmese niye sorgulayım? Elaleme durduk yere laf atıp, tahrik edip sonra da seni ilgilendirmez deme gibi bir hakkın yok, cevabını her türlü alırsın.

Hayır şurada gelip yardımcı antrenörü eleştirmek kesinlikle şuursuz veya art niyetli bir durumdur.

Adamın takıma ne kattığını görmüyorsunuz neticede, sanki sürekli idmanları izliyorsunuz veya kendi aralarındaki konuşmalarını dinliyorsunuz anasını satayım.

Kendisinin 3 tane yabancı dili var, futbolculuğundan beri hiç bir şeye aşırı tepki göstermeyen son derece serinkanlı bir adam. Kültür ve bilgi birikiminin de gayet üst düzeyde olduğunu biliyorum kendisini şahsen tanıyanlar aracılığı ile. Konuşmalarından da belli oluyor aynı şekilde. E zaten Alman ekolüyle yetişmiş.. Referansları bunlar.

Art niyet falan yok, sadece katkısını sorguluyorum..Keza ilk Fatih Terim döneminde Bülent Ünder gibi bir adam vardı, onun katkılarını açık net görüyorduk..Ama Davala'nın katkısı ne sadece onu soruyorum bu da en doğal hakkım..Ayrıca Davala'ya karşı da antipatim yok bilakis herkes gibi severim ama sevmek ayrı, sorgulamak ayrı..Birinin faydasını sorgulamak için idmanı izlemeye gerek yok.

Art niyetlisin ? Ümit Davala'nın yardımcı antrenör olduğunu bildiğin halde görevi ne diyen biri art niyetlidir ?

He yav durup dururken salak gibi sana sarayım bende dimi işim yok gücüm yok boş biriyim kendime meşgale arıyorum.

sana niye sardığımı yukarıda yazdım yoksa kendini nimet'den sayma yani ;)

Söylediğin ilk cümleye katılıyorum, istersen meşgalene devam edebilirsin benim zaten seninle işim yoktu, sen geldin salça oldun..Hadi rasgele..

Yardımcı antrenör, yani Fatih Terim'in yardımcısı.

Futbol takımının 2 numaralı adamı.

Bu adama gelip, işi ne, jürilik yapıyor, rap yapıyor diyorsanız tepki görürsünüz arkadaşlar bu kadar basit, sinirlenmeyin boşuna.

O mantıkla Fatih Terim'in de tek görevi kenardan maç izleyip, maç sonu demeç vermek. Kovalım hepsini takım kendi kendine oynasın.

Yardımcı antrenör, yani Fatih Terim'in yardımcısı.

Futbol takımının 2 numaralı adamı.

Bu adama gelip, işi ne, jürilik yapıyor, rap yapıyor diyorsanız tepki görürsünüz arkadaşlar bu kadar basit, sinirlenmeyin boşuna.

O mantıkla Fatih Terim'in de tek görevi kenardan maç izleyip, maç sonu demeç vermek. Kovalım hepsini takım kendi kendine oynasın.

Benim görüşüme değil, durduk yere kişisel olarak bana karşı yapılmış bir eylem var hocam, hani aynı şekilde sana veya başkasına yapılsa o hareket sende aynı şekilde tepki verirsin..Ki ben gayet de kısa ve öz tepkiler verdim, takdir edersin ki..Ha ama bir futbolcuyu nasıl sorguluyorsak, yardımcı antrenörü de sorgularız bunun nesi yanlış onu anlamadım..Eğer ki forumda böyle birşey yasaksa bundan sonra kimseye toz kondurmayız olur biter..Yeter ki kimse üzülmesin.

Bunu eklemek için girdim , Ümit'e de sallayanlar olduğunu gördüm :eek: Benim için en değerli topçulardan biridir. Milan'a attığı penaltı yeter.

arkadaki televizyondaki program n e öle vay be gs gelişiyor kendine program yapmış fatih terim

946681_653403608008679_1076449463_n.jpg

:ayatollah:

Üst Alt