#28 Franck Ribéry - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ribery deyince ilk akla gelen kupa finalindeki performansı.
Lakin bir Beşiktaş derbisi var, sağdan soldan otoban yapmıştı her yeri.

İbrahim Toraman en sonunda feci faullerle anca durdurdu.
Videosunu bulamadım, bulan varsa atsın ltf.

Gscimbom mobil

:asd:

GALATASARAY’ın eski yöneticilerinden Fatih Gökşen, takımdan kaçan ve şu anki değeri 100 milyon Euro’yu bulan B.Münihli Franck Ribery ile ilgili ilginç açıklamalar yaptı.

Radyospor’a konuşan Gökşen, transferi için Fransa’ya ayak bastıklarında karşılaştığı tabloyu şöyle anlattı: "Daha transferi bitmemişti, bavulları ve eşiyle birlikte bizi hava alanında bekliyordu. Ben apar topar kaçırdım onu, Adnan Öztürk, biz İstanbul’a geldikten sonra işlemleri bitirdi. O an üzerindeki kıyafetleri, Lüksemburg hava alanında kuru tavuğu yiyişi, gözümün önünden gitmiyor. Citroen C4 hediye etmiştim Ribery’e. O an görmeniz lazımdı... Je t’aime je t’aime(seni seviyorum) diye diye boynuma sarıldı. Şimdi Ferrari’leri Porshe’leri beğenmiyor."

GALATASARAY’ın eski yöneticilerinden Fatih Gökşen, takımdan kaçan ve şu anki değeri 100 milyon Euro’yu bulan B.Münihli Franck Ribery ile ilgili ilginç açıklamalar yaptı.

Radyospor’a konuşan Gökşen, transferi için Fransa’ya ayak bastıklarında karşılaştığı tabloyu şöyle anlattı: "Daha transferi bitmemişti, bavulları ve eşiyle birlikte bizi hava alanında bekliyordu. Ben apar topar kaçırdım onu, Adnan Öztürk, biz İstanbul’a geldikten sonra işlemleri bitirdi. O an üzerindeki kıyafetleri, Lüksemburg hava alanında kuru tavuğu yiyişi, gözümün önünden gitmiyor. Citroen C4 hediye etmiştim Ribery’e. O an görmeniz lazımdı... Je t’aime je t’aime(seni seviyorum) diye diye boynuma sarıldı. Şimdi Ferrari’leri Porshe’leri beğenmiyor."

İnsanoğlu gerçekten nankör ve aç gözlü.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

46472563_427361714462131_8621270359859003392_n.jpg

Acıma yetime döner koyar g.tüne lafının doğruluğunu kanıtlayan 1 açıklama.

Evet sakatlamışlardı sonunda. Golü de hızlı taçla bulmuştuk, Şükür atmıştı sanırım.
Daha once okudunuz mu bilmiyorum ama Fransiz gazetesi veya dergisine "gitmemin sebeplerinden birisi de yapilan sert kasti faullere ya duduk calinmamasi, calinsa da kart vermemeleri " demisti veya buna benzer seyler. Hatta Gencler macini hatirlarsan kirmizi kartlik pozisyona faul dahi calinayinca sonunda isyan etmisti. O Gencler macinda en az 2 3 tane kirmizilik faul vardi.

Üst Alt