#23 Emre Akbaba - Sayfa 47 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kendisinin kötü olması Belhanda'yı iyi yapmıyor. Belhanda çöp bir futbolcudur. Bu herif oyun içerisinde bu kadar zarar vermeye devam ederse buna da çöp derim sorun yok. Belhanda 1000 kere tercih edilecek bir şey yapmıyor. O da maç içerisinde saçma sapan top kayıpları yapıyor, bu da aynı şeyi yere düşerek yapıyor. Belhanda'nın tek artısı geriye gelip top alması, onda da sıvamadıysa iş yapabiliyor sadece.

E belhanda dandik dedim ztn ama hucumda ikisi de istenen adam degil, en azindan belhandanin savunma katkisi bu herifte 1000 kat olmasa da 999 kat iyidir. Bugun resmen herifler her topu aldiklarinda tassak gectiler hic ne baski uyguladik ne de hataya zorladik, her topla kalemize geldiler

E belhanda dandik dedim ztn ama hucumda ikisi de istenen adam degil, en azindan belhandanin savunma katkisi bu herifte 1000 kat olmasa da 999 kat iyidir. Bugun resmen herifler her topu aldiklarinda tassak gectiler hic ne baski uyguladik ne de hataya zorladik, her topla kalemize geldiler

Ben Emre'nin maçın içinden geçtiğini kabul ediyorum zaten. Aynı şekilde Belhanda'da geçiyor, ikisi de oynamamalı. Ben daha bu adamların Belhanda için aynı şeyi söylediğini görmedim.

Belhanda ekstra olarak nefret edilen bir adam konumuna düştü. O yüzden efsane bir performans sergilemediği sürece dönüşü olmayacak. Oynayınca da yine sıvadığı için büyük ihtimal kötü bir şekilde anılarak ayrılacak. Burada ve başka mecralarda da sallanmaya devam edilecek.

fbli ve bjkli topçuların sürekli faul kovalamasina uyuz oluyordum bizde de Emre, Sinan gibi isimler yapmaya başladı. Az güçlenin ve fiziğinizi kullanmayı öğrenin yahu.

Çok fazla faul almaya çalışıyor, bu durum bazen top kaybına ve pas oyunumuzun bozulmasına sebebiyet veriyor.

Alanyaspor'da oynarken güçlü rakiplere karşı duran top kazanmak önemli bir meziyetti ama galatasaray'da bu durum tersine tepiyor sürekli.

Emre yetenekli bir oyuncu, ayaklarına hakim; keşke transfer döneminin sonunda değil de başında gelseydi.

Yetersiz ama Belhanda'dan iyi en azından rakip akını başlatmıyor veya bizim oyuncuları ya kart gör ya gol yedir ikileminde bırakmıyor o yüzden maalesef oynamalı. Kendisinin biz de oynamasından ziyade şu şartlarda tercih edilmesi bir problem ki bunun futbolculuk bir durumu yok maalesef.

Futbol zekası oyun görüşü yok. Top geliyor boş pozisyondaki arkadaşına atmayıp topu geveliyor. Asla takımın as oyun kurucusu olamaz, olmamalıda.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Küçük takımda iyi yaptıklarınla
Büyük takımda kötü yaptıklarınla değerlerdirilirsin
Oynayacağı yer iç saha küçük takımlara karşı ikinci forvet

Kötülük de belhanda ile yarışırlar, belhandanın emreye kıyasla defans katkısı var ama emrenin de durup dururken ortada pozisyon bile yokken topu rakibe kaptırma huyu yok, ha bir artısı da anlamsız kırmızı kartlar görmemesi. Hal böyle olunca ikisi arasında tercih yapmakta zorlanıyorum.

Belhanda önce tribüne sonra arabistana, Emre ise yedeğe... Eğer Emre de böyle devam ederse o da tribüne, akabinde de yallah alanyaya.

Alanya'da hic mi calismadin be Emre. Fizigi Eren'den daha kotu, adama dokunsan yere dusuyor. Alanya'da uzaktan sutlar cekiyordu, bize gelince bu ozelligini de unutmus gibi. Fernando ve Ndiaye'ye hep uzak oynadi, ne topu alip atak baslatmak icin geri geldi, ne pas yapabilmek icin geri geldi, kendi de mac sonrasi demistir ben ne oynuyorum diye. Lokomotiv maci ile birlikte bugun beni yine tatmin etmedi. Hoca simdi Porto deplasmaninda bunun yerine Belhanda'yi oynatirsa laf etmem.

Üst Alt