27 Mart 2011 Mali Genel Kurul | Yönetim İdari Yönden İbra Edilmedi - Sayfa 146 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

27 Mart 2011 Mali Genel Kurul | Yönetim İdari Yönden İbra Edilmedi

Cevap: 27 Mart 2011 Mali Genel Kurul | Yönetim idari yönden ibra edilmedi

Adnan Polat da bizimle cok dalga gecti zamaninda. Bosverin siz.

Kardes tahrik oluyorsan mesaji raporla, gerekeni biz yapariz. Hakaret etmene gerek yok. Sen simdi ona cevap verip hakli oldugun yerde haksiz yere düstün.

Niye hakli

ve neden mal demesine ragmen ceza almadi bunlari aciklarsan sevinirim kardis.

Adnan Polat'i destekleyen Galatasarayli degildir. Benim fikrim bu. Kimseyi tahrik ettigim falan yok. Fikirlerimden tahrik olan Minority Reportcular varsa beni ilgilendirmez, forumda isleri yok o zaman.

Ya biliyorum haksız duruma düştüm ama insan dayanamıyor bazen Adnan Polat anam babam değil gittiğinde her şey binde bir bile daha iyi olsa oh iyi olmuş der geçerim ama dalga geçer gibi yorumlar yapıp da Adnan Polatı destekleyen galatasaraylı değildir falan gibi şeyler yazınca insan dayanamıyor

Anliyorum seni ama sen simdi orda cevap vermek yerine mesaji raporlasaydin daha iyi olurdu. Lütfen biraz daha sakin olmaya calisin.

Adnan Polata aciyana acilmaz. Sirf o makama acirim. O makami da kendisi o hallere getirmistir. Kendisiyle birlikte bir cok kisiyi de yani sira rezil duruma düsürmüstür.

Hic bir savunlacak tarafi yoktur Adnan Polatin. Her yerde iflas ettmis bir durumdayiz.

Aslani kedi yapmak = Adnan Polat dönemi.

Niye hakli

ve neden mal demesine ragmen ceza almadi bunlari aciklarsan sevinirim kardis.

Adnan Polat'i destekleyen Galatasarayli degildir. Benim fikrim bu. Kimseyi tahrik ettigim falan yok. Fikirlerimden tahrik olan Minority Reportcular varsa beni ilgilendirmez, forumda isleri yok o zaman.

1. Ortada tahrik varsa arkadas haklidir. Önceki mesajlari bilmiyorum cünkü.

2. Cezalari ben degil, üst yönetim veriyor.

Malesef her üyeyi tek tek kontrol edecek halimiz yok. Bir mesaj hakkinda sikayetiniz varsa lütfen bunu rapolayin, gerekeni biz yapariz.

Beyler gece gece birbirinizi kırmaya gerek yok, rahatsız olduğunuz mesajı raporlayın, gerekli işlem yapılır. Cevap verip, sizlerde suçlu duruma düşmeyin. Konu dışına çıkmayın, son uyarı.

[video=youtube;O56w9sLD9WI]https://www.youtube.com/watch?v=O56w9sLD9WI[/video]

Mahkemeye verme olahı doğru ise Adnan Polat'ın Galatasaray'dan ihraç edilmesi gerekir.Kendi kulubünü mahkemeye veren bir Galatasaraylı düşenemiyorum.

Mahkemeye versin abi sorun değil. Ayrıca kulübü mahkemeye vermiyor. Kongre kararını mahkemeye veriyor.

Benim asıl merak ettiğim konu şu. Mahkemeye verirse o mahkemenin sonuçlanmasını bekleyecek miyiz yoksa bir ay içinde kongre olacak mı. Eğer sonucu beklersek bundan Galatasaray zararlı çıkar. Beklenmemeli. En geç 1 Mayıs'ta kongre olmalı. Önümüzü görmeliyiz.

Mahkemeye verme olahı doğru ise Adnan Polat'ın Galatasaray'dan ihraç edilmesi gerekir.Kendi kulubünü mahkemeye veren bir Galatasaraylı düşenemiyorum.

Alpay kardeşim, Adnan Polat bu noktaya gelene kadar çok krıtik hatalar yaptı ve bunları anlatmaya çalışanlarıda maalesef "Şantajcı ve provakatör" olarak tanımladı. Duayenlere meydan okumak, tribünlerin sesine kulak asmamak ve ısrarla "sessiz çoğunluğa" güveniyor olmak gibi anlamsız çıkmazlara düştü..Şayet "sessiz çoğunluk" diye tanımladığı insanların dört bir yanında olduğunu görebilseydi bu noktaya asla gelinmeyecekti. Sn.Polat' ı bugün ibra etmeyenler, 1 sene evvel kendisini o makama oylarıyla seçmiş insanlardır. Seçildiğiniz zaman teşekkür ettiğiniz insanları, seçilmediğiniz zaman mahkeme ile tehdit ederseniz G.Saray iradesinide inkar edersiniz. Ben Sn. Polat' ın bu noktada sağduyu ile hareket edeceğini düşünüyor, kendisine yakışanı mutlaka yapacağına inanıyorum.

tüzüğün bu şekilde olması da avantaj olabilir çünkü başkanlar bundan sonra daha dikkatli olacak ve ona göre davranacaklar. Başarısız olan gidecek bir de bu tarafından bakalım

Benim asıl merak ettiğim konu şu. Mahkemeye verirse o mahkemenin sonuçlanmasını bekleyecek miyiz yoksa bir ay içinde kongre olacak mı.

Yürütmeyi durdurma kararı alırsa süreç durur.

Garip bir neticesi oldu bu genel kurulun. Keşke mali açıdan da ibra edilmeselerdi. Üyelerin mali açıdan ibra etmeleri yönetimin bütçeyi doğru kullandığına inanmaları demektir.

Üst Alt