#5 Gökhan Zan - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: # 5 Gökhan Zan

Her ne kadar futbol yeteneğinle bende bir ilgi uyandırmasanda artık üzerinde taşıdığın o formadan ötürü seni seviyoruz Gökhan Zan..Umarım herşey senin ve Galatasaray'ımızın gönlünce olur..Bu taraftar o formayı giydiğin sürece arkadanda..

Stopere bir alternatif olması dışında hiçbir olumlu düşüncem yok G. Zan ile ilgili. Mental olarak çok büyük eksikliği var, Servet gibi olması bu yüzden beklenemez. Yasin'i veya Zapo'yu bir şekilde alabilseydik FB ve BJK'den bir oyuncu alma şansımız olsa çok sevinirdim.

Ayrıca şu dönemde FB'yi bastırabilmenin ve stoper sorununa çözüm getirebilmenin yegane yolu Lugano'yu bitirmekten geçiyordu bence, denenmiştir elbet ama kabul etmiyor olabilir. Önerirsiniz 1+1, 3 milyon € da verirsiniz, yine aynı kapıya çıkar.

Çok cüzi bir miktara Olympiakos'a giden Olof Mellberg ise ayrı bir konu, neden alamadık onu hiç anlayamadım.

Servet transferinde aynisini konsuyorduk. Ama ne mutlu ki Servet hepimizi yaniltti. Bir tek Oguz Serdar Servetin Galatasarayda büyük patlama yapacagina emindi.

Gecen Sezon da Gökhan Zan´in gündeme geldiginde Servet´den daha büyük patlama yapar gelirse demisti. Insallah dediklerin dogru cikar Oguz abi. :D

Hosgeldin Gökhan Zan.

Servet'i tanır, bilirdim bu yüzden gayet emindim bu sıçramayı yapacağından. Hayallerine kavuşacak olmasına çok sevindim ancak GS için kötü bir zamanlama oldu bu Marsilya olayı.

Geçen sezon da bonservisi elindeydi, Meira'ya göre defalarca Gökhan Zan'ı tercih ederdim bunu da söyledim. Ancak gönlümden geçen elbette standart stoper çifti olan, bir uzun oyun kuran (Popescu - Pique - Marquez), bir kısa cengaver (Puyol, Bülent Korkmaz) idi elbette, bunu laf aralarında konuşmuşuzdur eski forumda illa ki.

Sonuç olarak Meira ve Gökhan Zan, 08/09 sezonunu gayet sönük geçirdiler bence. Ve Gökhan Zan yine bedavaya geldi. :ka23: Bu açıdan bakıldığında sorun yok, harika bir iş hatta.

Çok büyük beklentilerim yok kendisiyle ilgili zira bu kadar fırsat bulabilmesine rağmen bu kadar kendini geliştiremeyen bir Sabri vardı, bir de Gökhan var. Ümit Özat vs. bile kazmalıklarını çeşitli özellikler kazanarak yontmuşlardı şans bulduklarında. :)

Özetle, iyi transfer "rotasyona". Ancak bir Servet beklentisi yok. Hoş geldin Gökhan.

Herkezi sasirticak sezon icerisinde buna eminim. Galatasaraya gelen her kaliteli oyuncu üstüne bir seyler katar. Gökhan yillarca harcandi BJK de. umarim artik gercek potansiyelini gösterir. arkadan oyunu kuran, hava topu vermeyen saglam bir defans olur.

Ben diyorum bu adamda Servet gibi olacak.Kimse serveti desteklemiyordu geldiğinde bunuda %90 desteklemiyor (bana göre)

Hosgeldin Gökhan , geldigine cok sevindim :)

Hepimize Hayirli olsun !

----

Not : giydigi Forma , yeni Formamiz'mi ????? :S

Gökhan Zan'ın en büyük sınavı. Ya büyük futbolcu olur ya da yok olur gider. Her ikisi için de yeterli potansiyeli sergiledi maçlarda, bakalım hangisi olacak.

Gökhan düşündüğün zaman ağır, tek hamlelik futbolcu ve camdan adam. Türk Milli takımın banko futbolcusu. Türkiye liginden transfer edilebilecek 0 ( sıfır ) bonservisle en iyi futbolcu. Hayırlı olsun.

Yönetimin büyük başarısı.Türk stoper zaten alınacaktı.Bedelsiz ve Milli takım stoperini almak işin kaymağı oldu.Emre Güngör ile çekişirler yabancı stoper'in yanına.

Tekrardan hoşgeldin Gökhan.:ka19:

Üst Alt