#22 Ümit Davala - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#22 Ümit Davala

Cevap: Ümit Davala | Yardımcı Antrenör

es es maçında ki değişikleri muhteşem zekasıyla yaptıysa, mesleği şimdiden bıraksın. Yarın bir gün galatasaylılık kontenjanımızdan başımıza geçer, kanser oluruz.

normal degil fatih terim atilmis sonra hasan atilmis be kardesim sana ne oluyor da atiliyorsun

üslubunu takın tecrübeli üye olman gelip millete iftira atma hakkını doğurmuyor sana

Ne yaptigini anlamadim. Galatasaray öne gecince hakem delirdi, sunu da atayim dedi.

Allah için senin bu takımda ki görevin ne? Ben 2 senedir anlayamadım da...Birkaç muhtemel seçenek geliyor aklıma:

1- GS TV'de ki Sessiz Sinema programında jürilik yapmak

2- Takım gol attığında kulübede kendini yırtarcasına sevinmek

3- Yaz kamplarında teknik heyetle ayak tenisi maçı yapmak

4- Hoca atılınca arkasından kendini de attırmak

Nedir aga senin görevin?

Allah için senin bu takımda ki görevin ne? Ben 2 senedir anlayamadım da...Birkaç muhtemel seçenek geliyor aklıma:

Nedir aga senin görevin?

Onun görevini bilemem ama bizim görevimiz onlara sahip çıkmak olmalı. Puan farkı açılmasın hatta daha da kapansın diye müthiş şeyler dönüyor bu ülkede. Sadece bazı kurumlar zarar etmesin diye.

Onun görevini bilemem ama bizim görevimiz onlara sahip çıkmak olmalı. Puan farkı açılmasın hatta daha da kapansın diye müthiş şeyler dönüyor bu ülkede. Sadece bazı kurumlar zarar etmesin diye.

Sahip çıkmak problem değil, çıkarız, çıkıyoruz da..Ama ben sadece Davala'nın bu takımda ki görevinin ne olduğunu merak ediyorum..Sözde yardımcı antrenör...

Yersen..

Nedir aga senin görevin?

[video=youtube;8V68-bVY_sE]https://www.youtube.com/watch?v=8V68-bVY_sE[/video]

Belki de rap yapıyordur.

Fatih Terim'in 1.yardımcısı kendisi.

Ayrıca Fatih Terim ve Hasan Şaş'ı üst üste koyarsak bile Davala kadar bilgi, kültür birikimi olduğunu zannetmiyorum. Bunlar o bayıldığımız yabancı futbolcular ile iletişimde en önemli unsurlar.

Üst Alt