#28 Franck Ribéry - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
"Ayrılmak hiç kolay değil! Dürüstçe şunu söylemem gerekiyor; Gelecek sezon ne yapacağımı bilmiyorum ama bir iki yıl daha %100 futbol oynayacağım"
Futbol aşkı bitmemiş objektif bakar isek taraftarı da arkasına alıp 14 gol 9 asist yapar bizde

Bu adamın Galatasaray’a net zararı 20 milyon Euro civarıdır.

Bir gün geç ödemeyle kaçıp bonservissiz gitmişti. Yasal olabilir ama karaktersizce bir davranıştı. Açıkçası ben hala o dönemki yönetim ile ilginç işlerin dönmüş olabileceğini de düşünüyorum. Belki belli miktarda para gelmiştir ama Galatasaray’ın kasasına gideceğine başkalarının cebine gitmiş olabilir.

Asla gelmesini istemem.

Normalde böyle bir adama karşı çıkmak 1 sene bile oynasa iz bırakır çünkü bu yaşına rağmen her hareketi hâlâ klas kokuyor.

Sorun yukarıda da bahsedildiği gibi sakatlığa bayağı meyilli olması. Gelip toplamda 10 maça falan çıkma ihtimali de azımsanmayacak kadar yüksek.

Ek olarak 3-4 Milyondan aşağıya gelmez. Yani değmez bence.

sent via GSC

1 sezonluk riske girmeye gerek yok bence. Bu yaşına rağmen bizim ligde fark yaratabilir. Ancak Euro 2020'ye kasan bir Babel daha istikrarlı katkı verir. Duygusal değil pragmatik bakmak lazım derim.

1 sezonluk gelse fark yaratır. Herkes biliyor ki 2-3 sezon yapmiyacagimizi. Alman basınına konuşmuş. Şuana kadar iyi para kazandığını söylemiş. Şimdi ise para değil oynayacağım iyi hissedeceğim bir yere gitmek istiyorum demiş. 1 -2 milyona gelir. Feghouli Ribery ve gelecek 10 numara ile ileri uçta çok iyi oyun zekasına sahip oluruz

İste futbolu bilen bir insan. Adam revir gibi birsey yaw. Hem ajaxa ozenip hem ribery gelsin demek de iyi kafa
3 olur 4 olur aöa sürekli yaşlı adam almanın anlamı yok.

Savunmada tecrübeli Blind
Orta sahada Schöne
Forvette takımın ağabeyi Huntelaar

Adamlara yetiyor. Bizim bekler yaşlı, orta saha yaşlı. Forvet statik. 10 numara gol atmıyor. 36lık Ribery mi kurtaracak bizi?

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ribery yırtık adaleyle oynasın maç almaya yeter oyun zekası emre bile 38 yaşında milli takıma gitti 2 sene maksimum fayda sağlar ribery hele ffp varken ilaç olur ama 3 milyon yıllık falan isterse geçsinler o işi

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3 olur 4 olur aöa sürekli yaşlı adam almanın anlamı yok.

Savunmada tecrübeli Blind
Orta sahada Schöne
Forvette takımın ağabeyi Huntelaar

Adamlara yetiyor. Bizim bekler yaşlı, orta saha yaşlı. Forvet statik. 10 numara gol atmıyor. 36lık Ribery mi kurtaracak bizi?

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ya ben babele bile sogugum onun en azindan yazin Avrupa şampiyonası var ve baya kasar. Ama artik ici gecmis artik posasi cikmis adamlar gelmesin. Avrupanin rn temposuz takimlarindan birine ribery nasil istenir anlamadim ?. Zaten fatih hoca da veto eder. Bizim srneye isimiz cok. Bir kere 3 ortasaha da degisecek. Forvet ve sol açık degisecek. Bir kere bence kesin 5 oyuncu farkli olacak seneye. Ben malesef sinirdan dolayi senerin sag beke gelecegini düşünüyorum. Muslera nago linnes luyindama marcao feg donk. Seneye kesin kalack adamlar bence bunlar. Geriye 7 yabanci hakki kalıyor. 1 tanesi babele geriye kaliyor 6 3 yabancı ortasaha ve yerli yedek alinir. Sag kanada fegin yedegi turuc gelir. Feg babel turuc ve bir oyuncu daha alinir yabanci. Geriye 2 yabancı hakki kaliyor. Bunun 2 tanesi forvete alinir

Muslera linnes marcao luyindama nagatomo transfer transfer transfer feghouli transfer transfer

Üst Alt