26 Ocak Günü Şike Kongresi - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

26 Ocak Günü Şike Kongresi

Cevap: 26 Ocak Günü Şike Kongresi

Aslında olaya bakıldığında oy kullanacaklar, Federasyonun duruşu falan, büyük bir oyun gibi.

Ama tam UEFA'nın ayarı üzerine karar alınmış olması sakinleştirici :)

altunterim TFF genel kurul yapacak ve şike yaptıgı iddia edilen kulüpler oy kullanacak oyle mı :)))))))) Adalet budur iste :) kapatın mahkemeleri :

Bence kapalı kapılar arkasında yapılacağına böyle açık seçik yapılması güzel olmuş.

UEFA da rahat rahat görür işte dönen dolapları :)

Altunterim diyor ki küme düşmeye karşı olan takımlar bunlarmış;

Galatasaray, Trabzonspor, Orduspor, Ankaragücü, Samsunspor bence garanti.. Antalya ve Karabük ne yapar bilemem!

ibrahimseten İBRAHİM SETEN

E iste oldu! TFF, 26 Ocak'ta Sike Kongresi yapma karari aldi. Yani kuluplerin oylariyla 1 defalik kismi af cikacak, dusme yok puan silme var

Yalniz UEFA bu Sike Kongresi'ne ve alinacak karara ne der, onlar da bizi mi siler, bu tarz endiselere gark olmamak mumkun degil..

Sike Kongresi ile ilgili ilk demec Sadri Sener'den: "Bana sampiyonluk kupami versinler hicbir seye karismam. Isteyen dussun isteyen ciksin."

Sadriyi bak hele seni tesvikci seni

altunterim Bir de sunu söyleyeyim sonra susuyorum :) Bu genel kurula kadar, UEFA'dan bir geçir açıklama daha gelirse Sakin şaşırmayın tamam mı? ;)

altunterim Madde değişirse ne olur? Minimum 3 maksimum 5 yıl Avrupa kupalarından Türk takımları men edilir! Ayrıca milli takımlar da sıkıntı yasar!

ArslanCumhur Cumhur Önder Arslan

SON BİLGİ: TFF yönetimi şike ile şikeye teşebbüs; teşvik ile teşviğe teşebbüsü birbirinden ayıracak; böylece kulüpler ceza almayacak..

SON BİLGİ: TFF'nin amacı şu, kulüpler 58. maddenin değişimi için ortak karar aldı; ben de kendi yönetim kurulumda 58. maddeyi değiştirdim..

Yetkili birinin UEFA'ya olan biteni anlatmasi lazim. Yok mu öyle bir babayit? Herhangi ciddiye alacaklar bir kisi? Mail atiyoruz atiyoruz ama ciddiye aliyorlar mi bilmiyoruz.

MuhittinBosat TFF genel kurul delegeleri, son üç seçimde olduğu gibi her konuda ellerini indir kaldır mı yapacaklar,hep beraber göreceğiz.

Yalnız karar ilk çıktığından farklı bir hava var. Herkes UEFA'dan bir müdehale geleceğine emin gibi.

Hatta genel kurula UEFA temsilcilerinin de katılabileceğine dair iddialar var.

altunterim Son olarak sunu söylüyorum; Trabzonspor ve Galatasaray, hem TFF delege yapısı, hem de siyasi irade bakımından eli en güçlü kulüpler! Nokta!

SON BİLGİ: TFF'nin yaptığı her hamle, aldığı her karar tamamen UEFA; hatta FIFA'nın da bilgisi dahilinde.. Görüş alışverişi var..

"58. madde değişirse ne olur" sorusunu yönelten arkadaşlar var. Bu konuyla ilgili yarın Cumhuriyet'te belgelerle detaylı bir haber olacak..

Üst Alt