#25 Fernando Francisco Reges - Sayfa 136 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Geçmişin bir önemi yok olsaydı şuan pep in takımında 33 yaşında hemşerisi fernandinho oynamazdı
Geçmiş e takılan geleceğini göremez
Okay ı sene sonunda saflarımıza dahil etmeliyiz
Istatistikler ortada 4 hafta 5 büyüğün en kötüsü

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geçmişe takılan geleceği göremez diyor ama Dinamo Kievin kadrosunda düşünmediği arap 10 numaraya ölüyor.

Güzel kafa

Geçmişin bir önemi yok olsaydı şuan pep in takımında 33 yaşında hemşerisi fernandinho oynamazdı
Geçmiş e takılan geleceğini göremez
Okay ı sene sonunda saflarımıza dahil etmeliyiz
Istatistikler ortada 4 hafta 5 büyüğün en kötüsü

Geçmişe takılan geleceği göremez diyor ama Dinamo Kievin kadrosunda düşünmediği arap 10 numaraya ölüyor.

Güzel kafa
Konumuz Fernand o belhanda başlığı mevcut forumda

Fernando'ya da güvenim tam Belhanda'ya da güvenim tam ikiside bu takımın oyuncuları ikisi de sonuna kadar mücadele edeceklerdir aslanlarım benim sizlere güveniyorum

Mesajımı editleyen kişinin bir Belhanda sever olması da manidar.

Neyse herkes bu konuda kimin hangi hedefle yorum yaptığını aslında çok iyi biliyor zaten. Çamur atayım da izi kalsın misali.

sent via GSC

Neyse herkes bu konuda kimin hangi hedefle yorum yaptıklarını çok iyi biliyor zaten. Camud atayım da izi kalsın misali.

sent via GSC
Buna benzer birsey yazacagina o kadar emindim ki
Editlensin diye diger arkadaslardan rica edecektim de online yonetici yok şuan.

Belhanda sever? :) defalarca yazmama ragmen hala anlasilmadiysa vakit harcamama gerek yok galiba

Iyi Geceler Can.

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Neyse herkes bu konuda kimin hangi hedefle yorum yaptıklarını çok iyi biliyor zaten. Camud atayım da izi kalsın misali.

sent via GSC
Buna benzer birsey yazacagina o kadar emindim ki
Editlensin diye diger arkadaslardan rica edecektim de online yonetici yok şuan.

Belhanda sever? :) defalarca yazmama ragmen hala anlasilmadiysa vakit harcamama gerek yok galiba

Iyi Geceler Can.

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Takılıyorum zaten. Ciddiye almıyorsundur umarım.

sent via GSC

Yav Ercan'a birşey diyeceğim ama yaşıma başıma yakışmaz diye demiyorum.Belhanda ve Fernando konuları ufak çocukların hangimizin çişi daha yukarıya çıkacak diye çiş yarıştırmasına benzedi artık

Biz de art niyetli olsak sizler gibi, Melonun istatistiklerini çıkartıp sabah akşam bok atabiliriz Fernandoya gol-assist üzerinden Belhanda konusunda yaptığınız gibi. Ama yapmıyoruz neden? Çunku Fernando takımın en önemli 5 oyuncularından biri. Tıpkı Belhanda gibi.

Artık sidik yarıştırmayı bırakın.

Şurada Fernando'yu savunma ihtiyacı duymamız bile çok saçma. Adam salak saçma argümanlarla milleti kızdırmaya çalışıyor artık banlansın şu konudan. Kişisele çekme diyorsunuz da adamın derdi futbol üzerinden Fernando eleştirmek değil ki aklı sıra intikam alıyor. Maçlarda kötü sonuç aldıktan sonra o moral bozukluğuyla gelir birisi Ercan'ın yenilgiyi Fernando'ya bağladığını görür ceza falan yer durduk yere tepkileri editleyeceğinize çözüm bulun şu saçmalığa..

Ne zamandır kötü oynayan x birini eleştirmek suç oldu siz seviyorsunuz diye ben eleştirmeyeceğim öylemi
Iyi oynayan birini eleştirmek ayrı hiç birşey yapmayan ligin en kötü istatistiklerine sahip adamı eleştirmek ayrı
Biz buna 3 milyonu top oynasın diye veriyoruz

Şampiyon GALATASARAY Yazdıracağız

Üst Alt