#23 Emre Akbaba - Sayfa 46 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yine Belhanda'yı Belhanda'nın oynamadığı bir maçtan sonra savunanlar gelmiş. Oynayınca konuşamıyorlar çünkü. LUL

Biraz yedek kal öğren formanin ağırlığını. Geldin tak 11 tabi kendini kral zannettin.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Emre gerçekten ayakları yere basmıyor her mücadelede kendisini yerde görüyoruz. Gerçekten bu yaşına kadar geliştirmesi gereken bir özellikti bu Emre 'nin mesela yediğimiz ilk golde yine aynı dediğim bu olay Emre ayakları yere basıp top kaybı yapmasaydı orda o kadar büyük bir kontra-atak yemezdik ...

Ben dedim size, 2 gol atti diye gotunu kaldirmayin sunu, adam yerden kalkamiyor ya, rezil rusva futbolcu.

suna 4milyon avro para verdik, insan utanir.

Yine Belhanda'yı Belhanda'nın oynamadığı bir maçtan sonra savunanlar gelmiş. Oynayınca konuşamıyorlar çünkü. LUL

Ya oynamayıp kazanınca da nefret edenler konuşuyor
Bu emre denen rakibe basmayı geçtim bari takım arkadaşının basıp topu kazanabilmesi için rakibe yaklaşıp alan daraltmaktan aciz herif yerine dandik de olsa belhandayı 1000 kere tercih ederim. Hoca da feghouliye gelince herkes çalışacak falan da bu elemanın top rakipteyken neler yaptığını izliyor mu acaba. Küçük takım messisi

Ya oynamayıp kazanınca da nefret edenler konuşuyor
Bu emre denen rakibe basmayı geçtim bari takım arkadaşının basıp topu kazanabilmesi için rakibe yaklaşıp alan daraltmaktan aciz herif yerine dandik de olsa belhandayı 1000 kere tercih ederim. Hoca da feghouliye gelince herkes çalışacak falan da bu elemanın top rakipteyken neler yaptığını izliyor mu acaba. Küçük takım messisi

Kendisinin kötü olması Belhanda'yı iyi yapmıyor. Belhanda çöp bir futbolcudur. Bu herif oyun içerisinde bu kadar zarar vermeye devam ederse buna da çöp derim sorun yok. Belhanda 1000 kere tercih edilecek bir şey yapmıyor. O da maç içerisinde saçma sapan top kayıpları yapıyor, bu da aynı şeyi yere düşerek yapıyor. Belhanda'nın tek artısı geriye gelip top alması, onda da sıvamadıysa iş yapabiliyor sadece.

Karakterin de savunduğun futbolcu kadar leş. Kapalıda da aptal aptal sövdüğünü unutmadım. Yavşak yavşak adamlarla işim yok uza.

Screenshot_1.png

Üst Alt