#22 Ümit Davala - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#22 Ümit Davala

Cevap: Ümit Davala | Yardımcı Antrenör

Biz seyrettik ümit davala da seyretti.

Bu kadar kötü takımda adam üçüncü degisikligi yapmadı ya inanılacak gibi degil. Bir büyük takım 0-0 devam eden maçta 90. Dakika niye oyuncu değiştirmeye kalkar ki? degistireceksen daha once aklın nerdeydi be adam. Hayir calistigi teknik direktor dogru da olsa yanlis da olsa oyunda surekli birsey arayan, degisiklik yapan bir hoca olmasa bi nebze olsun anlayacagim ama oyuna bir mudahalen olsun be adam. Cikar drogbayi, cikar burak i, tek forvete don, veya al umutu uc forvet oyna ama bir halt yap. Soylemek istemiyorum ama Mal gibi seyretti. Cok büyük hayal kırıklığı oldu, cok.

Uzun zamandır bu kadar "kötü" demeyeceğim, bu kadar "silik" bir Galatasaray seyretmemistik.

Enerjiyle alakalı birşey bence. Oyuncuları adapte edebilecek cinsten biri olduğunu sanmıyorum.

Değişiklikler çok saçmaydı. Top tutamıyoruz, taşıyamıyoruz ama oyuna giren oyuncular Aydın ve Riera... Ki Amrabat da etkisiz değildi... Hamit'i bu maç aradığımızı söyleyebilirim.

Antrenörlük yolunda izleyeceği yol epey uzun..Maç öncesi Terim olası oyuncu değişikliklerinden bahsetmemişse yanlış 11 ve sistemin üzerine yanlış oyuncu tercihleriyle de 2 puandan olmamıza sebebiyet verenlerin başında geliyor..

O akdar buradasın hiç mi bişey kapmadın ögrenemdin ayıptır değişiklikleri kimse açıklaymaz

Her maç Hamit'e küfür edersiniz ıslıklarsınız şu maçta oynasa oyun daha farklı olacaktı.

Kenarda Hasan Şaş olsa böyle olmazdı, bugün gördük ki Ümit Davala'nın teknik direktörlük adına hiçbir yeteneği yok maalesef.

Basın toplantısında yaptıklarıda sacmalıklar yumağı idi...........

Yardımcı Teknik Direktör Sıfatın var dimi reiz ne varmıs icinde sıfatın Teknik Direktörrr neymiş Teknik Direktörr ben görüyorum ben taraftarım 23 yasındayım prof olarak yapamadım futbolculuguda az biraz amatörlük var ben görüyorum ortasaha düşmüş adamlar pivot forvet sokuyor dolduracaklar ortadan yıkmaya calısıyorlar alsana bi forveti ortasahaya takviye yapsana bi insiyatif kullansana hadi onu gectim zaten galibiyete gitmemişiz bana mamal okumayın yatmaya gitmişiz 1 puan verseler mactan önce gitmicekmişiz orasını anladık la madem öyle al bi defans al ama bi reflesk göster hayat belirtisi göster

Bugün takımı ümit hocanın yönettiğini sanan ergenlerin olması gülünç. Adam orada korkuluk gibi bir şey. Hoca direktifi veriyor ümit yapıyor. Bunu anlayamayacak kadar da neyse laa yine bir şey diyeceğim raporlayacaklar. Accık düşünün diyeyim bari belki anlayan olur.

bedava para alıyor bu adamlar klüpten,bedava..

maç sonu ligtv spikeri hocam neden pozisyon bulamadınız yada neden böyle oldu tarzı bir soru sordu,adam bilmiyorum böyle dedi..cluj ve braga maçlarını izlemeye gitmişlerdi bir de,futbol bilgisi olduğuna inanmıyorum,Galatasaray burası ya antrenörlerin daha profesyonel isimlerden seçilmesi gerek,makarasında bunlar hasan ile birlikte..

riera-ambarat,melo-aydın değişikliklerini bana kimse açıklayamaz..

fatih terim dişardan müdahele edebiliyormu. eger ediyorsada farketmez. teknik ekibin suçu. ümit davala neden 3. degişikligi yapmadigini kimseye anlatamaz. bizim orta sahamiz yok. hala orta saha dişari alinip kanat aliyorsun takima. yemin ediyorum maçmi izledik işkencemi çektik anlamadim. sanki kazanmaya çikmamiş gibi oynadik. kaleyi tutan şut yok. kötü oyunu anlayabiliyorum ama böyle mücadeleden uzak futboldan başka herşeye benzeyen şeyi bize göstermesinler artik. eskişehir hayatinin en rahat maçini oynamiştir. schalke maçina sakin bu sistemde çikmayin schalke eskişehir gibi harcamaz bu pozisyonlari. drogba burak bukadar etkisizken al orta saha. tabi onlarinda tamamen etkisiz olmalarininn nedeni bizim orta sahanin olmayaşiydi o başka.

Ynt: Ümit Davala | Yardımcı Antrenör

bedava para alıyor bu adamlar klüpten,bedava..

maç sonu ligtv spikeri hocam neden pozisyon bulamadınız yada neden böyle oldu tarzı bir soru sordu,adam bilmiyorum böyle dedi..cluj ve braga maçlarını izlemeye gitmişlerdi bir de,futbol bilgisi olduğuna inanmıyorum,Galatasaray burası ya antrenörlerin daha profesyonel isimlerden seçilmesi gerek,makarasında bunlar hasan ile birlikte..

riera-ambarat,melo-aydın değişikliklerini bana kimse açıklayamaz..

Umit Davala`da da futbol bilgisi yoksa kimde var aceb

GT-S5830 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ulan yil olmus 2013 siz zannediyormusunuz yukardan hoca kulube ile kontak kurmuyor? Birakin boyle sacmaliklari.. Adam neyapsin..

AslOlanGalatasaray'dir

Ortadaki büyük karmaşada Fatih hoca bile çaresiz kalabiliyor. Ümit hoca ne yapabilir ki? Değişiklikleri de kendisinin yapmadığını tahmin edebilirsiniz herhalde.

hoca basın toplantısında çok iyi şeyler demiş fatih hocanın yapamadıklarını yapmış

Üst Alt