27 Mart 2011 Mali Genel Kurul | Yönetim İdari Yönden İbra Edilmedi - Sayfa 145 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

27 Mart 2011 Mali Genel Kurul | Yönetim İdari Yönden İbra Edilmedi

Cevap: 27 Mart 2011 Mali Genel Kurul | Yönetim idari yönden ibra edilmedi

Lan onu bunu bırakın da artık başkan olmadığına göre sallayıp durmayın şu adama 20.45 diyin kulübü zor anında yalnız bırakmadı diyin kulüp bi nebze olsun maddi açıdan düzeldi diyin adam öldü işte vurmayın daha sanki gavura taş atıyorsunuz herkes kadar galatasaraylıydı ama yapamadı işte yönetemedi ama bu adam ne kadar kötü şeyler yapmış olsada 1 yıl önce seçim olduğunda Adnan Polat seçilmezse basarım binayı diyen insan sayısı nerdeyse yüzde seksen falandı.1 yıldır kulübün ağzına sıçtı diye adamı rezil etmenin de anlamı yok hepimizin göz bebeğiydi olmadı gitti...

Böylece secim karari alinacak ve baskan Ünal Aysal olacak demi. Artik sadece Ünal Aysal'in liestesi kaldi aciklanmadik.

Lan onu bunu bırakın da artık başkan olmadığına göre sallayıp durmayın şu adama 20.45 diyin kulübü zor anında yalnız bırakmadı diyin kulüp bi nebze olsun maddi açıdan düzeldi diyin adam öldü işte vurmayın daha sanki gavura taş atıyorsunuz herkes kadar galatasaraylıydı ama yapamadı işte yönetemedi ama bu adam ne kadar kötü şeyler yapmış olsada 1 yıl önce seçim olduğunda Adnan Polat seçilmezse basarım binayı diyen insan sayısı nerdeyse yüzde seksen falandı.1 yıldır kulübün ağzına sıçtı diye adamı rezil etmenin de anlamı yok hepimizin göz bebeğiydi olmadı gitti...

Lan niye onu diyelim lan adami kovdu iste kongre uyeleri lan kutluyoruz lan iste

Hayri Kozak başkan olsun adı Hayri olandan zarar gelmez aga:p

Adnan Polat'in 2-3 tane dogrusu varsa onun 4-5 kati yanlisi vardi. Bu adamin devam bizim baskanimiz kalmasi benim bünyem kaldirmazdi. Resmen cöktüm son 1-2 senede. Allah'a sükür kurtulduk artik.

Galatasaray`in yeni bir heycana ihtiyaci vardi. Bu yönetimle o heycan ve güven yakalanamazdi

Iyi oldu iyi. Vatana millete hayirli ugurlu olsun.

Lan niye onu diyelim lan adami kovdu iste kongre uyeleri lan kutluyoruz lan iste

Özhan Canaydın zamanında her transfer dönemi gözümüzün içine baka baka yalan söylendiğinde herkes tarafından dalga konusu olduğumuzda futbolculara 3 kuruş maaş verilmediği için antremana çıkılmadığında ribery kaçtığında koskoca galatasaray kulübünün futbolculara verdiği çek karşılıksız çıktığında kulüp binasına hacizciler geldiğinde rezil olduğumuz kadar hiç bir zaman rezil olmadık

Özhan Canaydın zamanında her transfer dönemi gözümüzün içine baka baka yalan söylendiğinde herkes tarafından dalga konusu olduğumuzda futbolculara 3 kuruş maaş verilmediği için antremana çıkılmadığında ribery kaçtığında koskoca galatasaray kulübünün futbolculara verdiği çek karşılıksız çıktığında kulüp binasına hacizciler geldiğinde rezil olduğumuz kadar hiç bir zaman rezil olmadık

Evet editleme diye bold yapip size 7 yaptim cezan hayirli olsun peri kardis

Yazacam da engeleldi necati kardeş.Adam gibi sevmiyorsam sevmiyorum de sevindim de gitti de ne dersen de ben seviyorum galatasaraylıyım belkide yanlış düşünüyorum çok kötü bi adam falan filan ama oturup her mesajda dalga geçmeler kovuldu falan filan demeler ne demek oluyor milleti tahrik etmekten başka bişey yaptığın yok

Kardes tahrik oluyorsan mesaji raporla, gerekeni biz yapariz. Hakaret etmene gerek yok. Sen simdi ona cevap verip hakli oldugun yerde haksiz yere düstün.

Zehir olacak bi durum yok yüzde 90 ı seviniyor forumun zaten ama kimse kimseden fazla galatasaraylı değil sevinirken milleti tahrik etmenin de anlamı yok.

Kardes tahrik oluyorsan mesaji raporla, gerekeni biz yapariz. Hakaret etmene gerek yok. Sen simdi ona cevap verip hakli oldugun yerde haksiz yere düstün.

Ya biliyorum haksız duruma düştüm ama insan dayanamıyor bazen Adnan Polat anam babam değil gittiğinde her şey binde bir bile daha iyi olsa oh iyi olmuş der geçerim ama dalga geçer gibi yorumlar yapıp da Adnan Polatı destekleyen galatasaraylı değildir falan gibi şeyler yazınca insan dayanamıyor

Üst Alt